Rastamaniek

Rastamaniek

video
dodano: 2016-06-24 11:17 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

„Stan umysłu” to tytułowy singiel z nadchodzącego albumu duetu Nastyk Kritaczi. Pozytywny, słoneczny i refleksyjny utwór, w którym gościnnie udzielił się Rastamaniek, to przedsmak tego, co usłyszymy na płycie. Raperzy prezentują również okładkę. Kolorowy obrazek jest odzwierciedleniem klimatu, w jakim utrzymany jest nadchodzący album.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-07-03 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

MaxFloRec prezentuje klip do utworu "Ile jeszcze" Trika i Grafa z albumu "Zza kurtyny 2". W kawałku gościnnie udzielili się Lilu oraz Rastamaniek.

kategorie:
dodano: 2015-05-11 18:01 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

DobryKoncert, Flash Bang, Bebzacze oraz HipHopHeadz.pl zapraszają na koncert aspirujący do miana hip-hopowego wydarzenia roku w stolicy. Legendarny raper z Brooklynu, czyli Afu-Ra zagra w Warszawie! Powiązany z Gang Starr Foundation raper współpracował z takimi artystami jak: Jeru the Damaja, M.O.P., Royce da 5'9", DJ Premier czy z GZA. Aktywny na scenie od 1994 roku. Jego dorobek muzyczny na dzień dzisiejszy zamyka album "Body of the Life Force 2", wydany w 2012 roku. Nie będzie to koniec dyskografii artysty, ponieważ obecnie pracuje wraz z producentem PF Cuttin i legendarnym artystą reggae z Jamajki - Sizzlą, nad nowym albumem "The Master Chef", którego premiera planowana jest na rok 2015.

dodano: 2011-06-21 19:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)


Latem tego roku ukaże się długo oczekiwana przeze mnie wspólna płyta Zaginionego i Skajsa. Dwóch stylowych graczy z warszawskiego podziemia, którzy wersjami koncertowymi narobili sporo apetytu na swój wspólny krążek. Na "Legendy Płynące z Tych Okolic" jeszcze trochę musimy poczekać, ale powyżej znajdziecie pierwszy oficjalny singiel z udziałem Rastamańka, osadzony na bicie Kłapuha. Godzina premiery (oczywiście na Popkillerze) to zarazem start kalendarzowego lata. Track ściągniecie tutaj.