Zetenwupe

Zetenwupe

dodano: 2020-04-29 15:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 10)
Sarius, Gural, Oxon

Solar na charytatywnym live streamie Maty, zapowiedział Hot16Challange2, jeśli uzbierają konkretną kwotę. Jak obiecał, tak zrobił. 28. kwietnia powitał po raz kolejny społeczność Internetu, tym samym zaczynając beef z koronawirusem. Pierwsze nominacje zostały wystosowane, a nam pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Ostatnim razem przypomnieliśmy top 10 najpopularniejszych zwrotek 1. edycji. Tym razem skupimy się na najciekawszych.

kategorie:
dodano: 2018-01-04 18:50 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Wyjątkowy album nagrany przez artystów Alkopoligamii podczas wczasów twórczych we wsi o wdzięcznej nazwie "Molza". Cieżko wyobrazić sobie lepszy sposób na uczczenie tego jubileuszu niż specjalne wydawnictwo. Na albumie znajdzie się kilkanaście utworów zrealizowanych od początku do końca w wyjątkowych, mazurskich okolicznościach sprzyjających pracy twórczej. Zarówno muzyka jak i teksty powstawały w niecodzienny sposób, na hamaku, nad stawem czy w pokoju domku letniskowego zaaranżowanego tymczasowo na pomieszczenie studyjne.

dodano: 2017-11-27 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W sobotę w warszawskim Remoncie Kuba Knap zagrał swój premierowy koncert promujący najnowszy materiał "Najlepsze wyjście". Nie zabrakło atrakcji i gości specjalnych - na scenie pojawili się Bilon, Mielzky, Zetenwupe, Zioło czy Emil G. Sprawdźcie zdjęcia z imprezy, które dostarczył nam niezawodny Tomek Karwiński!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-12-13 20:44 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Utwór "Co dalej?" promuje wydany jesienią album Proceente "Asamblaż". Gościnnie w kawałku pojawiają się Mada i Kaietanovich, czyli zespół Zetenwupe. Muzykę wyprodukował Wrotas aka LifeView, a za realizację wokali, mix oraz master odpowiada Staszek Koźlik z Erem Studio. Data udostępnienia kawałka na alohowym kanale YouTube nie jest przypadkowa - 13 grudnia to rocznica wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Treść utworu nawiązuje do skomplikowanej i niepewnej sytuacji na świecie.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-09 12:15 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Otsochodzi udostępnia kolejny singiel z nadchodzącego albumu Slam ! Nowy numer nosi tytuł "Znowu Zamuliłem", a oprócz Janka gościnnie możemy usłyszeć Madę i Kajetana z Zetenwupe.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-10 23:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Głośno było ostatnio o zamieszaniu na linii Kaietanovich - Alkopoligamia a wiele osób zastanawiało się jak ma się to do dalszej przyszłości Zetenwupe. Teraz oba te tematy rozjaśnił Hade w nowym wywiadzie.

dodano: 2016-02-09 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

W najnowszym odcinku cyklu Open MIC organizowanego przez Truekings Label wziął udział Bonson, który przedpremierowo nawinął na żywo jeden ze swoich najnowszych kawałków - numer "Nie wracam" najprawdopodobniej znajdzie się na najnowszej płycie rapera pt. "Znany i Lubiany". Nowe single z płyty wypuścili także Malik Montana, PlanBe i Zygson. Luźne tracki wypuścili też Żyto i Karwan, a ekipa Zetenwupe opublikowała bonusowy numer z reedycji płyty "Serwus".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-07 23:37 przez: Anonim (komentarze: 14)

"Decydujemy się zawiesić współpracę z Hade aka Kaietanovichem, który musi ochłonąć, a na pewno ochłonąć od niego musimy my" - mogliśmy przeczytać w noworocznym oświadczeniu Alkopoligamii. Teraz odniósł się do tego sam raper w specjalnym video.

kategorie:
dodano: 2016-01-02 08:45 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Osiedlowe Linie Lotnicze to ekipa działająca pod szyldem Alkopoligamii, w której skład wchodzą Zetenwupe, Kuba Knap, Wrotas i Lazy One.

dodano: 2015-12-18 21:17 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Lot pierwszy" nagrany przez Osiedlowe Linie Lotnicze, czyli supergrupę, w której skład wchodzą Kaietanovich, Mada, Kuba Knap, Wrotas i DJ Lazy One już od dziś możecie odsłuchać na kanale YouTube Alkopoligamii. "Lot pierwszy" zamówicie również online w sklepie wytwórni.

video
dodano: 2015-12-15 15:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Premiera "Pierwszego lotu" - albumu nowej supergrupy OLL w której skład wchodzą Zetenwupe, Kuba Knap, Wrotas i DJ Lazy One już za tydzień! Żeby podkręcić atmosferę prezentujemy wam drugi singiel z płyty wraz z widowiskowym teledyskiem inspirowanym największymi klasykami kina szpiegowskiego i filmów akcji. Jego realizacją zajęła się kultowa grupa Sky Piastowskie, scenariusz napisali Kaietanovich i Bartosz Mindewicz wraz z Oskarem Kozłowskim - autorem zdjęć i reżyserem, który przy "Metodycznie" dał prawdziwy popis swojego talentu, sprawdźcie sami!

video
dodano: 2015-11-28 20:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"W tym tygodniu wystartował preorder Osiedlowych Linii Lotniczych, a premiera płyty "Lot pierwszy" już 18 grudnia. Dziś mamy urodziny więc przydałaby się niespodzianka. Pora na pierwszy singiel OLL! Wyobraźcie sobie więc, że jesteście sklepie ze sztosami, w których regały są ustawione pod sam sufit. "Bum-Bęc" leży na najwyższej półce!" - pisze Alkopoligamia. Oto pierwszy klip ze wspólnego projektu Zetenwupe, Kuby Knapa, Wrotasa i LazyOne!

kategorie:
dodano: 2015-11-24 17:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Alkopoligamia.com wydała w tym roku nowe płyty ZETENWUPE oraz Kuby Knapa, obie bardzo dobrze przyjęte przez środowisko i media muzyczne. Teraz wyobraźcie sobie wyżej wymienionych raperów w jednym samolocie z muzycznym kapitanem Wrotasem, który swoim stylem podbija rynek (m.in. producent tegorocznego sztosu Mesa "Możliwość") oraz z DJ Lazy One za dekami. Żart? Nie - to Osiedlowe Linie Lotnicze, a premiera ich debiutanckiej płyty już 18.12.2015!

Kaietanovich o OLL47 mówi tak:

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2015-11-24 17:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Alkopoligamia.com wydała w tym roku nowe płyty ZETENWUPE oraz Kuby Knapa, obie bardzo dobrze przyjęte przez środowisko i media muzyczne. Teraz wyobraźcie sobie wyżej wymienionych raperów w jednym samolocie z muzycznym kapitanem Wrotasem, który swoim stylem podbija rynek (m.in. producent tegorocznego sztosu Mesa "Możliwość") oraz z DJ Lazy One za dekami. Żart? Nie - to Osiedlowe Linie Lotnicze, a premiera ich debiutanckiej płyty już 18.12.2015!

dodano: 2015-07-10 13:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Przez cały tydzień publikowane były kolejne utwory z "Bejbo", debiutanckiego krążka ZETENWUPE. Dziś udostępniony został odsłuch całej płyty. Zapraszamy do sprawdzenia kolejnych numerów od Hade i Mady na bitach m.in. Wrotasa, R.A.U czy Bonny'ego Larmesa. Wśród gości między innymi Ten Typ Mes, Stasiak, BRZ i Mondry i Gupi.

Strony