Kfiat

Kfiat

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-04-02 21:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Dokładnie 15 lat temu całą Polską wstrząsnęła śmierć Papieża Jana Pawła II - wiadomość ta zjednoczyła wszystkich, od polityków po kibiców zwaśnionych drużyn. Znaczenia Karola Wojtyły dla Polski i Świata nie da się opisać w kilku zdaniach - możemy wspomnieć za to, że i nasza hip-hopowa reprezentacja miała zaszczyt pojawić się w Watykanie...

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-01-25 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Mija dziś 15 lat od jednego z najważniejszych wydarzeń w historii polskiego hip-hopu - i nie tylko polskiego. Oto reprezentacja polskich b-boyów miała 25 stycznia 2004 okazję zatańczyć przed Papieżem Janem Pawłem II, będąc pierwszymi przedstawicielami kultury hip-hopowej w Watykanie!

kategorie:
dodano: 2014-02-24 22:08 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

W piątek 4 kwietnia wydawnictwo Aloha Entertainment świętuje swoje 7. Urodziny! Podobnie jak przed rokiem, będziemy bawić się i koncertować w warszawskim klubie 55. 

Data: piątek: 04-04-2014
Miejsce: klub 55, ul. Żurawia 32/34
start imprezy: 21:00, start koncertów: 22:00

Wystąpią:

Proceente & Łysonżi Dżonson
Mały Esz
Green
Na Pół Etatu
Kfiat
Czarny Porzecz & Doktor Fatalny
Maxim/Blaze

+ goście specjalni

video dnia
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-02-01 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Duże Pe x Zbylu - Wizja Emerytalna [+ Igorilla,Kfiat,Nomad,Parker,Proceente,Pudel,Skajs & DJ Flip]

Dlaczego: "Każdy robi jeszcze rap, mimo że razem mamy ponad 200 lat" - kolejny singiel z mixtape'u Dużego Pe i Zbyla to nagrana na bicie do "Wizji Lokalnej Warszawa"... "Wizja Emerytalna", czyli humorystyczna odpowiedź na przeglądy nowych twarzy, a w niej oldschoolowcy, weterani i doświadczone twarze stołecznej sceny. Kozacki patent, bardzo klimatyczny efekt.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Konkursy
dodano: 2014-01-20 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

W dzisiejszym konkursie mamy dla Was aż dwie płyty. A dokładniej dwa wydawnictwa Aloha Entertainment, które trafiły do nas pod koniec 2013 roku. Mowa o alternatywnym projekcie Czarny Porzecz i Doktor Fatalny oraz o solowej płycie oldschoolowego wyjadacza Kfiata. Jak wejść w posiadanie tego pakietu?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-01-13 12:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Kfiat - dokument o Człowieku Orkiestrze - część 3

Dokument przedstawia postać Kfiata przez pryzmat rozmów z jego przyjaciółmi i muzycznymi współpracownikami. Całość została podzielona na odcinki. W każdym z nich zawarte są historie z życia Kfiata i Siły Dźwięq. W filmie wzięli udział: Dj Spike, Dj Ojciec Karol, Mały KTR, Cybe, Rufin MC, Proceente, Łysonżi Dżonson, Mały Esz, Dj Anusz, Dj Abdool, Numer Raz oraz Wujek Samo Zło.

W części 3 dowiecie się, czym Kfiat wyróżnia się na tle innych raperów oraz usłyszycie zabawne historie z jego udziałem.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2014-01-07 15:33 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Kfiat - dokument o Człowieku Orkiestrze - część 2

Prezentujemy drugą część videodokumentu na temat Kfiata. Tym razem zaprzyjaźnieni z raperem artyści opowiadają, dlaczego Kfiat nazywany jest przez nich Człowiekiem Orkiestrą.

Dokument przedstawia postać Łukasza przez pryzmat rozmów z jego przyjaciółmi i muzycznymi współpracownikami. Całość została podzielona na odcinki. W każdym z nich zawarte są historie z życia Kfiata i Siły Dźwięq. W filmie wzięli udział: DJ SPIKE, DJ OJCIEC KAROL, MAŁY KTR, CYBE, RUFIN MC, PROCEENTE, ŁYSONŻI DŻONSON, MAŁY ESZ, DJ ANUSZ, DJ ABDOOL, NUMER RAZ ORAZ WUJEK SAMO ZŁO.

video
dodano: 2014-01-03 12:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Kfiat - dokument o Człowieku Orkiestrze - część 1

Z nowym rokiem wydawnictwo Aloha Entertainment prezentuje pierwszą część videodokumentu na temat Kfiata czyli Człowieka Orkiestry. Dokument przedstawia postać Łukasza przez pryzmat rozmów z jego przyjaciółmi i muzycznymi współpracownikami. Całość została podzielona na odcinki. W każdym z nich zawarte są historie z życia Kfiata i Siły Dźwięq. W filmie wzięli udział: Dj Spike, Dj Ojciec Karol, Mały KTR, Cybe, Rufin MC, Proceente, Łysonżi Dżonson, Mały Esz, Dj Anusz, Dj Abdool, Numer Raz oraz Wujek Samo Zło.

