CBR

CBR

video
dodano: 2015-07-07 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

"Po drugiej stronie strachu" to ostatni z klipów promujący album producencki Fabstera "Kontrasty", który ukazał się w listopadzie ubiegłego roku. Gościnnie w utworze pojawili się Obywatel MC, CBR, Emilo oraz DJ Soina. W powstanie klipu zaangażowało się wiele osób - m.in. ludzie, dzięki którym można było zobrazować tytuł oraz główną myśl utworu. Mowa o sportowcach, którzy często stają na krawędzi, a strach jest dla nich obcym uczuciem. Motory, parkour czy sztuki walki - to myśl przewodnia teledysku, w którym możemy zobaczyć między innymi Artura "Kornika" Sowińskiego - na codzień walczącego w federacji KSW czy znakomitego parkourowca Kacpra Lipskiego. Zdjęciami oraz realizacją klipu zajęła się ekipa DaMo Productions.

video
dodano: 2013-03-14 17:30 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 3)

WTM & CBR - Będą Z Nas Ludzie (prod. Młody GRO) OFFICIAL VIDEO tylko na PIHSZOU TV

WTM & CBR to projekt, który powstał z inicjatywy wyszkowskiej grupy WTM (Fabster, Mączak, Sqrzak, TZI, DJ MKS) oraz warszawskiego rapera CBR-a. „Będą z nas ludzie” to czwarty klip promujący album „Zgodnie z planem”. Za warstwę muzyczną w utworze odpowiedzialny jest Młody GRO, z kolei Pirad za smaczki gitarowe w refrenie.

Tagi:
video
dodano: 2013-01-24 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

WTM & CBR ft. Numer Raz - Coś Kosztem Czegoś (prod. Zbylu) OFFICIAL VIDEO tylko na PIHSZOU TV

"Coś kosztem czegoś" to trzeci klip promujący album WTM & CBR "Zgodnie z planem". Gościnnie w utworze pojawia się Numer Raz z Warszafskiego Deszczu. Za warstwę muzyczną w utworze odpowiedzialny jest Zbylu, natomiast autorem skreczy i cutów jest DJ MKS.

Tagi:
video
dodano: 2012-11-27 23:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

WTM & CBR ft. Żółf - Brzytwa (prod. Dj 600V) OFFICIAL VIDEO tylko na PIHSZOU TV

"Brzytwa" to drugi klip promujący album WTM & CBR "Zgodnie z planem". Gościnnie w utworze pojawia się Żółf z grupy Fenomen, natomiast za warstwę muzyczną odpowiada legendarny DJ 600V. Ujęcia do klipu zostały zrealizowane w dużej mierze w niefunkcjonujących Zakładach Mechanicznych Ursus w Warszawie.

Tagi:
video
dodano: 2012-10-19 11:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

WTM & CBR ft. Pih - Jestem Winny OFFICIAL VIDEO tylko na PIHSZOU TV

"Jestem Winny" to pierwszy teledysk promujący album WTM & CBR "Zgodnie z planem". Płyta ukaże się już 20.10.2012. Ujęcia do klipu zostały zrealizowane w opuszczonym Szpitalu Psychiatrycznym "Zofiówka" w Otwocku. Gościnną zwrotkę w utworze położył Pih, natomiast za warstwę muzyczną odpowiada Młody GRO.

video
dodano: 2012-10-10 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Już 20 października 2012 w sklepach na terenie całego kraju ukaże się debiutancki album WTM & CBR zatytułowany "Zgodnie z planem". Wydawcą płyty jest Fonografika.

WTM & CBR to projekt, który powstał z inicjatywy wyszkowskiej grupy WTM (Fabster, Mączak, Sqrzak, TZI, DJ MKS) oraz warszawskiego rapera CBR-a. Wiele wspólnych koncertów i nagrań zaowocowało tym, że obie strony postanowiły stworzyć coś wspólnego. "Zgodnie z planem" to płyta, która jest ukłonem w stronę klasyki i starej szkoły rapu. W odróżnieniu od ich poprzednich nagrań  to powrót do korzeni i brudnych sampli. Autorzy płyty poprzez formę przekazu, osobiste teksty oraz klasyczne brzmienie pragną nawiązać do złotej ery polskiego rapu.

dodano: 2010-10-11 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)
Chada po wyjściu z więzienia ruszył w trasę i gra teraz naprawdę sporo koncertów. Niestety nie widziałem jeszcze żadnego, ale wszystkich naszych czytelników z Białegostoku i okolic chciałbym serdecznie zaprosić na koncert, który już za tydzień odbędzie się w klubie Gwint.

Chada wraz z hypemanami - Chwedo i CBR'em oraz DJ'em Z-Mike'iem zagrają dla was numery z jednego z najlepszych hardkorowych albumów w polskim rapie - "Procederu".