Antone

Antone

video
dodano: 2019-06-12 23:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Antone ft. Kamil Bednarek, Deadly Hunta, Rogal Salut, Dj Liquid - Wyjść na prostą [ANTOLOGIA LP]

„Wyjść na prostą” to kolejny singiel promujący „Antologię”, czyli nowy album wrocławskiego rapera Antone’a. W numerze gościnnie udzielili się Kamil Bednarek, Deadly Hunta, Rogal Salut oraz Dj Liquid.

Tagi:
video
dodano: 2017-01-03 17:53 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

"Nic nie spadło z nieba" to kolejny numer promujący płytę "Klasa Robotnicza" Sigmy. W utworze gościnnie pojawia się reprezentant Gang Starr Foundation - Afu-Ra oraz Antone. Kawałek został wyprodukowany przez Hirassa, a cuty położył DJ WLB. Teledysk został nakręcony podczas ostatniego festiwalu Hip Hop Kemp.

video
dodano: 2016-11-29 18:31 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Antone przypomina o swoim albumie "Latający Cyrk" publikując klip do numeru "9 żyć". Wrocławski raper pracuje nad nowym albumem, który zapowiada na jesień 2017. Pierwsze efekty powinny być widoczne do końca roku, ponieważ Antone nagrał już klip do kawałka "Wstawaj", w którym gościnnie udzielili się Szad Akrobata oraz nowojorski reprezentant Gang Starr Foundation - Afu-Ra.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-03-09 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Organizatorzy marcowego koncertu Gang Starr Foundation w Warszawie ogłosili już 2 supporty. Przed Afu-Rą, Jeru The Damaja i Big Shugiem zagrają Hades oraz Antone z Play More Records. Bilety w tej chwili są dostępne z drugiej puli w cenie 35 złotych.

video
dodano: 2015-11-18 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Niedawno miała miejsce internetowa oraz klubowa premiera płyty Antone "Latający Cyrk". Raper z Wrocławia postawił na tym krążku na bujający trueschool. Na płycie udzieliło się wielu gości takich jak Szad, Afu-Ra, Paxon, GPD, KaCeZeT, Rogal, Jot czy One Man Army. Do kilku produkcji zostały dograne żywe instrumenty. Płytę można zamówić na stronie www.antone.pl. Poniżej także teledysk do kawałka "Dalej Śpisz (Obudź się 2)" z gościnnym udziałem m.in. Szada.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-07-23 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Numer "Teoria Chaosu" promuje longplay "Latający Cyrk" nagrywany przez wrocławskiego rapera Antone. Jest to nowojorsko-wrocławskie kolabo, w którym gościnnie udzielili się: Afu-Ra, One Man Army, Paxon oraz Dj Liquid, a za produkcję odpowiada Kris Scr. Teledysk nakręciła nowo powstała grupa "Mind Reapers". Kawałek oraz część zdjęć zostały zrealizowane na pełnym spontanie podczas wrocławskiego koncertu Afu-Ry w lutym.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2015-06-03 16:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Teoria Chaosu" to kolejny numer promujący longplay Antone "Latający Cyrk". Krążek będzie dostępny w wersji fizycznej jesienią 2015. Kawałek łączy nowojorski styl legendarnego rapera Afu-Ry z nawijkami wrocławskich raperów Antone & One Man Army. Na refrenie znalazł się klasyczny polski nawijacz reggae'owo-hiphopowy, reprezentant Natural Dread Killaz - Paxon. Za cuty odpowiada DJ Liquid, muzyką zajął się KRIS SCR. Do numeru powstaje również klip, za który odpowiedzialna jest nowo powstała grupa Mind Reapers.

video
dodano: 2015-05-13 17:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Antone - Latający cyrk [LIVE] ft. KaCeZet,Ola Kuna,Barry,Dj Liquid,Infra Shape,Kozioł,pr. Hauas

Numer "Latający cyrk" jest drugą częścią projektu "Live Video Story" i ma promować nowy krążek Antone, który wyjdzie jesienią 2015r. W poprzednim video zrealizowanym w konwencji one shota pt. "Superlatywy w fikcji" wrocławski raper nawinął na żywo z kwartetem smyczkowym. W "Latającym Cyrku" beat również został odegrany przez muzyków w czasie rzeczywistym.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2015-05-11 18:01 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

DobryKoncert, Flash Bang, Bebzacze oraz HipHopHeadz.pl zapraszają na koncert aspirujący do miana hip-hopowego wydarzenia roku w stolicy. Legendarny raper z Brooklynu, czyli Afu-Ra zagra w Warszawie! Powiązany z Gang Starr Foundation raper współpracował z takimi artystami jak: Jeru the Damaja, M.O.P., Royce da 5'9", DJ Premier czy z GZA. Aktywny na scenie od 1994 roku. Jego dorobek muzyczny na dzień dzisiejszy zamyka album "Body of the Life Force 2", wydany w 2012 roku. Nie będzie to koniec dyskografii artysty, ponieważ obecnie pracuje wraz z producentem PF Cuttin i legendarnym artystą reggae z Jamajki - Sizzlą, nad nowym albumem "The Master Chef", którego premiera planowana jest na rok 2015.

kategorie:
dodano: 2015-04-29 19:50 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Mamy przyjemnośc podzielić się informacją dotyczącą koncertu legendarnego rapera Afu-Ry, który odbiędzie się we Wrocławiu. Nowojorski artysta z Brooklynu zagra swój koncert we wrocławskim klubie Alibi w piątek, 29.05.2015.

Tagi:
video
dodano: 2015-03-26 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Antone - Superlatywy w fikcji [LIVE] ft. Chilla Quartet, Dj Liquid [prod. Kris SCR]

Na kanale Play More Records pojawił się nowy klip od Antone. Obrazek jest one shotem, który wyróżnia się tym, że przy jego produkcji został również zgrany na żywo dźwięk. Numer "Superlatywy w fikcji" promuje nowy album wrocławskiego rapera pt. "Latający Cyrk". Gościnnie udzieliły się cztery przedstawicielki płci piękniej - Chilla Quartet oraz Dj Liquid. Za produkcję odpowiada Kris SCR. Antone zapowiada także kolejny klip nagrany w tej samej koncepcji oraz teledysk do kawałka z Afu-Rą.

Tagi:
dodano: 2011-09-06 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)


Antone ft. Mesajah/Mln/Lady Nina/Ice - Graj Dalej (PMX remix) (2011)

Dlaczego: Poziom undergroundowych klipów rośnie naprawdę szybko. Teraz czas na Antone z Wrocławia (oraz czwórki gości) i numer "Graj Dalej", będący wybuchową mieszanką rapu, dancehallu, reggae oraz dubstepu. Klip promuje płytę "Prawo Talionu".