DJ Mariano MBH

DJ Mariano MBH

dodano: 2021-11-16 12:30 przez: Kontakt (komentarze: 0)

DJ Mariano MBH udostępnia utwór "To samo niebo" - pierwszy singiel zapowiadający album producencki artysty. Gościnnie w kawałku pojawiają się Prykson Fisk, Korson, Kornelia oraz Kuba Knap. Mixem i masterem numeru zajął się DJ 600V, za video mashup odpowiada Dobrekino Studio. Więcej info o projekcie już wkrótce!

video
dodano: 2021-05-13 17:41 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Parzel x DJ Mariano udostępnili trzeci singiel zapowiadający album „PARADYGMAT”. W sentymentalną podróż do przeszłości zabierają nas razem z Pryksonem Fiskiem i Fasolą.

video
dodano: 2021-04-24 18:37 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Fani duetu Parzel / Siwers mają powody zadowolenia. Nie tylko członek JWP przygotowuje się do wydania nowego albumu, ale również drugi reprezentant prawej strony Wisły ruszył z promocją nowego wydawnictwa - płyty "PARADYGMAT" nagranej wspólnie z DJ-em Mariano MBH. Póki co otrzymaliśmy dwa single promujące krążek, "Mieć to coś" i "Zabójczy rytm".

kategorie:
dodano: 2021-04-24 18:32 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"PARADYGMAT" to  owoc klasycznej formy współpracy raper – DJ/Beatmaker. Płyta Parzel x DJ Mariano MBH „PARADYGMAT” została zrealizowana w TWP Studio pod okiem Świętego, który odpowiada również za miks materiału. Całość zmasterował Szwed SWD w Hemp Studio, okładkę płyty oraz identyfikację graficzną zaprojektował Koxu.