Krótki Strzał #41: BoKoTy, Gadabit, Toster, KaeN, Theodor, Szesnasty/Białas/Krzysztof Krawczyk

Wróciliśmy po przerwie ze stroną, wracamy też z Krótkim Strzałem, nadrabiając część muzycznych zaległości z ostatniego czasu. Zapraszamy na przejażdżkę.

Czwarty singiel promujący płytę BoKoTy - "Nie Trzeba Mnie Namawiać". Radomski styl!

"Drodzy państwo, oto klip do utworu "Energia" promujący płytę "Drzewa". Data premiery- 30.10.2015, płyta ukaże się nakładem wydawnictwa For Tune. Energia płynęła od samego początku, oto efekt. Miłego słuchania" - pisze ekipa Gadabit i serwuje nam piękny klip pełen naturalnych górskich widoków.

"Nowy (stary numer), który docelowo miał zapowiadać kolejny solowy album ale praca nad nim nie idzie tak energicznie jak przypuszczałem stąd inicjatywa aby dać go wam w formie luźnego tracka. Jeszcze nie składam broni. Działam ale powoli!" - pisze Toster serwując nowy track.

Pierwszy klip zapowiadający pierwszy od dłuższego czasu album Smooth Poeta.

Utwór promujący Altereggo TeamTape, który ukaże się w pierwszej połowie 2016 roku nakładem Altereggo Records. Za warstwę muzyczną odpowiada Juicy.

Kolejny osobisty numer od Theodora w ramach cyklu "Bez Okazji".

Sound Surgery czyli Adam L i Golden z duetu producenckiego Złote Twarze przedstawiają oneshot video ze studyjnego spontanicznego nagrania. Muzykę i video zrealizowano w ŁejkapStudio, za kamerą stał Brephoto z ekipy SecondEye.

Nowy track od Qmosa na instrumentalu Jima Jonesa.

Na fali szału związanego z osobą Krzysztofa Krawczyka Szesnasty wraz z Białasem nagrali numer "Chciałem być". Nagranie wyprodukowanli przez HVZX.

"ProjektED* - niestabilny emocjonalnie, lekko odklejony od rzeczywistości, quasi rapowy zlepek pomysłów i opisów rzeczywistości, wynaleziony w stolicy Górnego Śląska. Będący odpryskiem katowickiego PHFNG, wiec nie spodziewaj się rapu z przekazem. Jeśli zmęczył Cie powyższy tekst, nawet nie trać czasu na oglądanie. *Może zawierać śladowe ilości orzechów arachidowych."

MoraL serwuje nowy klip prezentujący "Doliczony Czas Mixtape", tym razem jest klimatycznie i zmysłowo.

"Bezpresji ma przyjemność zaprezentować Wam pierwszy singiel promujący płytę trójmiejskiego duetu - ETRZY. Możecie kojarzyć tych młodych kocurów z rozgrzewania publiki przed występami takich artystów, jak min. Stalley, Onyx i Jeru the Damaja. Have fun!"

Ciemna Strefa prezentuje pierwszy klip promujący nadchodzący album grupy Rytuał do utworu pt. "SYF", który ukaże się 23 października 2015 nakładem Ciemnej Strefy we współpracy z firmą Step Dystrybucja.

"Skończyły się wakacje... powoli kończy się lato... zaczyna się czas jesiennej depresji. Jednak nie dla MadlyNNN. Cel to kolejny klip promujący Sextape zespołu Leniwe Głowy. Bardzo osobisty utwór zaśpiewany przez Magdę, został wyprodukowany przez SWR - utalentowanego producenta z Gliwic. Klip zrealizowała jednoosobowa ekipa Rappunks Videos rękoma Michała Majkela Walczaka."

Hasteez i Loko z leniwym singlem, zobrazowanym letnim video.

Seria NMBR_ALERT to kawałki w schemacie "DJ Nambear X raper", w których obaj mają pomysł na numer i opracowują wszystko wspólnie. Nie zabraknie w nich skreczy, a także bitów i wersów od samego autora serii. Znaczna cześć kawałków powstaje w BEZ_ALUZJI studio w atmosferze, którą słychać w tle wokalu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>