MiędzySłowami

MiędzySłowami

video
dodano: 2013-08-01 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

MiędzySłowami - " Do tych samych miejsc " . ( prod. Eloz )

Centrum Eudezet Label , MiędzySłowami oraz Urban Studio Tv prezentują trzeci teledysk promujący album łódzkiego składu MiędzySłowami p.t. "2". Obraz powstał do numeru "Do tych samych miejsc", który wyprodukował Eloz. Ujęcia kręcone były podczas festiwalu Łask Play, który odbył się 20 lipca 2013 roku.

video
dodano: 2013-06-25 12:00 przez: Centrum Eudezet... (komentarze: 0)

MiędzySłowami feat. Funk - Na Scenie (prod. Eloz)

Centrum Eudezet Label w kolaboracji z UrbanCity prezentuje video do utworu "Na Scenie" z gościnnym udziałem Funk'a. Za produkcję oraz ostateczne brzmienie utworu odpowiada Eloz. Singiel pochodzi z najnowszego albumu łódzkiego zespołu p.t. "2", który w całości znajdziecie w rozwinięciu. Realizacją teledysku zajęła się ekipa My Home Productions. Videoklip powstał w całości na terenach WI MY w Łodzi.

dodano: 2012-12-12 14:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

MiędzySłowami - " Co jest 5 ?! " feat. Entero , Kliford , Dj Antyk . Prod. Graf .

Zgodnie z obietnicą Entera, Centrum Eudezet Label nie tylko zajmuje się wydawaniem materiałów bandy Enteka, ale również wspiera młode talenty lokalnej sceny. Co do skali talentu chłopaków z MiędzySłowami mam stuprocentową pewność, bo ich poprzedni materiał był czymś bardzo charakterystycznym i kapitalnie rokującym na przyszłość. Nowy singiel z gościnnym udziałem Entera i Kliforda jest może mniej klasyczny, a bardziej eksperymentalny, ale miejcie tych gości na oku, bo jeszcze będzie o nich głośno.

dodano: 2012-02-19 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)
Czy ktoś z naszych czytelników chciałby poznać jakieś nowe, zdolne twarze w polskim rapie? Brakuje wam dobrze rozumianego klasycznego brzmienia płyt z lat 90? Lubicie rap z Eudezet? Mamy coś dla was.

Centrum Eudezet Label wziął pod swoje skrzydła założony niedawno zespół MiędzySłowami. Składający się z trzech raperów i producentów projekt przygotował dla was na zapoznanie materiał zatytułowany "Nazwij To Jak Chcesz". Mamy też klip promujący projekt, który powie wam trochę więcej o charakterze muzyki chłopaków.