Echinacea

Echinacea

dodano: 2012-12-12 19:58 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 2)

Echinacea - Target (feat Numer Raz, produkcja Zbylu)

Przedstawiamy teledysk do utworu Echinacea "Target", w którym goscinnie udziela się Numer Raz. Spontaniczny numer przypomina, że kultura hip-hop powinna motywować do działania i zachęcać do aktywnego trybu życia. Za realizację i montaż klipu odpowiada Piotr Wasiak. Muzykę wyprodukował Zbylu, a skrecze dołozył DJ Danek.Dodatkowo w klipie wzięli udział reprezentaci Prosto Footbag Team. Płyta Echinacea dostępna jest na www.alohasklep.pl

wydarzenie
kategorie:
dodano: 2012-11-30 17:56 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

15 grudnia w sobotę na ul. Mazowieckiej ląduje sputnik! Załoga przybywa w pokojowej misji, żeby ambitnym rapem uodpornić Was na mróz! Echinacea to dawka kosmicznej energii i pozytywnego hip-hopu, składająca się z trzech składników Parkera, Pudla i Siódmego. Wymiatacze warszawskiej sceny dadzą energetyczny koncert, który będzie słychać na księżycu!

Będzie klimat, będzie energia bądźcie i Wy! Uwaga. Koncert zaczyna się punktualnie o godz. 20!

Start imprezy o godz. 19:00
20:00 Koncert Echinacei
21:00 Kurs tańca - boogie woogie
22:00 Disco Fever

video
dodano: 2011-06-17 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)
Obszerna rozmowa z Echinaceą pełna jest ciekawych rozważań, dygresji. W części trzeciej porozmawiamy m.in. o projekcie Echo.

Dlaczego po tylu latach Pudel i Parker postanowili powrócić właśnie teraz? Czy planują puścić "lost tapes" z numerami, które były nagrane na niewydany album? Jak brzmiały zrobione na drugie Echo bity Deny? Czy podobnie jak te wydanym wtedy DeobeDena.com? Jak nagrywało się kiedyś płyty i dlaczego w rapie przeszkadzała komunikacja miejska? Jakie znaczenie dla warszawskiego rapu ma dziś postać Staszka Koźlika? O tym i o innych kwestiach usłyszycie poniżej.

Tagi:
video
dodano: 2011-06-16 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Wczoraj obejrzeliście pierwszą z trzech części obszernej rozmowy z Echinaceą. W części drugiej odpowiedzi na pytania... Skąd wynika brak bluzgów na płycie - czy był to celowy zabieg? Czy planują animowany klip do "Historii Nie Z Sąsiedztwa"? Na czym wzorowali się tworząc tę płytę? Dlaczego produkcję powierzyli tylko Kixnare'owi i Roux Spanie? Czy przy pracy było sporo kłótni? Dlaczego różni ludzie różnie interpretują metafory na płycie? O tym i o wielu innych rzeczach poniżej.

Tagi:
video
dodano: 2011-06-15 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Projekt Echinacea to bez wątpienia jedna z bardziej wyrazistych tegorocznych produkcji. Pudel, Parker i Siódmy sięgnęli do korzennych brzmień i na bitach Kixnare'a i Roux Spany postawili na klimat, nastrój, melancholię i refleksję. Z chłopakami spotkaliśmy się w warszawskim klubie Tygmont, a jako że okazali się wyjątkowo wygadani, to rozmowa trwała około 80 minut! Dziś czas na część pierwszą.

Tagi:
dodano: 2011-01-01 10:00 przez: Dawid Szynol (komentarze: 10)
"Parszywa 13" to zestaw trzynastu takich samych pytań, na które odpowiadają różni wykonawcy. Głównym celem "Parszywej 13" jest wydobycie z artysty informacji, jakich nie znajdziecie w normalnym wywiadzie.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się co Twój ulubiony raper najchętniej robi w wolnych chwilach, jaki trunek najczęściej pija, nad czym pracował przez ostatnie pół roku lub jakie ma hobby - u nas się tego dowiesz!

Zapraszamy do przeczytania "Parszywej 13" z Echinacea, grupą składającą się z Pudela, Parkera i Siódmego.

Tagi: