Fabster

Fabster

video
dodano: 2017-05-25 18:15 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Stan Tymiński" to drugi klip, a zarazem szósty z kolei singiel promujący nadchodzący mixtape WTM "Nowy Porządek". Premiera mixtape'u zaplanowana jest na czerwiec. Znajdzie się na nim sporo kolaboracji z zagranicznymi raperami (m.in. MondreMAN z Main Attrakionz, King Everest czy Mely Marz) oraz producentami takimi jak Jahlil Beats, DJ Pain 1, A$AP P On The Boards, CashMoneyAP czy Tariq Beats.

Tagi:
video
dodano: 2016-12-27 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Dlaczego nie latam?" to kolejny z singli promujących nadchodzący mixtape WTM, "Nowy Porządek". Jak zapowiada WTM na płycie pojawi się sporo numerów z gośćmi i producentami z USA. W "Dlaczego nie latam?" za produkcję odpowiedzialny jest DJ Pain 1, który ma na koncie współpracę z takimi tuzami jak Rick Ross, 50 Cent, Schoolboy Q, The Game, Ludacris, 2 Chainz, Gucci Mane, Yo Gotti, Kevin Gates, Meek Mill czy Pusha T. Ponadto DJ Pain 1 w typowy dla mixtape'ów sposób hostuje utwór.

video
dodano: 2016-10-19 14:32 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Power Play" to pierwszy singiel promujący nadchodzący projekt producencki Aro B, którego można kojarzyć przede wszystkim z nietuzinkowymi blendami. Tym razem będzie to projekt w pełni autorski uzupełniony zwrotkami z Polski i zagranicy, który ukaże się nakładem Parter Studio. Do pierwszego singla został zaproszony między innymi obiecujący raper z Virgina Beach o ksywce Ant-Live, który współpracował już z takimi raperami jak Project Pat, King Louie, Brevner czy przedstawicielami Raider Klanu: REll i SpaceGhostPurrp. Ponadto w utworze pojawia się Twirl oraz Fabster z ekipy WTM. Za warstwę muzyczną natomiast odpowiedzialny jest kielecki producent Natural Haze.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-17 20:06 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

11 czerwca ukazał się album OG Junko, reprezentanta Raider Klanu, zatytułowany "H3adhuntahz S0c13ty: Guttah & Raw vol. 2" w wersji Chopped & Screwed przygotowanej przez SpaceGhostPurrp'a. Za wydawnictwo odpowiedzialna jest wytwórnia Raider Klan Records oraz H3adhuntahz S0c13ty Entertainment. Na krążku znalazła się m.in. produkcja, za którą odpowiada Fabster z WTM - utwór "My Name".

dodano: 2016-05-13 20:12 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

"The Dark Habits EP [Instrumentals vol.1]" to część pierwsza otwierająca trylogię instrumentalną, którą przygotował Fabster oraz legendarny DJ JanMarian. Każda z trzech części to odmienny koncept i inna myśl przewodnia. Premierowy album jest w całości oparty na mrocznych i hipnotycznych samplach rodem z horrorów, a instrumentale tam zawarte wyprodukowane są w stylu dark trap i phonk. Jedynym zaproszonym do współpracy gościem jest producent Mvteusz Młynvrski.

video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-06 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Co to za syf?" to wynik niecodziennej kooperacji, w której wzięli udział: Fabster oraz reprezentanci Prosto Label - Parzel oraz Siódmy z Noize From Dust. Utwór porusza wiele kontrowersyjnych, a zarazem bardzo aktualnych tematów. Za jego produkcję odpowiada równie kontrowersyjny producent i raper SpaceGhostPurrp, na którego bitach pojawiali się już m.in. A$AP Rocky, Wiz Khalifa czy Juicy J.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-04-15 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"The Dark Habits EP" to projekt instrumentalny, za który odpowiadają Fabster i legendarny DJ JanMarian. Jest to koncept album w całości oparty na mrocznych i hipnotycznych samplach rodem z horrorów. Instrumentale zawarte na części pierwszej trylogii wyprodukowane są w stylu dark trap i inspirowane były stylistyką prezentowaną na albumach Raider Klanu. Jedynym zaproszonym do współpracy gościem jest producent Mvteusz Młynvrski, na którego bitach pojawiali się m.in. Chris Travis, Robb Bank$, Black Smurf czy REll z wcześniej wspomnianej ekipy Raider Klan. Za projekt okładki odpowiedzialny jest A X ∅ W O R K S. Album "The Dark Habits EP" będzie dostępny również za pośrednictwem serwisów muzycznych i streamingowych takich jak: iTunes, Google Play, Deezer, Spotify, Tidal i wielu innych. Premiera 13-go w piątek czyli 13.05.2016.

