Enter

Enter

dodano: 2013-02-23 17:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Entero, członek łódzkiego składu Enteka, po długim okresie milczenia wrócił z zupełnie nową energią. Założył Centrum Eudezet Label i zaczął wydawać nie tylko swoją muzykę, ale również szerzej ukazywać scenę swojego miasta. Nadchodzący materiał "Opowieści z Getta", druga solowa płyta rapera ukaże się niebawem. Street promo trackiem promującym album jest "Dekompresja" wyprodukowana przez Dj'a Cidera. Zaskakujący jak na dotychczasowy repertuar rapera kawałek mówi o ostatnich latach jego twórczości i buja zupełnie inną energią niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Numeru możecie posłuchać w rozwinięciu.

dodano: 2012-12-12 14:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

MiędzySłowami - " Co jest 5 ?! " feat. Entero , Kliford , Dj Antyk . Prod. Graf .

Zgodnie z obietnicą Entera, Centrum Eudezet Label nie tylko zajmuje się wydawaniem materiałów bandy Enteka, ale również wspiera młode talenty lokalnej sceny. Co do skali talentu chłopaków z MiędzySłowami mam stuprocentową pewność, bo ich poprzedni materiał był czymś bardzo charakterystycznym i kapitalnie rokującym na przyszłość. Nowy singiel z gościnnym udziałem Entera i Kliforda jest może mniej klasyczny, a bardziej eksperymentalny, ale miejcie tych gości na oku, bo jeszcze będzie o nich głośno.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-10-18 14:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)


Enter z NTK szykuje się ze swoją nową płytę. Tymczasem łapcie nowy klip na bicie Ostrego. Łodzkie wariaty jak widać aktywne jak zawsze. "Tu gdzie rzeczywistość płynie po zupełnie innym torze niż w całej Polsce". Prawdziwe do bólu.