Krótki Strzał #44: Tau, Osa Da Gnoi, JNR, Biak, Kaz Bałagane, Trzy-Sześć, Belmondo, JodSen, ZDU, Augustyn, Siła Z Pokoju

Na dziś zebraliśmy najnowsze numery od naszych Młodych Wilków Biaka i JNRa, świąteczny klip od Siły Z Pokoju, nowe sztosy od Bałagana i Belmondziaka czy tracki od Trzy-Sześcia, ekipy ZDU, JodSena i Augustyna. Nową rzecz wypuściła także... Osa Da Gnoi.

Jodsen na bicie od Bez Struktury.

Biak na instrumentalu z "Kreep" Chino XL.

Nowy numer od ekipy ZDU.

Trzy-Sześć na bicie od Adamo.

Nowy track od Bałagana na Wigilię.

Krótki, acz konkretny sztosik od Belmondziaka, również puszczony na Wigilię.

Szalony numer Osa Dy Gnoi powracającej po 12 latach.

Po dłuższej przerwie JNR powraca ze swoją serią "Warmupów". Utwór "Dead Roses" to zapowiedź szóstej odsłony tego cyklu.

KND zmienia ksywkę i zaczyna wszystko od nowa jako Augustyn.

W drugi dzień świąt #SZPVRec ze współpracą z #BNTfhujHD przygotowała teledysk pod choinkę! Zapraszamy do obejrzenia relacji ze świętowania w gronie: SONAR, GŁUCHY, MICHOS, NARS, MISIEK, MALEC, SETKI, FEEL-X, RBSN, OLI, ESWU, ANONIM, WIENZO, KONIU, TOPEK, DON DE MAN. Bit wyprodukował DJ CI$NIEŃ w tyskim studio SZPVRec u DJa Feel-X'a.

Jest to spontanicznie nagrany utwór, bez masteringu, na jednym z ulubionych bitów 600 V z mojego dzieciństwa. Zwiastuję książkę autobiograficzną pt. ,,Odszukany'', która ukaże się w przyszłym roku sumptem Bozon Records. Możliwość komentowania wyłączona celowo. Posłuchaj i nic nie mów. Lepiej czasem milczeć. - tak przedstawia swój nowy numer Tau.

nero

Proszę, abyście pod każdym kawałkiem dali jakiś opis, jak w ostatnich dwóch. Co z tego, że wrzucicie z youtuba fimiki Biaka czy ZDU, skoro nikt nie ma pojecia kim oni są. Wystarczy dwa zdania - nie wiem, że debiutant z Ustronia Środkowego, ktorego wspiera Sławny Producent. Jak tego nie woadomo, to krótkie info, jak jego track znalazł się na popkilerze, czym zaintrygował.
Bo póki co to żadna promocja.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>