Gadabit

Gadabit

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-12 17:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Gadabit - Jazda (gość: Dj Eprom, Rafał Klimczak)

Szanowni Państwo, z dumą prezentujemy klip do drugiego singla promującego Płytę "3". To Track skierowany do pasjonatów białego szaleństwa, kochających przestrzeń i adrenalinę. Gościnnie Dj Eprom na Vestaxie, Rafał Klimczak na Elektryku, za Bas, jak zawsze odpowiedzialny jest Justyn Małodobry, w Bębny młócił Adam Stępniowski, góralskie Skrzypce dzierżył Stanisław Słowiński, a Jabadabadu to robota Freda Flinstone'a.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-08-04 12:16 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy nowy teledysk grupy Gadabit zrealizowany do utworu "Robaki". To już trzeci klip promujący album "Drzewa". Gościnnie pojawia się tu Dj Jaroz na adapterach. Obraz zrealizował Kita i jego Make a Move.

Tagi:
dodano: 2015-11-19 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wróciliśmy po przerwie ze stroną, wracamy też z Krótkim Strzałem, nadrabiając część muzycznych zaległości z ostatniego czasu. Zapraszamy na przejażdżkę.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-01-08 17:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 8)
Gdyby ktoś mądry wpadł na pomysł założenia polskiego odpowiednika Native Tongues, Gadabit niewątpliwie znalazłoby w nim miejsce. Debiutancki album trio Indo (rap), K-oui (produkcja) i Qban (wsparcie duchowe) to rzecz na polskim podwórku o tyle rzadka, że cała wypełniona pozytywną energią i niepoprawnym wręcz optymizmem. Można o nich powiedzieć, że są spadkobiercami i kontynuatorami drogi obranej przez Afrontów czy Siłę Dźwięq. Czy im dorównujący?

Tagi: