Entero

Entero

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-30 18:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 4)

Nie tak dawno temu, mieliście okazję posłuchać wrocławskiego posse cutu, na bicie Whitehouse. Dziś możecie posłuchać utworu pokazującego przekrój łódzkiej sceny. Mamy tu m.in. chłopaków z Afrontu, Dwóch Sławów, Spinache'a, Entera, Zoraka, Oxy'ego, Thomasa, czy Dużego Tatę. Swoje możliwości pokazuje też dwóch Młodych Wilków: Green i Bonez. Nie pojawiają się niestety O.S.T.R., Kochan, Zeus i Joteste. Poniżej możecie odsłuchać wspólny kawałek, a także zapoznać się z listą występujących postaci, a jest ich 36. Warto tez dodać, że inspiracją przy tworzeniu był numer "Bucktown" Smif'n'Wessun.

dodano: 2013-02-23 17:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Entero, członek łódzkiego składu Enteka, po długim okresie milczenia wrócił z zupełnie nową energią. Założył Centrum Eudezet Label i zaczął wydawać nie tylko swoją muzykę, ale również szerzej ukazywać scenę swojego miasta. Nadchodzący materiał "Opowieści z Getta", druga solowa płyta rapera ukaże się niebawem. Street promo trackiem promującym album jest "Dekompresja" wyprodukowana przez Dj'a Cidera. Zaskakujący jak na dotychczasowy repertuar rapera kawałek mówi o ostatnich latach jego twórczości i buja zupełnie inną energią niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Numeru możecie posłuchać w rozwinięciu.

dodano: 2012-12-12 14:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

MiędzySłowami - " Co jest 5 ?! " feat. Entero , Kliford , Dj Antyk . Prod. Graf .

Zgodnie z obietnicą Entera, Centrum Eudezet Label nie tylko zajmuje się wydawaniem materiałów bandy Enteka, ale również wspiera młode talenty lokalnej sceny. Co do skali talentu chłopaków z MiędzySłowami mam stuprocentową pewność, bo ich poprzedni materiał był czymś bardzo charakterystycznym i kapitalnie rokującym na przyszłość. Nowy singiel z gościnnym udziałem Entera i Kliforda jest może mniej klasyczny, a bardziej eksperymentalny, ale miejcie tych gości na oku, bo jeszcze będzie o nich głośno.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-10-21 15:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 15)
Łódź to miasto, które nigdy chyba nie przestanie pompować energii w polski rap, a zajawka leży tam po prostu na ulicach. Czasem mam wrażenie, że w Eudezet nawet babcie z warzywniaka zarapują Ci ile masz zapłacić, a staruszkowie w parkach tańczą break'a puszczając muzykę z oldschoolowych kaseciaków. Kolejna inicjatywa z centrum Polski powoli (?!) nabiera rozpędu. Założony przez Entrego z NTK label CEL Label reprezentują DJ Gustaffson, DJ Mixair, Bonez, K3, Chiko, Entero, Mamry, Clockwork, Salvare, Galimatias Squad, Soundbusters, CEL Studio, MarAtlon Studio.

Klip do numeru założyciela labelu na bicie O.S.T.R.'a już widzieliście, a to nie koniec atrakcji.