W części 1 dowiecie się, w jaki sposób Kfiat „przejął” przed 15-ma laty warszawską scenę b-boyową, jakim  był tancerzem oraz jak wyglądał wtedy hip-hop.

dodano: 2013-12-24 15:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

23 grudnia swoją premierę miał album Kfiata p.t. "Człowiek Orkiestra", kojarzonego przez może starszych słuchaczy z Siły Dźwięqu, który tworzy z DJ Spike. "Człowiek Orkiestra" to 12 klimatycznych utworów osadzonych w stylistyce klasycznego, samplowanego hip-hopu. "Pierwszorzędne produkcje Świętego, DJ Spike'a, Erio, Kubsona, Kuzza i Noize from Dust korespondują z jedyną w swoim rodzaju nawijką Kfiata, pełną uniwersalnych spostrzeżeń oraz odniesień do oldschoolowego etosu kultury hip-hop. Przekłada się to na doskonałą muzykę, która urzeka ponadczasowym sznytem i ładunkiem pozytywnej energii." - pisze Aloha. W rozwinięciu możecie zapoznać się z tracklistą, a także odsłuchać materiał za darmo.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2013-12-23 19:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Człowiek Orkiestra" to 12 klimatycznych utworów osadzonych w stylistyce klasycznego, samplowanego hip-hopu. "Pierwszorzędne produkcje Świętego, DJ Spike'a, Erio, Kubsona, Kuzza i Noize from Dust korespondują z jedyną w swoim rodzaju nawijką Kfiata, pełną uniwersalnych spostrzeżeń oraz odniesień do oldschoolowego etosu kultury hip-hop.

Tagi:
dodano: 2013-12-16 17:06 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 2)

Do premiery płyty Kfiat "Człowiek Orkiestra" pozostał równo tydzień. Dziś prezentujemy singiel "Jeśli tylko się nie poddasz"(prod. Erio).  "Człowiek Orkiestra" to 12 klimatycznych utworów osadzonych w stylistyce klasycznego, samplowanego hip-hopu. Pierwszorzędne produkcje Świętego, DJ Spike'a, Erio, Kubsona, Kuzza i Noize from Dust korespondują z jedyną w swoim rodzaju nawijką Kfiata, pełną uniwersalnych spostrzeżeń oraz odniesień do oldschoolowego etosu kultury hip-hop. Przekłada się to na doskonałą muzykę, która urzeka ponadczasowym sznytem i ładunkiem pozytywnej energii. Album można zamawiać w preorderze.

video
dodano: 2013-12-11 16:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Wydawnictwo Aloha Entertainment prezentuje teledysk Kfiat „Jak kiedyś” (prod. Święty). Klip promuje płytę Kfiat „Człowiek Orkiestra”, która swoją premierę będzie miała 23 grudnia.

 „Jak kiedyś” jest drugim po „1000 pomysłów” singlem promującym pierwsze solowe wydawnictwo reprezentanta Siły Dźwięq. Za realizację teledysku odpowiada zdolnośląska grupa filmowa „Parcie Na Szkło”(https://www.facebook.com/parcieszklo). Oficjalna premiera płyty Kfiat „Człowiek Orkiestra” będzie miała miejsce 23 grudnia.

dodano: 2013-12-07 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Wielkimi krokami (23 grudnia 2013 roku) zbliża się premiera płyty Kfiat „Człowiek Orkiestra”.  Z tej okazji już dziś prezentujemy making of z planu teledysku „Jak kiedyś” (prod. Święty), którego premiera będzie już 11 grudnia 2013 - poznajemy też okładkę, tracklistę, komplet szczegółów a na dokładkę rusza preorder.

Tagi:
video
dodano: 2012-04-23 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)
Składanka Aloha 40% to jedno z największych muzycznych przedsięwzięć minionego roku. Trzy płyty załadowane niezależnym, klimatycznym rapem. Z inicjatorem całej akcji i jej głównym ogarniaczem - Proceente oraz dwiema postaciami, które mocno zaznaczają swój udział na "Czterdziestce" - Łysonżim i Kfiatem spotkaliśmy się w Warszawie, tuż po próbie przygotowującej ich do trasy koncertowej. Sprawdźcie pierwszą połowę wywiadu.

kategorie: Audio, Funk, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-08-25 17:00 przez: Dominik Maj (komentarze: 1)
Funky Mamas and Papas, czyli funkowa odnoga JuNouMi zapowiada nowe wydawnictwo - winylową epkę kolektywu Break da Funk. Pierwszym przeciekiem z "Muppets Revolution" jest numer "Kurator" na bicie DJa Spike'a, w którym na mikrofonie wystąpił Kfiat.

Jak wygląda okładka widzicie po lewej, a jak się prezentuje track możecie się dowiedzieć w rozwinięciu newsa.