The Generacja

The Generacja

video
dodano: 2018-06-26 11:07 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

W dniu 22.06.2018 nakładem labelu Under The Top miała miejsce premiera albumu The Generacja. Z tej okazji udostępniamy kolejny singiel z albumu o tytule Generajca X. Mocny utwór, opisujący dzisiejszą polską scenę na westcoastowym bicie Świętego to gratka dla każdego fana klasycznego rapu. Gościnnie w utworze pojawił się Jeżozwierz oraz Siódmy, który postanowił tym razem stanąć za mikrofonem.

kategorie:
dodano: 2018-06-16 02:02 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

The Generacja to drugi projekt labelu Under The Top, nawiązujący stylistyką do klasycznych brzmień rapu. Kooperacja czterech MC's i Beatmakera to mieszanka wybuchowa która zadowoli nawet najbardziej wybrednych słuchaczy. Pękacz, Lutek, Bodek i Emil to kombinacja czterech różnych styli, które w połączeniu z bitami Siódmego tworzą niepowtarzalny choć dobrze znany koneserom rapu klimat. Z wielu muzycznych dokonań wystarczy wspomnieć nagrania Wwarstwy, EP "5 rano", PS Emble, Przechwyt Skład, Echinacea, Noize From Dust oraz wspólne utwory z czołówką warszawskiej i polskiej sceny. Gościnnie na albumie udzielili się Ero Jwp, Kafar Dixon37, Jeżozwierz, Parzel, Mariolka. Dodatkowo muzycznie wspierają Święty, Nor, Ape One i Kocur. Za gramofonami stanęli Dj Ace oraz Dj Gondek.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-06-14 02:14 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

22 czerwca 2018 światło dzienne ujrzy debiutancki album zespołu The Generacja. The Generacja to drugi projekt labelu Under The Top, nawiązujący stylistyką do klasycznych brzmień rapu. Kooperacja czterech MC's i Beatmakera to mieszanka wybuchowa która zadowoli nawet najbardziej wybrednych słuchaczy. Pękacz, Lutek, Bodek i Emil to kombinacja czterech różnych styli, które w połączeniu z bitami Siódmego tworzą niepowtarzalny choć dobrze znany koneserom rapu klimat. 

video
dodano: 2018-01-18 10:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Pierwszy klip ekipy The Generacja. Utwór o tytule "Od 20 lat" to pierwszy singiel z  nadchodzącego projektu The Generacja do którego należą Lutek, Pękacz, Emil Przechwyty oraz Bodek Przechwyty. Za montaż i produkcję klipu odpowiedzialna jest ekipa Film Head. Album pojawi się w 2018r. nakładem wytwórni Under The Top.