Biak

Biak

video
dodano: 2019-11-19 21:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV jest już dostępny zapowiadany teledysk Młodego z gościnnym udziałem KRS-One'a. The Teacha nieprzypadkowo pojawił się na feacie u polskiego artysty. Owocna współpraca obu raperów trwa już bowiem kilka lat. Wraz z premierowym numerem „Puste podwórka” do sieci trafił odsłuch całego krążka Młodego pt. „Lekcja WOS-u”. Płyta ukazała się wyłącznie w formie cyfrowej.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-06-21 22:12 przez: MaxFloRec (komentarze: 1)

Wczoraj (21.06) na MaxFloRecTV pojawił się teledysk Skorupa & JazBrothers do utworu „Nie mieli farta”. Singiel z gośc. udziałem Masi to bezpośrednia zapowiedź albumu „Absolutna flauta”, który już dziś trafił do regularnej sprzedaży

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-12 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"RAMEN EP" to projekt w skład którego wchodzą: Biak, Rakraczej, Tomasin i Barto'cut12. Materiał zarejestrowany został w Gliwicach w lutym 2017. Za warstwę muzyczną odpowiada głownie Barto'cut12, oprócz niego po bicie dali Bodziers i Bent. "RAMEN EP" to solidna porcja smacznego rapu bez zbędnych udziwnień i  za dalekich wczuwek. Premiera epki w sieci przewidziana jest jeszcze w tym roku.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-20 19:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 2)

Mijają trzy lata od "Niepotrzebne Skreślić". Nadszedł czas na kolejny album Karwela. "Lalaland" to drugi singiel z albumu  "T.L.N.".

Za produkcję odpowiada Bent, a gościnne zwrotki dograli Biak i Bonson. Jak twierdzi raper, nowa płyta będzie albumem dopracowanym i dojrzałym.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-08-10 19:25 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV trafił dziś (10.08) 1. klip zwiastujący nową płytę Skorupa (MC) & JazBrothers (producenci). W utworze i teledysku pojawiają się raperzy: Kuba Knap i Biak. – Zwrotkę i refren miałem już wcześniej. Później, przy okazji spotkania, okazało się, że Kuba i Biak są idealnym uzupełnieniem pomysłu na ten utwór – mówi Skorup

kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2016-07-20 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Przez blisko dekadę sumiennie zaznaczali swoją obecność na polskiej scenie rapowej. Szerszej publiczności dali się poznać, zawiązując wraz z Młodym MD kolektyw Heavy Mental. Udzielali się w wielu produkcjach czołowych polskich artystów. Jednocześnie gościli w dziesiątkach undergroundowych projektów. Zjeździli Polskę wzdłuż i wszerz. Po dobrze przyjętej płycie „Heavy Mental” w końcu przyszedł czas, by pokazać światu wynik współpracy jednego producenta z jednym raperem - sprawdźcie naszą rozmowę z Biakiem i HWR'em odnosnie ich wspólnego albumu "The Winners"!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-04-11 09:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na sklep.maxflo.pl i dwanasciecali.pl ruszyła przedsprzedaż fizycznej wersji albumu Biaka i HWR-a „The Winners”. Zamawiając go w preorderze możecie liczyć na autografy artystów i dostawę krążka dzień przed premierą. A ta wypada 16.04, czyli w święto Record Store Day. Edycja jest mocno limitowana.

Tagi:
video
dodano: 2016-03-17 11:42 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na kanale MaxFloRecTV pojawił się nowy klip Biaka & HWR-a. Towarzyszy on utworowi pt. „Mój hip hop”. Nakręcony został w rodzinnym mieście artystów - w Gliwicach. Wideo promuje płytę „The Winners”, która ukazała się na początku tego roku. Za reżyserię, montaż i zdjęcia do poniższego klipu odpowiada firma BC Records. Autorem bitu jest oczywiście DJ HWR. „Mój hip hop” nie brzmiałby jednak tak charakterystycznie, gdyby nie DJ Eprom. Dokonał on miksu i masteringu tego utworu, jak i całego albumu, przy użyciu analogowych maszyn oraz taśmy.

Tagi:
dodano: 2016-02-01 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na youtube'owy kanał wydawnictwa muzycznego MaxFloRec do odsłuchu trafił album duetu Biak & HWR. W wersji cyfrowej album zamówić można m.in. na sklep.maxflo.pl. Za warstwę muzyczną całości odpowiada DJ HWR. Wśród gości na płycie znaleźli się: Lilu, Rakraczej, Kotzi, Uka, Młody MD oraz członek legendarnej, kalifornijskiej grupy Tha Alkaholiks, J-Ro. DJ-a HWR-a wsparli natomiast: DJ Kostek i DJ Eprom. Drugi z nich dodatkowo nadał płycie charakterystyczne brzmienie, miksując i masterując ją przy użyciu analogowych maszyn oraz taśmy.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-22 17:48 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W serwisie Tidal posłuchać można już wspólnej płyty Biaka i HWR-a. W cyfrowej wersji można ją zamówić na sklep.maxflo.pl. Jak mówią sami artyści, album jest wierny klasycznemu brzmieniu lat 90. Oficjalna premiera krążka już 29.01 na kanale MaxFloRecTV. Prezentujemy tracklistę i okładkę płyty.

Tagi:
dodano: 2015-12-29 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na dziś zebraliśmy najnowsze numery od naszych Młodych Wilków Biaka i JNRa, świąteczny klip od Siły Z Pokoju, nowe sztosy od Bałagana i Belmondziaka czy tracki od Trzy-Sześcia, ekipy ZDU, JodSena i Augustyna. Nową rzecz wypuściła także... Osa Da Gnoi.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-09-28 18:33 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV trafiły nowości od duetu Biak (MC) & HWR (producent). Premierowe utwory „Gotowy na wszystko” i „Saga” połączone zostały jednym obrazkiem. To już druga, po „The Winners” z gościnnym udziałem Lilu, propozycja muzyczna tych artystów na MaxFloRecTV. Autorem cutów i scratchy w utworach jest DJ HWR. Za realizację poniższej wizualizacji odpowiada Radosław Bereś z grupy Ace of Art. Współproducentem „Sagi” jest Spetz (3s Studio, Irlandia). Mixem i masteringiem obu utworów zajął się ceniony DJ Eprom z Eprom Sounds Studio.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-05-15 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Biak x HWR - The Winners ft. Lilu (official video)

MaxFloRec prezentuje klip do utworu “The Winners” Biaka i HWRa z gościnnym udziałem Lilu. "The Winners" to wynik współpracy Biaka oraz działającego pod szyldem MaxFlo producenta HWRa. Za realizację video odpowiada Improbros.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-10-27 20:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy odsłuch utworu "Fundament" ze wspólnego projektu Chady i RXa. Gościnnie w nagraniu promującym album "Efekt Porozumienia" pojawił się skład Heavy Mental (Biak, Młody, DJ HWR). Premiera krążka 6 grudnia nakładem Step Records.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-09-27 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

"Góry wysokie" to kolejny numer z płyty Raka "System Crack". Na bicie Beat Sampras, gościnnie Kotzi i Biak. Album dostępny jest do zamówienia w Asfaltshopie pod TYM linkiem. Premiera 30 września.

Strony