Triku

Triku

dodano: 2019-08-09 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Sangria" to drugi singiel Triku, wszechstronnie utalentowanego muzyka i tekściarza, zapowiadający jego solowe wejście na polską scenę. Po współpracy w duecie z Grafem czy kooperacjach z KaeNem i Młodym M Triku stawia na solowe działania - artysta świetnie odnajduje się w letnich klimatach o czym świadczy ten i nadchodzące kawałki.

Za produkcję numeru odpowiada Jan Kwapisz, animacja jest dziełem Rafała Felaka, w utworze gościnnie udziela się Skip, autor hitowego singla "Gasnę" oraz współtwórca duetu Miętha, który już niedługo zadebiutuje nakładem Asfalt Records.

Tagi:
video
dodano: 2017-10-28 11:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Młody M i TriKu zaprezentowali kolejny klip promujący ich album "Much More Music". Wideo zrealizowano do track'u "DUKR". Za produkcję numeru odpowiada $wir SOSA, a za klip LL Vision. "Much More Music" to mieszanka osiedlowej nawijki i sporej dawki najgłębszych emocji, opakowana w stylowe, czasem hiciarskie brzmienia.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-10-11 16:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Prezentujemy drugi singiel promujący nowe wydawnictwo Młodego M stworzone we współpracy z wokalistą Trikiem pt. "Much More Music". Już teraz ujawniamy również tracklistę projektu, który muzycznie wsparli tacy producenci jak SecretRank, Juicy czy Chemist mający na koncie współpracę m.in z Childish Gambino czy Tory Lanez. Co ciekawe na albumie nie ma żadnych gościnych zwrotek.

kategorie:
dodano: 2017-10-10 23:40 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Much More Music to mieszanka osiedlowej nawijki i sporej dawki najgłębszych emocji, opakowana w stylowe, czasem hiciarskie brzmienia. Charakterystyczna liryka Młodego w połączeniu z doskonałym wyczuciem flow i melodii przez Trika wnosi nową jakość w twórczość obu muzyków i zabiera słuchacza w inny wymiar rapu.

Tracklista:

video
dodano: 2017-07-26 13:44 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Wytwórnia Altereggo udostępniła klip do utworu "Ewolucja", w którym pojawiają się Młody M, PJK Eastny oraz TriKu. Autorem bitu jest Juicy. Za teledysk odpowiada ekipa LL Vision.

dodano: 2016-11-11 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Z Dźwięków Urodzeni, czyli Triku, Graf i Capish to trzech graczy z Warszawy, którzy tworzą od dekady, a w obecnym składzie współpracują od dwóch lat. W ich muzyce przeważa elektronika Capish'a, na której Graf i Triku kładą rapowe zwrotki, często mieszane ze śpiewem. Ich album zatytułowany "Wyżej" można w całości odsłuchać na kanale Altereggo Records. Do czterech utworów z płyty powstały klipy, w tym zrealizowany przez ekipę MaxFlo teledysk do "Kto ma moc".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-05 18:22 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Prezentujemy drugi singiel promujący album Z Dźwięków Urodzonych pt. "Wyżej". Za obrazek odpowiada Oliver Schmidt. Muzykę w kawałku wyprodukował Capish.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-07-03 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

MaxFloRec prezentuje klip do utworu "Ile jeszcze" Trika i Grafa z albumu "Zza kurtyny 2". W kawałku gościnnie udzielili się Lilu oraz Rastamaniek.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-12-23 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

MaxFloRec prezentuje odsłuch albumu "Zza kurtyny 2" warszawskiego duetu Triku/Graf, w ramach inicjatywy MaxFloLab promującej młodych podziemnych raperów. Niemal wszystkie bity na płytę wyprodukował Dar-O, a dwa podkłady dołożył Capish z pomocą Macieja Barskiego. Gościnnie dograli się VNM, Lilu, Rastamaniek, LJ Karwel i Satyr.

dodano: 2013-11-26 15:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 1)

NOWOŚĆ | Triku/Graf - Chemia (MaxFloLab)

Niedawno pojawił się ich pierwszy klip do utworu „Chemia”. Na koncie mają w sumie trzy płyty. Od czwartku na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube odsłuchiwać można najnowszą z nich. Z ważącym 66,6 MB albumem zatytułowanym 666MIN, wprost z Warszawy, do MaxFloLabu wstępują Triku i Graf!

Tagi:
video
dodano: 2013-02-18 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Triku/Graf (ZDU/Projekt K.A.C) - Czarno Białe [666min OFFICIAL VIDEO]

Triku i Graf prezentują pierwszy pełnoprawny (nie licząc one-shotów) teledysk promujący ich najnowszą płytę pt. "666 minut". Kawałek oddaje hołd epoce czarno-białych filmów, świetnie kontrastując z erą współczesną - "kolorową", zaś sam klip wraz ze wstawkami-scenami z niektórych obrazów idealnie komponuje się z treścią. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę.

video
dodano: 2013-02-09 17:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

01. Triku/Graf (ZDU) - Miałem sen (K.A.C szot)

"666min czyli 11 godzin i 6 minut. Tyle zajęło nam pisanie i nagrywanie naszej najnowszej płyty. Skoro tytuł jest jasny, pójdźmy krok dalej. Naszym celem jest pokazanie wam jak w tydzień można stworzyć od podstaw cały album, a przy tym bawić się i dzielić muzyką. Krążek zawiera 12 premierowych i pełnych, a nie do końca spodziewanych kawałków. Tydzień ciężkiej pracy i tydzień naszego życia, którego nie wypełniała denna idea, a czyste emocje." - tak sami twórcy przedstawiają swój nadchodzący album, na który członkowie warszawskiej ekipy Z Dźwięków Urodzeni zaprosili m.in. Kubę Knapa, Madę z Zetenwupe, czy Afisza. Prezentujemy dwa tzw. "kac-shoty" promujące ten krążek do numerów "Miałem sen" oraz "Don" (ten drugi poniżej).

dodano: 2012-09-27 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

02. Afisz Triku Graf - Za Uśmiech

Jakiś czas temu prezentowaliśmy spontaniczny numer "Po Twojej Stronie" duetu Triku/Graf. To była tylko namiastka tego, co potrafią zaprezentować raperzy związani z ekipą ZDU. "Za Uśmiech" to projekt stworzony przez trio - Afisz/Triku/Graf i całkiem niebanalna propozycja z podziemia. Jak piszą sami twórcy, to "album anormalny, nieprzewidywalny i bez przepisu".

Tagi:
dodano: 2012-09-07 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 10)


W dobie coraz bardziej nasilających się eksperymentów z różnymi gatunkami muzycznymi co rusz możemy natknąć się na kolejne. Jak wypadło połączenie spokojnego, melancholijnego klimatu z drum'n'bassową rytmiką? Oto spontaniczny numer chłopaków związanych z ekipą ZDU - Triku/Graf zatytułowany "Po Twojej Stronie", zobrazowany dodatkowo wyjątkowym, nieszablonowym klipem.