Szesnasty

Szesnasty

video
dodano: 2019-12-13 18:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Hase x Szesnasty - Bez Ładu (prod. Mario Kontrargument) | Heartful LP

Pomaganie rąk nie brudzi prezentuje pierwszy singiel promujący projekt charytatywny „Heartful Lp”. Hase i Szesnasty po raz pierwszy połączyli siły nagrywając utwór „Bez Ładu”. „Heartful Lp” to efekt dwuletniej współpracy pomiędzy Patrykiem Więckowskim (założycielem fundacji), który koordynował projekt oraz Mario Kontrargument, który zajął się projektem od strony produkcyjnej.

Całość to zbiór trzynastu rapowych numerów gdzie udzieliło się ponad 20 artystów oraz jeden Dj. Dochód, ze sprzedaży projektu trafia w 100% na cele charytatywne tak samo, jak w przypadku płyty „Pomaganie rąk nie brudzi” wydanej w 2017 roku. Premiera albumu 6 marca 2020. Limitowany preorder dostępny jest na Heartfulwear.pl

Tagi:
video
dodano: 2019-11-10 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kawałek "Mvszv i Niedźwiedź" promuje wydany we wrześniu album "Pan poczeka". Gościnnie w utworze wyprodukowanym przez FANTOMA udzielił się Słoń.

Tagi:
video
dodano: 2019-08-28 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Prezentujemy Wam drugi singiel z nowego albumu Szesnastego pt. "Pan poczeka". Numer swoim gościnnym udziałem wzbogacił Bober. Najnowszy krążek Szesnastego to kontynuacja trylogii zapoczątkowanej w 2015 roku albumem "Tego Pan nie poskłada" (rok później - "Pan tu nie stał”). "Pan poczeka" oferuje charakterystyczne dla artysty kąśliwe wersy, w których quasi satyrystycznie komentuje otaczającą go rzeczywiść. Wokalnie gospodarza na płycie wsparli: Słoń, Bober i Pavulo.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-08-18 02:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Najnowszy album reprezentanta QueQuality- Szesnastego „Pan Poczeka” to kontynuacja trylogii zapoczątkowanej w 2015 roku albumem "Pan tego nie poskłada”, a rok później – "Pan tu nie stał”.

"Pan poczeka” oferuje charakterystyczne dla artysty kąśliwe wersy, w których quasi satyrystycznie komentuje otaczającą go rzeczywistość. Melodyjne flow w połączeniu z bardzo muzycznymi podkładami tworzą prawdziwą mieszankę wybuchową (patrz okładka). Płyta zawiera 12 utworów plus dwa bonusowe tracki, które są dostępne tylko w fizycznej wersji deluxe. Za warstwę muzyczną odpowiedzialni są tacy producenci jak: Vix. N – znany z swojego hitowego kawałka „Romantyczna miłość”; wychowanek naszej wytwórni VBS – debiutujący współtwórca płyty „Stowarzyszenie Umarłych Raperów”, a także Radek Makowski, SecretiveSuicide, FANTOM, Morte i P1NX.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2019-01-01 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Końcówka roku to czas podsumowań, ale także zapowiedzi - dowiedzieliśmy się m.in. o 4 nowych projektach od uznanych graczy z polskiej sceny!

dodano: 2016-07-27 11:31 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Na 2 września została zaplanowana druga edycja festiwalu wytwórni QueQuality. Tym razem wesoła ekipa z licznymi gośćmi będzie bawić się na Questivalu we Wrocławiu w klubie Alibi. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na tę imprezę.

wydarzenie
dodano: 2016-07-04 12:24 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

