Krótki Strzał #45: Flint, Młody M, Arik/Bonson/Hyziu, IAN/Wac Toja, Onija, Dżejpa, DJ Nambear, AdE

W dzisiejszym "Krótkim Strzale" do obadania m.in. kolejny numer Flinta ze "SMOKESEX Mixtape" wraz z video z jego koncertu, który zagrał przed MGK oraz pierwszy kawałek zapowiadający nową płytę Młodego M, nawiązujący do 'A my nie chcemy uciekać stąd" Przemysława Gintrowskiego. 

SMOKESEX MIXTAPE zbliża się wielkimi krokami. Jego premiera planowana jest na początek lutego 2016. Preorder albumu można zamawiać pisząc na bazar@czarnycharakter.com. Przedostatni numer z serii pt. "PARTYKILLER" wyprodukowany przez SecretRanka wzbogacony został o video z niedawnego koncertu Flinta przed Machine Gun Kelly'm. Pełne info odnośnie wersji fizycznych "SMOKESEX MIXTAPE" pojawi się wraz z ostatnim numerem na początku 2016.

Prezentujemy mocny i energiczny utwór od Młodego M pt. "Nasz Wielki Dom". Bit jest autorstwa Fryta Beatz. Numer luźno nawiązuje do utworu P. Gintrowskiego "A my nie chcemy uciekać stąd". Kawałek zapowiada nowy projekt Młodego - "Martin Eden".

Seria NMBR_ALERT to kawałki w schemacie "DJ Nambear X raper", w których obaj mają pomysł na numer i opracowują wszystko wspólnie. Nie zabraknie w nich skreczy, a także bitów i wersów od samego autora serii. Znaczna cześć kawałków powstaje w BEZ_ALUZJI studio w atmosferze, którą słychać w tle wokalu.

Nowość od grupy Onija, czyli ekipy Waca Toji.


Kolejny klip od Dżejpy podbijajacy Dżejpkovsky Bez Nah-Pięcia Mixtape.

Arik, Bonson i Hyziu na bicie Hauasa.

I kolejna nowość od Waca.

W tym roku nakładem S!EMANKO ukaże się nowy album AdE zatytułowany ‘Euforia Tune’, "W pogoni za szczęściem 2" to drugi oficjalny singiel.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>