ZDU

ZDU

dodano: 2015-12-29 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na dziś zebraliśmy najnowsze numery od naszych Młodych Wilków Biaka i JNRa, świąteczny klip od Siły Z Pokoju, nowe sztosy od Bałagana i Belmondziaka czy tracki od Trzy-Sześcia, ekipy ZDU, JodSena i Augustyna. Nową rzecz wypuściła także... Osa Da Gnoi.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-12-23 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

MaxFloRec prezentuje odsłuch albumu "Zza kurtyny 2" warszawskiego duetu Triku/Graf, w ramach inicjatywy MaxFloLab promującej młodych podziemnych raperów. Niemal wszystkie bity na płytę wyprodukował Dar-O, a dwa podkłady dołożył Capish z pomocą Macieja Barskiego. Gościnnie dograli się VNM, Lilu, Rastamaniek, LJ Karwel i Satyr.

video
dodano: 2013-02-18 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Triku/Graf (ZDU/Projekt K.A.C) - Czarno Białe [666min OFFICIAL VIDEO]

Triku i Graf prezentują pierwszy pełnoprawny (nie licząc one-shotów) teledysk promujący ich najnowszą płytę pt. "666 minut". Kawałek oddaje hołd epoce czarno-białych filmów, świetnie kontrastując z erą współczesną - "kolorową", zaś sam klip wraz ze wstawkami-scenami z niektórych obrazów idealnie komponuje się z treścią. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę.

video
dodano: 2013-02-09 17:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

01. Triku/Graf (ZDU) - Miałem sen (K.A.C szot)

"666min czyli 11 godzin i 6 minut. Tyle zajęło nam pisanie i nagrywanie naszej najnowszej płyty. Skoro tytuł jest jasny, pójdźmy krok dalej. Naszym celem jest pokazanie wam jak w tydzień można stworzyć od podstaw cały album, a przy tym bawić się i dzielić muzyką. Krążek zawiera 12 premierowych i pełnych, a nie do końca spodziewanych kawałków. Tydzień ciężkiej pracy i tydzień naszego życia, którego nie wypełniała denna idea, a czyste emocje." - tak sami twórcy przedstawiają swój nadchodzący album, na który członkowie warszawskiej ekipy Z Dźwięków Urodzeni zaprosili m.in. Kubę Knapa, Madę z Zetenwupe, czy Afisza. Prezentujemy dwa tzw. "kac-shoty" promujące ten krążek do numerów "Miałem sen" oraz "Don" (ten drugi poniżej).

video
dodano: 2012-11-22 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Graf & Jezus (Projekt KAC)- Półszeptem

Przedstawiamy kolejny spontanicznie zrealizowany klip od ekipy ZDU - Z Dźwięków Urodzeni. Krótki utwór "Półszeptem" o mocno bluesowym zabarwieniu jest zapowiedzią nadchodzącego projektu "Mixtape ZDU". Premiera przewidziana jest na listopad 2012.

dodano: 2012-09-07 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 10)


W dobie coraz bardziej nasilających się eksperymentów z różnymi gatunkami muzycznymi co rusz możemy natknąć się na kolejne. Jak wypadło połączenie spokojnego, melancholijnego klimatu z drum'n'bassową rytmiką? Oto spontaniczny numer chłopaków związanych z ekipą ZDU - Triku/Graf zatytułowany "Po Twojej Stronie", zobrazowany dodatkowo wyjątkowym, nieszablonowym klipem.