Tomasin

Tomasin

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-12 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"RAMEN EP" to projekt w skład którego wchodzą: Biak, Rakraczej, Tomasin i Barto'cut12. Materiał zarejestrowany został w Gliwicach w lutym 2017. Za warstwę muzyczną odpowiada głownie Barto'cut12, oprócz niego po bicie dali Bodziers i Bent. "RAMEN EP" to solidna porcja smacznego rapu bez zbędnych udziwnień i  za dalekich wczuwek. Premiera epki w sieci przewidziana jest jeszcze w tym roku.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-09-10 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Kieszonkowiec" to drugi singiel z solowej płyty Raka "System Crack", której premiera będzie miała miejsce 30 września nakładem Asfalt Records. Za podkład odpowiada Beat Sampras. Wypowiedzi osób trzecich wykorzystane w utworze to urywki ścieżki dźwiękowej filmu dokumentalnego “Kieszonkowcy” Macieja Dejczera.

video
dodano: 2014-05-11 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Przedstawiamy nowy teledysk do utworu "Cierpliwość" Czarnego Porzecza i Doktora Fatalnego (Tomasin & DJ Wojak). Numer pochodzi z płyty "Ostatni Bohater" wydnej przez Aloha Entertainment w grudniu 2013. Cały tekst powstał z napisów z kapsli znalezionych przypadkiem w okresie 2-3 lat. Ciekawostką jest to, że na pierwszym znalezionym kapslu widniał napis "Cierpliwości", stąd też pomysł aby kontynuować poszukiwanie reszty układanki. Nie ma żadnego słowa Czarnego Porzecza - to tylko ułożone zdania podczas jednego wieczoru. Klip w całości składa się z ujęć, które pokazują kapsle z tekstami na dłoniach różnych osób. Płytę "Ostatni Bohater" zamówić można w Aloha Sklepie, dostępny do kupienia jest także singiel "Jak ja cię / Samotność" w wersji winylowej.

video
dodano: 2014-01-09 18:30 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Czarny Porzecz & Doktor Fatalny "OSTATNI BOHATER" - Jak ja Cię (Video HD)

Prezentujemy teledysk Czarny Porzecz & Doktor F. "Jak ja Cię". Obraz promuje płytę "Ostatni Bohater", która ukazała się pod koniec roku nakładem wydawnictwa Aloha Entertainment. Klip został wyprodukowany przez Przemka Grabickiego, tak jak cały album charakteryzuje się odważną formą i dosadną treścią.

dodano: 2013-12-27 14:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Wydawnictwo Aloha Entertainment z dumą prezentuje płytę Czarny Porzecz & Doktor Fatalny "Ostatni Bohater". Album trójmiejskich artystów ma swoją oficjalną premierę właśnie dziś. Z tej okazji Aloha Ent. udostępnia odsłuch całego materiału na swoim kanale YouTube.

Czarny Porzecz & Doktor Fatalny "Ostatni Bohater", czyli jeden z najciekawszych i prawdopodobnie najbardziej awangardowy hip-hopowy album tego roku. W skład projektu wchodzą Tomasin oraz DJ Wojak, znani dotąd z działalności w trójmiejskim zespole Dwazera. Obaj artyści postanowili wymyślić się na nowo. Udało się to dzięki naturalnym składnikom, które od pewnego czasu kiełkowały w ich głowach oraz ukrytym głęboko emocjom, które domagały się uzewnętrznienia.

dodano: 2013-12-09 19:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 6)

27 grudnia nakładem Aloha Entertainment ukaże się płyta Czarny Porzecz & Doktor Fatalny "Ostatni Bohater". Już dziś prezentujemy zapowiadający to wydawnictwo singiel "Jak ja cię".

Czarny Porzecz & Doktor Fatalny "Ostatni Bohater" to jeden z najciekawszych i prawdopodobnie najbardziej awangardowy hip-hopowy album tego roku. W skład projektu wchodzą Tomasin oraz DJ Wojak, znani dotąd z działalności w trójmiejskim zespole Dwazera. Obaj artyści postanowili wymyślić się na nowo. Udało się to dzięki naturalnym składnikom, które od pewnego czasu kiełkowały w ich głowach oraz ukrytym głęboko emocjom, które domagały się uzewnętrznienia.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-02-14 19:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 1)


Atak z Trójmiasta. Ben Benito z Analogii, Tomasin i DJ Wojak ze składu DwaZera połączyli siły, by wypuścić na światło dzienne "Ogarnięte Mam Mixtejp 2012". Partnerem tego projektu jest Aloha Entertainment. Premiera już 21 lutego, tymczasem już teraz zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi video.