Afu-Ra

Afu-Ra

video
dodano: 2017-01-03 17:53 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

"Nic nie spadło z nieba" to kolejny numer promujący płytę "Klasa Robotnicza" Sigmy. W utworze gościnnie pojawia się reprezentant Gang Starr Foundation - Afu-Ra oraz Antone. Kawałek został wyprodukowany przez Hirassa, a cuty położył DJ WLB. Teledysk został nakręcony podczas ostatniego festiwalu Hip Hop Kemp.

wydarzenie
dodano: 2016-03-09 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Organizatorzy marcowego koncertu Gang Starr Foundation w Warszawie ogłosili już 2 supporty. Przed Afu-Rą, Jeru The Damaja i Big Shugiem zagrają Hades oraz Antone z Play More Records. Bilety w tej chwili są dostępne z drugiej puli w cenie 35 złotych.

wydarzenie
dodano: 2016-03-09 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Juz 18 marca Gang Starr Foundation w ramach swojej światowej trasy odwiedzi Warszawę, z kolei dwa dni później zawita również do Poznania. Gwiazdy amerykańskiego rapu prosto ze wschodniego wybrzeża USA zagrają w Klubie 9stóp ACKiS. Gang Starr Foundation to projekt stworzony wokół Gang Starr - czyli legendarnego duetu Guru i DJa Premiera. Ponad dwadzieścia lat na scenie to kawał dobrego rapu i współpraca z mnóstwem ważnych dla całego hip-hopowego środowiska postaci. Na co możemy liczyć w Poznaniu podczas koncertu w 9stóp ACKiS? Na muzyczny powrót do korzeni i klasyki rapu w wykonaniu jednych z najlepszych raperów lat 80-tych i 90-tych. Big Shug, Afu-Ra i Jeru the Damaja stworzą niepowtarzalny klimat, który przypomni wam czasy starego, dobrego rapu.

wydarzenie
dodano: 2016-02-29 21:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W stolicy szykuje się święto dla fanów hip hopu. Już 18.03 w klubie Iskra wystąpi trzech reprezentantów Gang Starr Foundation - Jeru the Damaja, Afu-Ra oraz BIG SHUG. Artyści są dobrze znani z kooperacji ze świętej pamięci Guru czy z amerykańskim królem beatów - Dj' em Premierem. Przed koncertem gwiazd wieczoru można spodziewać się kilku supportów, o których informacje będą udostępnione wkrótce.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-01-15 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

W styczniu odbędzie się trasa koncertowa Afu-Ry po Polsce. Raper wystąpi w tym miesiącu w sumie w ośmiu miastach. Dodatkowo w Szczecinie obchodzone będą 34 urodziny Afu-Ry i trzecie urodziny cyklu teledysków z żywymi instrumentami - D-Sessions.

Tagi:
recenzja
dodano: 2015-12-24 20:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 2)

Myśleliście, że temat Gang Starr Foundation zakończymy w tym roku kempowym videowywiadem z Big Shugiem? Niedoczekanie - jak pamiętacie, swoiste tournee po Polsce zaliczył w 2015 roku jeden ze sztandarowych raperów tej szanowanej formacji - świętujący piętnastą rocznicę kultowego debiutu "Body of the Life Force" legendarny wymiatacz Afu-Ra! W maju tego roku, po szalonym koncercie w Warszawie, udało nam się (...po wielu perypetiach) złapać Trującego Taoistę na króciutki wywiad na backstage'u...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-09-08 18:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego klipu Afu-Ry, Mekala oraz Liona D. Za muzykę odpowiada OER. Ciekawostką jest, że całość klipu została nakręcona w Polsce.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-07-23 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Numer "Teoria Chaosu" promuje longplay "Latający Cyrk" nagrywany przez wrocławskiego rapera Antone. Jest to nowojorsko-wrocławskie kolabo, w którym gościnnie udzielili się: Afu-Ra, One Man Army, Paxon oraz Dj Liquid, a za produkcję odpowiada Kris Scr. Teledysk nakręciła nowo powstała grupa "Mind Reapers". Kawałek oraz część zdjęć zostały zrealizowane na pełnym spontanie podczas wrocławskiego koncertu Afu-Ry w lutym.

