Siódmy

Siódmy

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2018-10-31 14:33 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Przedstawiamy pierwszy singiel z nadchodzącego autorskiego, solowego albumu Siódmego - "Se(a)ns Życia". Premiera płyty planowana jest na pierwszy kwartał 2019 roku. 

video
dodano: 2018-06-26 11:07 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

W dniu 22.06.2018 nakładem labelu Under The Top miała miejsce premiera albumu The Generacja. Z tej okazji udostępniamy kolejny singiel z albumu o tytule Generajca X. Mocny utwór, opisujący dzisiejszą polską scenę na westcoastowym bicie Świętego to gratka dla każdego fana klasycznego rapu. Gościnnie w utworze pojawił się Jeżozwierz oraz Siódmy, który postanowił tym razem stanąć za mikrofonem.

video
dodano: 2018-05-29 16:32 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

'Under The Top Label prezentuje drugi singiel duetu Parzel x Siódmy o tytule "Jestem Cięty". Video promuje album "LOT 1.7", który swoją premierę miał 20 kwietnia.  

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-26 12:18 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Wytwórnia Under The Top przedstawia pierwsze wydawnictwo Parzel x Siódmy LOT 1.7. Z okazji premiery, od zeszłego piątku można odsłuchać całość projektu na najważniejszych platformach cyfrowych. Od tego tygodnia będą udostępniane numery na oficjalnym kanale Youtube Under The Top.

Tagi:
video
dodano: 2018-04-12 18:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

Wytwórnia Under The Top przedstawia pierwszy klip duetu Parzel & Siódmy. Utwór o tytule "Widzimy się w weekend" z gościnnym udziałem Ani Kandeger to pierwszy singiel promujący album "LOT 1.7". Premiera płyty już 20 kwietnia 2018 roku.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-07 15:59 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Od wczoraj na oficjalnej stronie wytwórni Under The Top można zamówić przedpremierowo płytę Parzel x Siódmy "LOT 1.7". Premiera albumu 20 kwietnia.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-04-04 21:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Tytuł projektu to "LOT 1.7", a premiera odbędzie się 20 kwietnia! Niebawem rusza przedsprzedaż płyty. Na dniach również pierwszy klip, który będzie dostępny oficjalnym kanale Under The Top. Za projekt okładki odpowiedzialny jest Juliusz Kiejstut. Album ukaże się nakładem wytwórni Under The Top.

Under The Top to label założony w 2018 roku przez Parzela, Pękacza oraz Siódmego z czystej pasji do muzyki, którą dzielimy na dobrą i złą. Własna wizja, oryginalność i ludzie zmierzający w tym samym kierunku tworzą Under The Top. Związani z tą kulturą od ponad 20 lat dążymy do promowania naszej rzeczywistości a nie fikcji Top 10. Jakość, szacunek do klasyki i świeże podejście gwarantują świetną zabawę i silną pozycję na rynku na długie lata.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-04 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Przedstawiamy Wam okładkę  a razem z nią tracklistę i gości którzy udzielili się na projekcie Parzel / Siódmy. Tytuł projektu to "LOT 1.7", a premiera odbędzie się 20 kwietnia! Niebawem rusza przedsprzedaż płyty. Na dniach również pierwszy klip, który będzie dostępny oficjalnym kanale Under The Top. Za projekt okładki odpowiedzialny jest Juliusz Kiejstut. Album ukaże się nakładem wytwórni Under The Top.

video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-06 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Co to za syf?" to wynik niecodziennej kooperacji, w której wzięli udział: Fabster oraz reprezentanci Prosto Label - Parzel oraz Siódmy z Noize From Dust. Utwór porusza wiele kontrowersyjnych, a zarazem bardzo aktualnych tematów. Za jego produkcję odpowiada równie kontrowersyjny producent i raper SpaceGhostPurrp, na którego bitach pojawiali się już m.in. A$AP Rocky, Wiz Khalifa czy Juicy J.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2015-03-29 17:00 przez: Marcin Półtorak (komentarze: 1)
Noize From Dust

Dlaczego Piotr Skała robił producenckie płyty?”

kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2015-03-28 16:00 przez: Marcin Półtorak (komentarze: 1)
Noize From Dust

Obaj są pasjonatami czarnych płyt, obaj lubią klasyczne brzmienie i obaj mają na imię Sebastian. Mowa o duo producenckim Noize From Dust, których debiutancka „Ultraakustyka” ukazała się w styczniu tego roku. Z wygadanym Siódmym i mniej wygadanym WorstCase'm spotkałem się na początku marca, aby porozmawiać o kłótniach w studio, sensie wydawania płyt producenckich i klasztorze kupującym winyle.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2014-03-26 18:26 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Utwór "Kreuj, nie psuj" został nagrany w ramach kampanii o tej samej nazwie, której zadaniem jest promowanie kreatywnych działań w przestrzeni miejskiej oraz jednoczesne zwalczanie wandalizmu. Muzyka do utworu wyszła spod ręki Zbyla, zwrotki nagrali czołowi polscy hip-hopowcy: Proceente, Muflon, Siódmy, Flint, Łysonżi Dżonson oraz Skorup. Autorem skreczy i cutów jest DJ Anusz, a teledysk, w ramach czynu społecznego, wykonali chłopaki z Ipanema Studio.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty
dodano: 2013-12-13 01:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Serdecznie zapraszamy na pierwsze wydarzenie organizowane przez Fundację Eximius.
Impreza ta połączona z inauguracją naszej działalności będzie pierwszym z cyklu koncertów charytatywnych „POMAGRAMY”.
Celem tej akcji jest przede wszystkim pomoc potrzebującym.

dodano: 2013-08-10 18:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)
Siódmy rap

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie?

Kolejnym raperem biorącym udział w naszym cyklu jest Siódmy- członek ekip takich jak Echinacea oraz Efekt Działania. Zapraszam do lektury.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-20 15:30 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Proceente, Muflon, Siodmy, Flint, Łysonżi, Skorup, DJ Anusz - Kreuj nie psuj (prod. Zbylu)

Utwór nagrany w ramach kampanii Kreuj nie psuj, której zadaniem jest promowanie kreatywnych działań w przestrzeni miejskiej oraz jednoczesne zwalczanie wandalizmu.

Strony