Krótki Strzał #48: Bonson, PlanBe/Lanek/Białas, Malik Montana/Smolasty/Kaz Bałagane, Zetenwupe, Żyto, Karwan...

W najnowszym odcinku cyklu Open MIC organizowanego przez Truekings Label wziął udział Bonson, który przedpremierowo nawinął na żywo jeden ze swoich najnowszych kawałków - numer "Nie wracam" najprawdopodobniej znajdzie się na najnowszej płycie rapera pt. "Znany i Lubiany". Nowe single z płyty wypuścili także Malik Montana, PlanBe i Zygson. Luźne tracki wypuścili też Żyto i Karwan, a ekipa Zetenwupe opublikowała bonusowy numer z reedycji płyty "Serwus".

Kolejne stare/nowe numery od Żyto.

Nowy singiel z "Fantasmagorii".

Nowy numer z "Haram Masari".

Szalone colabo z udziałem Gospela.

Utwór pochodzi z reedycji albumu "Serwus", wydanej w 2015 roku nakładem Alkopoligamia.com. Efekt jednego ze spontanów, wykonanych w parne, warszawskie lato 2013.

Zygson wjeżdża z drugim singlem zapowiadającym "Sukinkoty EP".

Nowy klip od Butla Gang Monopoly z Białegostoku.

Kawałek od Karwana nagrany na instrumentalu od ka-meala.

W najnowszym odcinku Open MIC zobaczymy Bonsona, który przedpremierowo nawinął na żywo jeden ze swoich najnowszych kawałków.

Zapraszamy do odsłuchu tytułowego numeru "Coś za coś", pochodzącego z luźnego projektu FAV-a i Uniq'a. Gościnnie na mikrofonie udzielili się - Junes i Erking oraz na gramofonach DJ Danek.

brakslow
Ja pierdole, jak można promować takie gówno jak PlanBe? Jak on kurwa w ogóle może nawijać o jakimkolwiek respekcie? Co takiego dokonał? Gówno, nie rap. Aż strach przesłuchiwać resztę mniej znanych typów z tego strzału.
racja
Całkowicie się pod to podpinam. W sumie to był pierwszy numer PlanBe (kto to jest?), ktory odpaliłem i jednocześnie ostatni. Co za badziewie tutaj promują. Ubolewam nad tym, że na (wydawałoby się) konkretnym potralu pojawiają się w 90% gimby, albo jakieś gówno bez ładu i składu. Jedynie ZETENWUPE props - nie słucham go na co dzień, ale numer spoko. Czemu jest tyle tego gówna (nie tylko w polskim rapie) i czemu to jest promowane? Jeszcze wszechobecny autotune - niech gimby ogarną, że jak ich głos brzmi gorzej niż krzyk Pani Gieni (nie obrażając jej) to nie nagrywajcie nic, a nie odpalicie autotune i zadowoleni.
Maczy
Pozdro jak słuchasz tylko mainstreamu .:P
Lepszy bo underground?
Nie jesteś fajniejszy, bo słuchasz PlanBe, Malika, Żygsona, czy jakieś inne badziewie. Tego jest tak dużo, że znaleźć coś wartościowego jest trudniej od igły w stogu siana. Z tego względu polecam SoundCloud. Followując ciekawych artystów (nie tylko undergroundowych) po jakimś czasie masz dziennie po kilkanaście ciekawych numerów na swojej tablicy. Tam też jest masa takich żygsonów, bonusów i innego gówna, ale odpowiednie followy i masz to odfiltrowane.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>