wydarzenie
dodano: 2015-07-14 21:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Członek legendarnego Gang Starr Foundation Afu-Ra już w najbliższy piątek (17 lipca) zagra w Dublinie. Jako support zagrają lokalne ekipy reprezentujące Irlandię oraz Polskę.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2015-06-03 16:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Teoria Chaosu" to kolejny numer promujący longplay Antone "Latający Cyrk". Krążek będzie dostępny w wersji fizycznej jesienią 2015. Kawałek łączy nowojorski styl legendarnego rapera Afu-Ry z nawijkami wrocławskich raperów Antone & One Man Army. Na refrenie znalazł się klasyczny polski nawijacz reggae'owo-hiphopowy, reprezentant Natural Dread Killaz - Paxon. Za cuty odpowiada DJ Liquid, muzyką zajął się KRIS SCR. Do numeru powstaje również klip, za który odpowiedzialna jest nowo powstała grupa Mind Reapers.

kategorie:
dodano: 2015-05-11 18:01 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

DobryKoncert, Flash Bang, Bebzacze oraz HipHopHeadz.pl zapraszają na koncert aspirujący do miana hip-hopowego wydarzenia roku w stolicy. Legendarny raper z Brooklynu, czyli Afu-Ra zagra w Warszawie! Powiązany z Gang Starr Foundation raper współpracował z takimi artystami jak: Jeru the Damaja, M.O.P., Royce da 5'9", DJ Premier czy z GZA. Aktywny na scenie od 1994 roku. Jego dorobek muzyczny na dzień dzisiejszy zamyka album "Body of the Life Force 2", wydany w 2012 roku. Nie będzie to koniec dyskografii artysty, ponieważ obecnie pracuje wraz z producentem PF Cuttin i legendarnym artystą reggae z Jamajki - Sizzlą, nad nowym albumem "The Master Chef", którego premiera planowana jest na rok 2015.

kategorie:
dodano: 2015-04-29 19:50 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Mamy przyjemnośc podzielić się informacją dotyczącą koncertu legendarnego rapera Afu-Ry, który odbiędzie się we Wrocławiu. Nowojorski artysta z Brooklynu zagra swój koncert we wrocławskim klubie Alibi w piątek, 29.05.2015.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2015-04-27 21:37 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Czekaliście długo i cierpliwie. Crystale powoli już są dobrze schłodzone, jacuzzi w kształcie dolara doczyszczone a tort w kształcie Ferrari wysłany do produkcji. W końcu możemy ogłosić datę, miejsce i line-up III URODZIN BLENDER ART!

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2014-05-21 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

One2Pablo ma zaszczyt zaprosić na tegoroczny festiwal Hip-Hopowy KNW Fest w Kaniowie. Gwiazdą wieczoru będzie legenda  światowego rapu - Afu-Ra! Poza nim usłyszymy sporo dobrego polskiego hip-hopu, m.in: Fokus, Trzeci Wymiar, Z.B.U.K.U., Heavy Mental, Młody PSZ. Ponadto na festiwalu nie zabraknie dodatkowych atrakcji, włącznie z telebimem na którym będą transmitowane mecze MŚ 2014!

Już dziś można nabyć bilety poprzez oficjalną stronę festiwalu: www.knw-fest.pl oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży. Do końca maja cena biletu to zaledwie 15 PLN!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-11-27 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 38)


Dwa motta przyświecające naszym działaniom to "Everything I do, I do it big" oraz "Powoli do przodu"... Kolejny efekt tych zasad, o którym jeszcze pół roku temu nie śmialibyśmy pomyśleć jest dzisiejsza bomba, którą dla was mamy.

Przed Świętami postanowiliśmy postarać się o dystrybucję kolejnej porcji niedostępnych na naszym rynku płyt. Chcieliśmy również zadbać o ich różnorodność. Ale gdy patrzę na poniższą listę... to japa sama się cieszy. Coś dla siebie powinni znaleźć fani totalnie różnych rapowych odłamów.

Chcieliście dołączyć do swojej kolekcji płyty takich ludzi jak Vinnie Paz i Chali 2Na? Canibus/Keith Murray i Classified? Pusha T i Jim Jones? Blitz The Ambassador i DJ Khaled? DJ Drama i Blu? Fat Joe i Heavy Metal Kings? Wiz Khalifa i Gangrene? O.C. & A.G. czy Skillz? Juvenile czy Declaime? Slim Thug czy Vado? Zresztą można by tak jeszcze chwilę wymieniać, sprawdźcie ponad 50 pozycji które sprowadzamy dla was przed Świętami!