Proceente ft. Parzel "Harmonia Równowaga" - teledysk

video
dodano: 2019-08-28 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Proceente prezentuje kawałek "Harmonia Równowaga", pierwszy singiel video zapowiadający projekt "Dziennik 2020". Muzykę wyprodukował Mayor, gościnną zwrotkę dograł Parzel, a całość zmiksował i zmasterował Szwed SWD. Klip jest dziełem Dobrekino Studio.

Proceente:

"Harmonia Równowaga" to uniwersalny numer, który dotyka sedna egzystencji człowieka w dzisiejszych czasach. Napisałem go zainspirowany wyczynem Andrzeja Bargiela, który zjechał na nartach ze szczytu K2. Parzel uzupełnił przekaz kawałka swoimi refleksjami i w swoim stylu, dokładnie o to mi chodziło. Zbudowaliśmy most między tym co było, a tym co będzie, jednocześnie zapowiadając projekt "Dziennik 2020", który finalizujemy stopniowo z Mayorem, Dzi3ciakiem, Szwedem SWD oraz Dobrekino Studio. Wkładam w tę płytę 100% serca i odpowiedzialności, nagrywam ją dla mojego syna oraz w hołdzie Ś.P. Zjawinowi. Premiera rok 2020.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Natomiast już jutro w Warszawie odbędą się 12 urodziny Aloha Entertainment - wszystko w nadwiślańskiej aurze barki WIR i z dodatkowym szyldem oficjalnego afteru Hip Hop Kempu. Polecamy! Komplet info na wydarzeniu FB.

Proceente - Harmonia Równowaga ft. Parzel (prod. Mayor)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>