czarny porzecz

czarny porzecz

video
dodano: 2014-05-11 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Przedstawiamy nowy teledysk do utworu "Cierpliwość" Czarnego Porzecza i Doktora Fatalnego (Tomasin & DJ Wojak). Numer pochodzi z płyty "Ostatni Bohater" wydnej przez Aloha Entertainment w grudniu 2013. Cały tekst powstał z napisów z kapsli znalezionych przypadkiem w okresie 2-3 lat. Ciekawostką jest to, że na pierwszym znalezionym kapslu widniał napis "Cierpliwości", stąd też pomysł aby kontynuować poszukiwanie reszty układanki. Nie ma żadnego słowa Czarnego Porzecza - to tylko ułożone zdania podczas jednego wieczoru. Klip w całości składa się z ujęć, które pokazują kapsle z tekstami na dłoniach różnych osób. Płytę "Ostatni Bohater" zamówić można w Aloha Sklepie, dostępny do kupienia jest także singiel "Jak ja cię / Samotność" w wersji winylowej.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Konkursy
dodano: 2014-01-20 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

W dzisiejszym konkursie mamy dla Was aż dwie płyty. A dokładniej dwa wydawnictwa Aloha Entertainment, które trafiły do nas pod koniec 2013 roku. Mowa o alternatywnym projekcie Czarny Porzecz i Doktor Fatalny oraz o solowej płycie oldschoolowego wyjadacza Kfiata. Jak wejść w posiadanie tego pakietu?

video
dodano: 2014-01-09 18:30 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Czarny Porzecz & Doktor Fatalny "OSTATNI BOHATER" - Jak ja Cię (Video HD)

Prezentujemy teledysk Czarny Porzecz & Doktor F. "Jak ja Cię". Obraz promuje płytę "Ostatni Bohater", która ukazała się pod koniec roku nakładem wydawnictwa Aloha Entertainment. Klip został wyprodukowany przez Przemka Grabickiego, tak jak cały album charakteryzuje się odważną formą i dosadną treścią.

dodano: 2013-12-27 14:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Wydawnictwo Aloha Entertainment z dumą prezentuje płytę Czarny Porzecz & Doktor Fatalny "Ostatni Bohater". Album trójmiejskich artystów ma swoją oficjalną premierę właśnie dziś. Z tej okazji Aloha Ent. udostępnia odsłuch całego materiału na swoim kanale YouTube.

Czarny Porzecz & Doktor Fatalny "Ostatni Bohater", czyli jeden z najciekawszych i prawdopodobnie najbardziej awangardowy hip-hopowy album tego roku. W skład projektu wchodzą Tomasin oraz DJ Wojak, znani dotąd z działalności w trójmiejskim zespole Dwazera. Obaj artyści postanowili wymyślić się na nowo. Udało się to dzięki naturalnym składnikom, które od pewnego czasu kiełkowały w ich głowach oraz ukrytym głęboko emocjom, które domagały się uzewnętrznienia.

kategorie:
dodano: 2013-12-23 19:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Aloha Entertainment prezentuje płytę Czarny Porzecz & Doktor Fatalny "Ostatni Bohater", czyli jeden z najciekawszych i prawdopodobnie najbardziej awangardowy hip-hopowy album tego roku. W skład projektu wchodzą Tomasin oraz DJ Wojak, znani dotąd z działalności w trójmiejskim zespole DwaZera. Obaj artyści postanowili wymyślić się na nowo. Udało się to dzięki naturalnym składnikom, które od pewnego czasu kiełkowały w ich głowach oraz ukrytym głęboko emocjom, które domagały się uzewnętrznienia.

dodano: 2013-12-09 19:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 6)

27 grudnia nakładem Aloha Entertainment ukaże się płyta Czarny Porzecz & Doktor Fatalny "Ostatni Bohater". Już dziś prezentujemy zapowiadający to wydawnictwo singiel "Jak ja cię".

Czarny Porzecz & Doktor Fatalny "Ostatni Bohater" to jeden z najciekawszych i prawdopodobnie najbardziej awangardowy hip-hopowy album tego roku. W skład projektu wchodzą Tomasin oraz DJ Wojak, znani dotąd z działalności w trójmiejskim zespole Dwazera. Obaj artyści postanowili wymyślić się na nowo. Udało się to dzięki naturalnym składnikom, które od pewnego czasu kiełkowały w ich głowach oraz ukrytym głęboko emocjom, które domagały się uzewnętrznienia.