2 września we Wrocławiu odbędzie się kolejny Questival. Po udanej, katowickiej edycji Quebonafide, reprezentanci QueQuality i zaproszeni goście zagrają w stolicy Dolnego Śląska. Znamy już cały line-up.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-06-06 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Sprawdźcie nowy klip od Szesnastego, który powstał do tytułowego utworu z płyty "Pan tu nie stał". Za zdjęcia i montaż odpowiada ekipa M.L. Filmz.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2016-06-04 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Suchowola. Mała miejscowość na Podlasiu. Poza umownym geograficznym centrum Europy czy zespołem Flaszki i Szlugi, po jednym porządnym odsłuchu następcy "Pan Tego Nie Poskłada Mixtape" od Szesnastego, to i jego niedługo będziecie z nią kojarzyć. Poprzedni materiał zebrał całkiem spore propsy w sieci, a słuchacze docenili ironiczne linijki, nawinięte stylowo i na właściwie dobranych instrumentalach (choć wystąpiło też parę tracków na "legalnych" podkładach). Nie będzie na wyrost napisanym stwierdzenie, iż "Pan Tu Nie Stał" zjada materiał wypuszczony rok temu. Zaznaczam już na wstępie - zjada już samym wprowadzeniem do właściwej części, gdy gospodarz tłumaczy genezę miksowania swoich wokali... Coś w tym mało humoru i polotu? Nic z tych rzeczy. Usiądźcie wygodnie w fotelach, zapnijcie pasy i włączcie ten krążek - udana rapowa jazda gwarantowana.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2016-05-26 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Pojawił się odsłuch najnowszego singla z płyty "Pan tu nie stał" Szesnastego. Gościnnie w nagraniu zatytułowanym "Limit słów" pojawił się Eripe z krakowskiego składu Patokalipsa. Muzyka: Wembs, cuty: DJ Flip. Video mash-up do singla stworzyl Moher.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-24 14:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Enigma Room" to pierwszy singiel promujący projekt "Hip-Hop 2.0" spod szyldu Quebonafide i QueQuality. W utworze wyprodukowanym przez MVZR gościnnie pojawił się Szesnasty. "Enigma Room" to utwór, który znajduje się na limitowanej, preorderowej wersji płyty "Hip-Hop 2.0". Zamów preorder: http://www.queshop.pl/hiphopdwazero

video
dodano: 2016-04-17 18:07 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Pan tu nie stał" to drugi solowy projekt reprezentanta QueQuality - Szesnastego. Po bardzo dobrze przyjętym mixtape'ie „Tego Pan nie poskłada” przyszedł czas na długogrający album. Ukazała się tracklista wydawnictwa, okładka oraz ruszył preorder. Premiera płyty w dniu 4 czerwca. Dziś pojawił się też klip do utworu "Miami Vice". Utwór został wyprodukowany przez CatchUp'a, zdjęcia to robota ekipy M.L. Filmz.

Tagi:
dodano: 2015-11-19 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wróciliśmy po przerwie ze stroną, wracamy też z Krótkim Strzałem, nadrabiając część muzycznych zaległości z ostatniego czasu. Zapraszamy na przejażdżkę.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2015-06-10 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Pojawił się odsłuch nowego utworu Szesnastego "Gwiazdy" wyprodukowanego przez Brata Jordaha. Refren w nagraniu zaśpiewała Paulina Witkowska. Utwór promuje mixtape "Tego Pan nie poskłada", który ukazał się w dniu 1 czerwca w limitowanym nakładzie. Album dostępny jest jeszcze na www.queshop.pl.

Tagi:
dodano: 2015-04-16 20:05 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

1 czerwca 2015 roku dzięki współpracy z QueQuality ukaże się fizyczna wersja mixtape’u Szesnastego pt. „Tego Pan nie poskłada”. Szesnasty to urodzony w Białymstoku raper, którego ostatnie odsłuchy utworów na YT osiągają wyniki setki tysięcy wyświetleń. Warstwa muzyczna to w większości starannie dobrane instrumentale, ale są również autorskie produkcje, za które odpowiedzialny jest Brat Jordah. Część utworów zostało już udostępnionych w internecie - możliwości rapera możecie sprawdzić poniżej.

Tagi: