Parzel

Parzel

video
dodano: 2019-08-28 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Proceente prezentuje kawałek "Harmonia Równowaga", pierwszy singiel video zapowiadający projekt "Dziennik 2020". Muzykę wyprodukował Mayor, gościnną zwrotkę dograł Parzel, a całość zmiksował i zmasterował Szwed SWD. Klip jest dziełem Dobrekino Studio.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-09 15:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W dniu cyfrowej premiery albumu "Eter" (fizyczna opóźniona będzie na 14.11. przez problemy techniczne w tłoczni) otrzymujemy mocarny posse-cut promujący nowe wydawnictwo HG. W drugiej części klasycznego "Życia Warszawy" gospodarzy wsparli Małach, Parzel, Onar, Kaczy, Siwers, Sokół, Pezet, Proceente i Rufuz! Kto Ty jesteś? Skąd pochodzisz?

video
dodano: 2018-05-29 16:32 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

'Under The Top Label prezentuje drugi singiel duetu Parzel x Siódmy o tytule "Jestem Cięty". Video promuje album "LOT 1.7", który swoją premierę miał 20 kwietnia.  

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-26 12:18 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Wytwórnia Under The Top przedstawia pierwsze wydawnictwo Parzel x Siódmy LOT 1.7. Z okazji premiery, od zeszłego piątku można odsłuchać całość projektu na najważniejszych platformach cyfrowych. Od tego tygodnia będą udostępniane numery na oficjalnym kanale Youtube Under The Top.

Tagi:
video
dodano: 2018-04-12 18:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

Wytwórnia Under The Top przedstawia pierwszy klip duetu Parzel & Siódmy. Utwór o tytule "Widzimy się w weekend" z gościnnym udziałem Ani Kandeger to pierwszy singiel promujący album "LOT 1.7". Premiera płyty już 20 kwietnia 2018 roku.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-07 15:59 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Od wczoraj na oficjalnej stronie wytwórni Under The Top można zamówić przedpremierowo płytę Parzel x Siódmy "LOT 1.7". Premiera albumu 20 kwietnia.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-04-04 21:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Tytuł projektu to "LOT 1.7", a premiera odbędzie się 20 kwietnia! Niebawem rusza przedsprzedaż płyty. Na dniach również pierwszy klip, który będzie dostępny oficjalnym kanale Under The Top. Za projekt okładki odpowiedzialny jest Juliusz Kiejstut. Album ukaże się nakładem wytwórni Under The Top.

Under The Top to label założony w 2018 roku przez Parzela, Pękacza oraz Siódmego z czystej pasji do muzyki, którą dzielimy na dobrą i złą. Własna wizja, oryginalność i ludzie zmierzający w tym samym kierunku tworzą Under The Top. Związani z tą kulturą od ponad 20 lat dążymy do promowania naszej rzeczywistości a nie fikcji Top 10. Jakość, szacunek do klasyki i świeże podejście gwarantują świetną zabawę i silną pozycję na rynku na długie lata.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-04 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Przedstawiamy Wam okładkę  a razem z nią tracklistę i gości którzy udzielili się na projekcie Parzel / Siódmy. Tytuł projektu to "LOT 1.7", a premiera odbędzie się 20 kwietnia! Niebawem rusza przedsprzedaż płyty. Na dniach również pierwszy klip, który będzie dostępny oficjalnym kanale Under The Top. Za projekt okładki odpowiedzialny jest Juliusz Kiejstut. Album ukaże się nakładem wytwórni Under The Top.

video
dodano: 2016-11-21 19:52 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Na ProstoTV pojawił się najnowszy klip Parzela do luźnego numeru "Tequila". Za produkcję muzyczną odpowiada Err Bits, obraz jest dziełem ekipy ToczyVideos.

Tagi:
video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-06 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Co to za syf?" to wynik niecodziennej kooperacji, w której wzięli udział: Fabster oraz reprezentanci Prosto Label - Parzel oraz Siódmy z Noize From Dust. Utwór porusza wiele kontrowersyjnych, a zarazem bardzo aktualnych tematów. Za jego produkcję odpowiada równie kontrowersyjny producent i raper SpaceGhostPurrp, na którego bitach pojawiali się już m.in. A$AP Rocky, Wiz Khalifa czy Juicy J.

wydarzenie
dodano: 2015-11-18 23:09 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Do line-up'u hucznych 10. urodzin najstarszej warszawskiej audycji hiphopowej dołączyli ostatni goście. Swoją obecność 20 listopada na scenie klubu 55 potwierdzili: Hades, Numer Raz, PRO EBT, Kiki Krajnik, DJ DTL oraz DJ Beredson. Tym samym dołączyli oni do szerokiego grona potwiwerdzonych wcześniej: Vienia, Bilona, Pyskatego, Empirii Mor W.A., HZD/Hazzidy, Parzela, Łysonżiego Dżonsona, Flinta, WSZ-a, CNE oraz DJ-a Grubaza. Partnerem głównym imprezy został SnowShow.pl, organizator wyjazdu "Hip-Hop Week".

video
dodano: 2015-09-07 17:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Na kanale ProstoTV pojawił się nowy klip Parzela do wyprodukowanego przez SoDrumatica numeru "Grzybowyjazd". Za produkcję teledysku odpowiedzialna jest ekipa Toczy Videos. "Grzybowyjazd" to trzeci oficjalny klip Parzela promujący wydany w w marcu album "Oddech za Oddech".

Tagi:
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2015-04-19 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Trwa nasz tydzień z Prosto Label, dziś pora na fotorelację z pierwszego dnia Prosto FestXValu, w trakcie którego na scenie warszawskiego Torwaru zaprezentowali się m.in. KęKę, VNM, JWP/BC, KaeN, Quebonafide, HuczuHucz, SB Maffija, Małolat czy Parzel. Sprawdźcie sami!

video
dodano: 2015-03-09 15:15 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Na kanale ProstoTV pojawił się nowy klip Parzela do utoru "After Mam Ten Stan", który wyprodukował Juicy Beats. Teledysk jest melanżowym obrazem, który łączy w sobie kilka ciekawych historii. Jest to swojego rodzaju follow-up do klasycznego już numeru "Mam ten stan". Z klipem możecie zapoznać się w rozwinięciu.

dodano: 2015-03-02 15:03 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

To już dzisiaj! Oficjalna premiera noweg albumu Parzela - "Oddech za Oddech". Po trzech latach od ukazania się płyty "Coś się kończy coś się zaczyna" Parzel wraca, tym razem solo, z nowym albumem "Oddech za oddech". Nowy materiał jest bardzo różnorodny, zarówno pod względem muzycznym jak i tekstowym. Nie zabraknie storytellingów ("Ona jest zakręcona"), które są niemal znakiem firmowym Parzela, opisów realiów, jakie panuja w warszawskich blokowiskach ("Oddech za oddech"), czy numerów o melanżu ("After mam ten stan).

Gościnnie na płycie pojawili się: Diox HIFI, Hudy HZD, Tomiko i Satyr. W czterech utworach usłyszymy również śpiew Ani Kandeger. Za produkcję muzyczną odpowiadają: SoDrumatic, Szczur, Poszwixxx, Kocur oraz Juicy. Skreczami na albumie zajęli się: DJ Kebs oraz DJ Falcon. Tracklistę oraz odsłuch znajdziecie w rozwinięciu.

Strony