Z Dźwięków Urodzeni

Z Dźwięków Urodzeni

dodano: 2016-11-11 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Z Dźwięków Urodzeni, czyli Triku, Graf i Capish to trzech graczy z Warszawy, którzy tworzą od dekady, a w obecnym składzie współpracują od dwóch lat. W ich muzyce przeważa elektronika Capish'a, na której Graf i Triku kładą rapowe zwrotki, często mieszane ze śpiewem. Ich album zatytułowany "Wyżej" można w całości odsłuchać na kanale Altereggo Records. Do czterech utworów z płyty powstały klipy, w tym zrealizowany przez ekipę MaxFlo teledysk do "Kto ma moc".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-05 18:22 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Prezentujemy drugi singiel promujący album Z Dźwięków Urodzonych pt. "Wyżej". Za obrazek odpowiada Oliver Schmidt. Muzykę w kawałku wyprodukował Capish.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-12-23 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

MaxFloRec prezentuje odsłuch albumu "Zza kurtyny 2" warszawskiego duetu Triku/Graf, w ramach inicjatywy MaxFloLab promującej młodych podziemnych raperów. Niemal wszystkie bity na płytę wyprodukował Dar-O, a dwa podkłady dołożył Capish z pomocą Macieja Barskiego. Gościnnie dograli się VNM, Lilu, Rastamaniek, LJ Karwel i Satyr.

video
dodano: 2013-02-18 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Triku/Graf (ZDU/Projekt K.A.C) - Czarno Białe [666min OFFICIAL VIDEO]

Triku i Graf prezentują pierwszy pełnoprawny (nie licząc one-shotów) teledysk promujący ich najnowszą płytę pt. "666 minut". Kawałek oddaje hołd epoce czarno-białych filmów, świetnie kontrastując z erą współczesną - "kolorową", zaś sam klip wraz ze wstawkami-scenami z niektórych obrazów idealnie komponuje się z treścią. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę.

video
dodano: 2013-02-09 17:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

01. Triku/Graf (ZDU) - Miałem sen (K.A.C szot)

"666min czyli 11 godzin i 6 minut. Tyle zajęło nam pisanie i nagrywanie naszej najnowszej płyty. Skoro tytuł jest jasny, pójdźmy krok dalej. Naszym celem jest pokazanie wam jak w tydzień można stworzyć od podstaw cały album, a przy tym bawić się i dzielić muzyką. Krążek zawiera 12 premierowych i pełnych, a nie do końca spodziewanych kawałków. Tydzień ciężkiej pracy i tydzień naszego życia, którego nie wypełniała denna idea, a czyste emocje." - tak sami twórcy przedstawiają swój nadchodzący album, na który członkowie warszawskiej ekipy Z Dźwięków Urodzeni zaprosili m.in. Kubę Knapa, Madę z Zetenwupe, czy Afisza. Prezentujemy dwa tzw. "kac-shoty" promujące ten krążek do numerów "Miałem sen" oraz "Don" (ten drugi poniżej).

dodano: 2013-01-08 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Bankrut va Banque to trzecia ogólnie i druga solowa płyta w dorobku Afisza. O tyle pierwsze solo nie odbiło się szerokim echem, to "Za Uśmiech" pod szyldem AfiszTrikuGraf jest jedną z najciekawszych podziemnych pozycji ubiegłego roku. 10 pozycji, poruszających różne tematy, utrzymanych w różnym klimacie ale współgrających ze sobą, tak w kilku słowach można by opisac EPkę "Bankrut va Banque". Pobrać ją możecie STĄD lub STĄD, zaś odsłuch youtube i soundcloud w rozwinięciu.