Graf

Graf

dodano: 2016-11-11 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Z Dźwięków Urodzeni, czyli Triku, Graf i Capish to trzech graczy z Warszawy, którzy tworzą od dekady, a w obecnym składzie współpracują od dwóch lat. W ich muzyce przeważa elektronika Capish'a, na której Graf i Triku kładą rapowe zwrotki, często mieszane ze śpiewem. Ich album zatytułowany "Wyżej" można w całości odsłuchać na kanale Altereggo Records. Do czterech utworów z płyty powstały klipy, w tym zrealizowany przez ekipę MaxFlo teledysk do "Kto ma moc".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-05 18:22 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Prezentujemy drugi singiel promujący album Z Dźwięków Urodzonych pt. "Wyżej". Za obrazek odpowiada Oliver Schmidt. Muzykę w kawałku wyprodukował Capish.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-07-03 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

MaxFloRec prezentuje klip do utworu "Ile jeszcze" Trika i Grafa z albumu "Zza kurtyny 2". W kawałku gościnnie udzielili się Lilu oraz Rastamaniek.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-12-23 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

MaxFloRec prezentuje odsłuch albumu "Zza kurtyny 2" warszawskiego duetu Triku/Graf, w ramach inicjatywy MaxFloLab promującej młodych podziemnych raperów. Niemal wszystkie bity na płytę wyprodukował Dar-O, a dwa podkłady dołożył Capish z pomocą Macieja Barskiego. Gościnnie dograli się VNM, Lilu, Rastamaniek, LJ Karwel i Satyr.

dodano: 2013-11-26 15:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 1)

NOWOŚĆ | Triku/Graf - Chemia (MaxFloLab)

Niedawno pojawił się ich pierwszy klip do utworu „Chemia”. Na koncie mają w sumie trzy płyty. Od czwartku na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube odsłuchiwać można najnowszą z nich. Z ważącym 66,6 MB albumem zatytułowanym 666MIN, wprost z Warszawy, do MaxFloLabu wstępują Triku i Graf!

Tagi:
video
dodano: 2013-06-25 12:00 przez: Centrum Eudezet... (komentarze: 0)

MiędzySłowami feat. Funk - Na Scenie (prod. Eloz)

Centrum Eudezet Label w kolaboracji z UrbanCity prezentuje video do utworu "Na Scenie" z gościnnym udziałem Funk'a. Za produkcję oraz ostateczne brzmienie utworu odpowiada Eloz. Singiel pochodzi z najnowszego albumu łódzkiego zespołu p.t. "2", który w całości znajdziecie w rozwinięciu. Realizacją teledysku zajęła się ekipa My Home Productions. Videoklip powstał w całości na terenach WI MY w Łodzi.

recenzja
dodano: 2013-03-03 16:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 2)

Kto nie ostrzył sobie zębów na ten album? Single narobiły niemałego szumu wśród fanów energicznego, tętniącego funkiem rapu. Co prawda, doświadczenie mnie nauczyło, że nie należy tak wcześnie ferować wyroków, ale kiedy Daniel Wardziński podrzucił mi ten materiał do recenzji i rzekł: miłej zabawy ci życzę, bo jest grubo, zacząłem niecierpliwie czekać na ten mały sparing. Ostatecznie skończyło się na prawdziwej walce i muszę wam wyznać, że wcale nie jest tak łatwo. Polskie Karate bezczelnie kopie po jajach. A słuchaczowi się to podoba i prosi o więcej.

dodano: 2013-02-28 20:00 przez: Embryo Nagrania (komentarze: 5)

Autorzy melanżowego hymnu  „W 3 dupy” ruszają na podbój polskiej rap-sceny i nie biorą jeńców.  Ich pierwsza płyta zatytułowana po prostu „Polskie Karate” ukaże się już 5 marca. Wyga, Igorilla, Metro i DJ Flip to doświadczeni zawodnicy walczący o prawo do melanżu i beztroskiego życia w kraju kwitnącej wiśniówki. Są bezczelni, w ich kawałkach roi się od rozbujanych bitów i wyszczekanych zwrotek. A do tego gościnne zwrotki Hadesa (HiFi Banda), Dwóch Sławów i Grafa, którzy pokazują, że czarny pas w nawijce zdobyli rozwalając bity, a nie karmiąc kucyki.

Sprawdź album, dla którego Bruce Lee chciałby zmienić obywatelstwo.

video
dodano: 2013-02-18 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Triku/Graf (ZDU/Projekt K.A.C) - Czarno Białe [666min OFFICIAL VIDEO]

Triku i Graf prezentują pierwszy pełnoprawny (nie licząc one-shotów) teledysk promujący ich najnowszą płytę pt. "666 minut". Kawałek oddaje hołd epoce czarno-białych filmów, świetnie kontrastując z erą współczesną - "kolorową", zaś sam klip wraz ze wstawkami-scenami z niektórych obrazów idealnie komponuje się z treścią. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę.

video
dodano: 2013-02-09 17:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

01. Triku/Graf (ZDU) - Miałem sen (K.A.C szot)

"666min czyli 11 godzin i 6 minut. Tyle zajęło nam pisanie i nagrywanie naszej najnowszej płyty. Skoro tytuł jest jasny, pójdźmy krok dalej. Naszym celem jest pokazanie wam jak w tydzień można stworzyć od podstaw cały album, a przy tym bawić się i dzielić muzyką. Krążek zawiera 12 premierowych i pełnych, a nie do końca spodziewanych kawałków. Tydzień ciężkiej pracy i tydzień naszego życia, którego nie wypełniała denna idea, a czyste emocje." - tak sami twórcy przedstawiają swój nadchodzący album, na który członkowie warszawskiej ekipy Z Dźwięków Urodzeni zaprosili m.in. Kubę Knapa, Madę z Zetenwupe, czy Afisza. Prezentujemy dwa tzw. "kac-shoty" promujące ten krążek do numerów "Miałem sen" oraz "Don" (ten drugi poniżej).

video
dodano: 2012-11-22 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Graf & Jezus (Projekt KAC)- Półszeptem

Przedstawiamy kolejny spontanicznie zrealizowany klip od ekipy ZDU - Z Dźwięków Urodzeni. Krótki utwór "Półszeptem" o mocno bluesowym zabarwieniu jest zapowiedzią nadchodzącego projektu "Mixtape ZDU". Premiera przewidziana jest na listopad 2012.

dodano: 2012-09-27 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

02. Afisz Triku Graf - Za Uśmiech

Jakiś czas temu prezentowaliśmy spontaniczny numer "Po Twojej Stronie" duetu Triku/Graf. To była tylko namiastka tego, co potrafią zaprezentować raperzy związani z ekipą ZDU. "Za Uśmiech" to projekt stworzony przez trio - Afisz/Triku/Graf i całkiem niebanalna propozycja z podziemia. Jak piszą sami twórcy, to "album anormalny, nieprzewidywalny i bez przepisu".

Tagi:
dodano: 2011-07-05 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)
Grafa możecie kojarzyć nie tylko z jego poprzednich wydawnictw, na których udzielał się również rapowo, ale także z prowadzenia audycji w Radio Rewers. Jego nowe cacuszko zatytułowane "12 Beats Sound Vol 1.7" to produkcja instrumentalna, wśród inspiracji do jej stworzenia autor wymienia Buckwilda, Fat Jona i Madliba. Brzmi ciekawie?

Album w wersji CD jest dostępny od wczoraj, a za niewielkie pieniądze możecie zamawiać go w ramach preorderu na stronie Asfalt Records.