embryo nagrania

embryo nagrania

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-12 18:48 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 18)

Anatom na InstaStory odniósł się do krytycznych komentarzy związanych ze stylistyczną zmianą słyszalną po opublikowaniu nowego numeru "Nowy Rok, Nowy Ja". To pierwszy singiel z wyczekiwanego solowego albumu, który wyda Embryo Nagrania

kategorie:
dodano: 2013-04-23 17:30 przez: Kollabo (komentarze: 9)

Mamy zwycięzcę konkursu Kollabo x EMBRYO NAGRANIA! Po wielu godzinach przesłuchiwania aż 52 wersji utworu Polskie Karate - „W 3 dupy” udało nam się dojść do ładu kto zrobił to najlepiej. Mr. Onte w błyskotliwy sposób nadał utworowi swój unikalny charakter, który idealnie odzwierciedla naturę całego albumu Polskie Karate, gratulujemy! Wśród nadesłanych prac nie zabrakło również innych, które zasługują na wyróżnienie - chociażby Boorak'a który otrzymał najwięcej głosów publiczności! Jesteśmy dumni z jakości prac nadesłanych przez uczestników i mamy nadzieję, że rywalizacja przy następnych konkursach będzie równie zacięta.

dodano: 2013-02-28 20:00 przez: Embryo Nagrania (komentarze: 5)

Autorzy melanżowego hymnu  „W 3 dupy” ruszają na podbój polskiej rap-sceny i nie biorą jeńców.  Ich pierwsza płyta zatytułowana po prostu „Polskie Karate” ukaże się już 5 marca. Wyga, Igorilla, Metro i DJ Flip to doświadczeni zawodnicy walczący o prawo do melanżu i beztroskiego życia w kraju kwitnącej wiśniówki. Są bezczelni, w ich kawałkach roi się od rozbujanych bitów i wyszczekanych zwrotek. A do tego gościnne zwrotki Hadesa (HiFi Banda), Dwóch Sławów i Grafa, którzy pokazują, że czarny pas w nawijce zdobyli rozwalając bity, a nie karmiąc kucyki.

Sprawdź album, dla którego Bruce Lee chciałby zmienić obywatelstwo.