video
dodano: 2016-01-27 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Niby Sen" to kolejny singiel, który serwuje ekipa WTM. To zdecydowanie inny numer od dotychczasowych. Przepełniony abstrakcyjnymi i surrealistycznymi wizjami rodem z koszmarów doczekał się także klipu. Teledysk został zrealizowany na zasadzie mashup'u, który przeplatany jest rapowanymi ujęciami, a za jego realizację odpowiada Dajwers. Bit w utworze "Niby Sen" wyprodukował Fabster.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2015-11-20 21:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"My Name" to singiel zapowiadający nadchodzący album reprezentanta Raider Klanu - OG Junko. Za jego wyprodukowanie odpowiedzialny jest Fabster z WTM. Premiera "H3ADHVNTAHZ S0CI3TY vol. 2 (GUTTA & RAW)" planowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku.

video
dodano: 2015-07-07 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

"Po drugiej stronie strachu" to ostatni z klipów promujący album producencki Fabstera "Kontrasty", który ukazał się w listopadzie ubiegłego roku. Gościnnie w utworze pojawili się Obywatel MC, CBR, Emilo oraz DJ Soina. W powstanie klipu zaangażowało się wiele osób - m.in. ludzie, dzięki którym można było zobrazować tytuł oraz główną myśl utworu. Mowa o sportowcach, którzy często stają na krawędzi, a strach jest dla nich obcym uczuciem. Motory, parkour czy sztuki walki - to myśl przewodnia teledysku, w którym możemy zobaczyć między innymi Artura "Kornika" Sowińskiego - na codzień walczącego w federacji KSW czy znakomitego parkourowca Kacpra Lipskiego. Zdjęciami oraz realizacją klipu zajęła się ekipa DaMo Productions.

dodano: 2014-12-06 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

17 listopada miała miejsce premiera płyty producenckiej Fabstera zatytułowanej "Kontrasty". Dzisiejszego dnia wytwórnia Stojedenaście opublikowała na swoim kanale YouTube oficjalny odsłuch płyty "Kontrasty".

Na 18 premierowych trackach wśród zaproszonych przez Fabstera gości znaleźli się m.in.: Rover, Vienio, Ero (JWP), Buka, Cira, Hukos, Łysonżi, Obywatel MC, Numer Raz, Proceente, V.E.T.O., Diox, WTM, Bosski Roman, CBR, Buczer, Brożas, Żyto, Siódmy (Noize From Dust), Tomiko, Lasio Companija, jak również goście zza granicy: A$AP Lotto z ekipy A$AP Mob oraz Truck North (The Legendary Roots Crew) i Mecca Starr. Wydawcą płyty jest warszawska wytwórnia Stojedenaście.

dodano: 2014-11-17 19:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W związku z dzisiejszą premierą sklepową płyty producenckiej "Kontrasty", której autorem jest Fabster został opublikowany kolejny singiel. Mowa tu o utworze "Long Island Ice Tea", w którym gościnnie udzielili się: Chwedo ze składu Pierwsza Liga, Ero z JWP oraz wokalistka Sylwia Dynek z chóru Sound'n'Grace. Cover art do odsłuchu singla wykonał Szejku.

video
dodano: 2014-11-14 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Kiedy byłem dużym chłopcem" to pierwszy klip promujący płytę producencką pt. "Kontrasty", której autorem jest Fabster. Teledysk został zrealizowany we współpracy z marką 3maj Fason oraz dzięki życzliwości kawiarni Stara Praga. Gościnnie w singlu pojawili się: Skor oraz reprezentant Max Flo - Buka. Ponadto w utworze gitarę bassową dograł Pawbeats, natomiast za skrecze odpowiedzialny jest DJ Bili. Realizacją klipu zajęła się ekipa OesVidyo.

Już w najbliższy poniedziałek (17 listopada) album producencki Fabstera "Kontrasty" będzie miał swoją premierę sklepową. Płyta ukaże się nakładem warszawskiej wytwórni Stojedenaście.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-11-09 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ruszyła przedsprzedaż albumu producenckiego Fabster "Kontrasty", której premiera przewidziana jest na 17 listopada 2014. Przedpremierowo album można zamówić za pośrednictwem preorder.pl.

Ponadto Fabster ujawnił pełną tracklistę "Kontrastów", na którą złożył się udział blisko aż sześćdziesięciu gości! Gościnnie na płycie pojawią się m.in. Rover, Vienio, Ero (JWP), Buka, Cira, Hukos, Obywatel MC, Numer Raz, Proceente, V.E.T.O., Diox, WTM, Bosski Roman czy goście zza granicy jak A$AP Lotto oraz Truck North (The Legendary Roots Crew) i Mecca Starr.

dodano: 2014-10-24 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Zapraszamy do sprawdzenia pierwszego singla promującego płytę producencką Fabster "Kontrasty". Gościnnie w numerze udzielił się A$AP Lotto z kolektywu A$AP Mob. Dopełnieniem całości są skrecze, za które odpowiedzialny jest utalentowany DJ Flip. Premiera "Kontrastów" zaplanowana jest na 17 listopada.

Gościnnie na płycie pojawią się m.in. Rover, Vienio, Ero (JWP), Buka, Cira, Hukos, Obywatel MC, Numer Raz, Proceente, V.E.T.O., Diox, WTM, Bosski Roman czy goście zza granicy jak wyżej wspomniany A$AP Lotto oraz Truck North (The Legendary Roots Crew) i Mecca Starr. Wydawcą płyty jest warszawska wytwórnia Stojedenaście.

Strony