Mały Esz i Proceente puszczają wspólny album - info i preorder!

"Mamy doskonałą wiadomość dla fanów niepodrabialnego hip-hopu w najlepszym wydaniu. Renegaci Szybkiego Szmalu, Mały Esz i Proceente zakończyli pracę nad wspólną płytą" - czytamy w oficjalnej zapowiedzi. Po grudniowym mixtape'ie dwójka warszawskich raperów dokręciła śrubę i serwuje nam cały album!

Na stronie AlohaSklep.pl wystartowała przedsprzedaż zestawu płytowego łączącego w sobie dwa wydane w digipackach tytuły: Proceente & Mały Esz "Joy Division" oraz Proceente & Mały Esz "Rap'n'Roll Mixtape". Limitowany nakład zestawu to 300 ręcznie numerowanych i podpisanych przez autorów egzemplarzy.

"Bang! Mamy to! Dwie dekady hip-hopowych doświadczeń, lata artystycznej przyjaźni oraz kilkadziesiąt godzin ciężkiej pracy w Honolulu Studio zaowocowały dwoma powiązanymi ze sobą projektami: autorskim albumem Mały Esz & Proceente "Joy Division" oraz mixtejpem Mały Esz & Proceente "Rap'n'Roll Mixtape". Nie chcę się chełpić, ale nagraliśmy coś wyjątkowego i czuję, że nasi wierni słuchacze na taką właśnie muzykę czekali niczym Afrykanie na deszcz. Hip-hop zwycięża, kiedy my żyjemy" - napisał na swoim Instagramie Procent, zapowiadając także, że singiel pojawi się w środę. Czekamy!

Szczegółówe info obu albumów, tracklisty oraz preorder znajdziecie w dziale Premier Płytowych.

Poniżej przypominamy nasz ostatni wywiad z Procentem, przeprowadzony przy akompaniamencie jego domowej cytrynówki:

Proceente - Czerniaków Nalefki Wywiad cz.1 (Popkiller.pl)

Proceente - Czerniaków Nalefki Wywiad cz.2 [+ Konkurs] (Popkiller.pl)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>