Pudel

Pudel

video dnia
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-02-01 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Duże Pe x Zbylu - Wizja Emerytalna [+ Igorilla,Kfiat,Nomad,Parker,Proceente,Pudel,Skajs & DJ Flip]

Dlaczego: "Każdy robi jeszcze rap, mimo że razem mamy ponad 200 lat" - kolejny singiel z mixtape'u Dużego Pe i Zbyla to nagrana na bicie do "Wizji Lokalnej Warszawa"... "Wizja Emerytalna", czyli humorystyczna odpowiedź na przeglądy nowych twarzy, a w niej oldschoolowcy, weterani i doświadczone twarze stołecznej sceny. Kozacki patent, bardzo klimatyczny efekt.

dodano: 2012-12-12 19:58 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 2)

Echinacea - Target (feat Numer Raz, produkcja Zbylu)

Przedstawiamy teledysk do utworu Echinacea "Target", w którym goscinnie udziela się Numer Raz. Spontaniczny numer przypomina, że kultura hip-hop powinna motywować do działania i zachęcać do aktywnego trybu życia. Za realizację i montaż klipu odpowiada Piotr Wasiak. Muzykę wyprodukował Zbylu, a skrecze dołozył DJ Danek.Dodatkowo w klipie wzięli udział reprezentaci Prosto Footbag Team. Płyta Echinacea dostępna jest na www.alohasklep.pl

wydarzenie
kategorie:
dodano: 2012-11-30 17:56 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

15 grudnia w sobotę na ul. Mazowieckiej ląduje sputnik! Załoga przybywa w pokojowej misji, żeby ambitnym rapem uodpornić Was na mróz! Echinacea to dawka kosmicznej energii i pozytywnego hip-hopu, składająca się z trzech składników Parkera, Pudla i Siódmego. Wymiatacze warszawskiej sceny dadzą energetyczny koncert, który będzie słychać na księżycu!

Będzie klimat, będzie energia bądźcie i Wy! Uwaga. Koncert zaczyna się punktualnie o godz. 20!

Start imprezy o godz. 19:00
20:00 Koncert Echinacei
21:00 Kurs tańca - boogie woogie
22:00 Disco Fever

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video live
dodano: 2011-06-14 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)
Tercet Echinacea złapaliśmy z popkillerowym wywiadem tuż przed próbą w warszawskim klubie Tygmont.

Już jutro zaprezentujemy wam pierwszą część ponadgodzinnej rozmowy, natomiast jako krótką introdukcję mamy specjalny ekskluzywny live, nagrany dla nas przez chłopaków. Mowa o wykonaniu na żywo pierwszego singla - "Czekając Na Falę".