Afu-Ra "Ciągle definiujemy się na nowo" - videowywiad

recenzja
dodano: 2015-12-24 20:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 2)

Myśleliście, że temat Gang Starr Foundation zakończymy w tym roku kempowym videowywiadem z Big Shugiem? Niedoczekanie - jak pamiętacie, swoiste tournee po Polsce zaliczył w 2015 roku jeden ze sztandarowych raperów tej szanowanej formacji - świętujący piętnastą rocznicę kultowego debiutu "Body of the Life Force" legendarny wymiatacz Afu-Ra! W maju tego roku, po szalonym koncercie w Warszawie, udało nam się (...po wielu perypetiach) złapać Trującego Taoistę na króciutki wywiad na backstage'u...

(Pozdrawiam mistrza drugiego planu z dziewiątej minuty!) 

Afu opowiedział nam nieco o swych początkach w rap-grze, o "Body of the Life Force", o swych ulubionych artystach - jak również o nadchodzącym albumie "The Master Chef" i promującym go sążnistym sztosie "Cobra Clutch". Zapraszamy do obejrzenia! 

Rozmowa, tłumaczenie: Maciej Wojszkun

Zdjęcia, montaż: The Distance Vision (Fanpage)

                                         

Tagi: 

Nieistotne
Lubię Afu, Body ultraklasyk. Szkoda, że później jakoś opuścił poprzeczkę swoich wydawnictw. O ile Radio było jeszcze ok., z kilkoma kozakami na miarę pierwszej płyty, tak kolejne niczym mnie nie porywały. Stąd niczego nie oczekują po nadchodzącej płycie(Jak wspomina w wywiadzie, że będzie to fuzja wszystkiego co do tej pory stworzył/ czym się inspirował). Niech nagra życiowe arcydzieło, ale klasykiem to nie będzie(a szkoda)
MarraDona Rapu
Up okazało się że miałeś racje ziołowe

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>