Nastyk

Nastyk

video
dodano: 2016-06-24 11:17 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

„Stan umysłu” to tytułowy singiel z nadchodzącego albumu duetu Nastyk Kritaczi. Pozytywny, słoneczny i refleksyjny utwór, w którym gościnnie udzielił się Rastamaniek, to przedsmak tego, co usłyszymy na płycie. Raperzy prezentują również okładkę. Kolorowy obrazek jest odzwierciedleniem klimatu, w jakim utrzymany jest nadchodzący album.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-06-10 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Nieoszlifowany diament" jest pierwszym singlem z nadchodzącego studyjnego albumu Nastyka i Kritacziego "Stan umysłu", który ukaże się prawdopodobnie w te wakacje. Klip, za którego produkcję odpowiada Poka Film, to "energetyczny motywator dla wszystkich ludzi, którzy szukają lub odkrywają na nowo swoją pasję." W klipie wystąpili m.in Marek Saganowski (piłkarz Legii Warszawa, reprezentant Polski), Damian Gielnicki (Mistrz Świata, Europy oraz Polski w footbag-u) czy Adam Linowski (koszykarz Legii Warszawa).

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-12-20 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Tu na Ursynowie 2

Dlaczego: Powyższy posse cut to kontynuacja historii zapoczątkowanej przez Nastyka na solowym nielegalu "Odwyk od codzienności" z 2013 roku. Tym razem ursynowski raper zaprosił do udziału liczne grono artystów, a zarazem mieszkańców i sympatyków najbardziej na południe położonej dzielnicy Warszawy.

Obok znanego z pierwszej części "Tu na Ursynowie" Kritacziego na mikrofonie pojawiają się także: Wigor, Stasiak, Wiciu, Vienio, Temzki, Siuwax, Ward, Łysonżi oraz Rest. Na cutach usłyszymy zaś: DJ-a Anusza (intro) oraz DJ Lazy One (refren, bridge). Za beat ponownie odpowiada zaś Greggs.

Swoim wkładem w stołeczną rap-scenę Ursynów już dawno zasłużył na hiphopowy hołd z prawdziwego zdarzenia. Dziś trafia on w wasze głośniki i na wasze ekrany za sprawą zaangażowanych całym sercem w projekt muzyków i Poka Film, której zawdzięczamy ten klasycznie osiedlowy obrazek. Smacznego!

video
dodano: 2013-01-22 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

"Prezentujemy najnowszy klip podziemnego, warszawskiego rapera Nastyka z gościnnym udziałem Wigora. Utwór „Siłą rzeczy” pochodzi z nadchodzącej płyty Nastyka pt. „Odwyk od codzienności”, która ukaże się prawdopodobnie pod koniec lutego. Wśród ursynowskich MC's Nastyk wyróżnia się nieszablonową biografią. Czas wolny od pracy spędza pisząc teksty, doskonaląc skillsy wokalne czy też kładąc w studiu kolejne wersy na trackach. Choć mówi, że muzyką zajmuje się "na pół etatu", nie jest nowicjuszem, ani hiphopowym dyletantem.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-09-21 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Nastyk - Tu na Ursynowie feat. Kritaczi VIDEO HD

Prezentujemy najnowszy klip Nastyka pt. „Tu na Ursynowie”. Gościnnie udzielił się Kritaczi.

Tagi:
dodano: 2011-05-31 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)
Rewir Rap Jam już jutro, pierwszego czerwca, zagości na ulicy Smolnej w lokalu Time Cafe. Seria imprez doskonale znana wszystkim fanom undergroundu z Warszawy tym razem ponownie będzie gościć przekrój artystów, który sprawi, że w klubie każdy znajdzie coś dla siebie. Co więcej - jeśli stawicie się do 21, za wejściówkę zapłacicie tylko piątkę. Potem - dwa razy tyle.

Kto tym razem zagra dla was na imprezie?