Skor

Skor

kategorie:
dodano: 2018-01-06 02:12 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Skor, znany z działalności w rapowej grupie SumaStyli, wypuścił do sieci nowy album. Na "SICKKID" znalazło się 12 kawałków. Cider wyprodukował cały materiał.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-02-03 17:01 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Skor, znany z działalności w rapowej grupie SumaStyli, wypuścił do sieci nowy album. Na "SICKKID" znalazło się 12 kawałków. Cider wyprodukował cały materiał. "SICKKID" dostępny jest do odsłuchu oraz zakupu w wersji fizycznej.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2016-01-02 08:36 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Tracklista:

video
dodano: 2015-12-19 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"SHOW" jest ostatnim z dwunastu teledysków promujących najnowszy album Matiego i Skora pt. "Nowy Porządek". Za oprawę muzyczną numeru odpowiada Kris, którego skreczami wspomógł Dj Element. Przygotowaniem video zajęła się ekipa ImproBros. Wersję fizyczną albumu można zamawiać jedynie do 30.12.2015 wyłącznie na stronie www.3-art.pl. Płyta jest limitowana i ręcznie numerowana, a każdy jej egzemplarz będzie posiadał pisemną dedykację.

Tagi:
video
dodano: 2015-12-14 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Obecność" jest kolejnym z dwunastu teledysków promujących najnowszy album Matiego i Skora pt. "Nowy Porządek". W utworze gościnnie udzielił się Buka, który wraz z autorami współtworzy skład SumaStyli. Za oprawę muzyczną numeru odpowiada Mihtal. Przygotowaniem ręcznie rysowanego video zajął się SIOD, a montażem zajęła się ekipa ImproBros. Preorder płyty można zamówić jeszcze tylko przez kilka dni na stronie www.3-art.pl - do 17 grudnia włącznie. Wersja fizyczna albumu będzie ograniczona jedynie do preorderu. Płyta jest limitowana i ręcznie numerowana, a każdy jej egzemplarz będzie posiadał pisemną dedykację.

Tagi:
video
dodano: 2015-12-04 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Disconnected" jest kolejnym z dwunastu teledysków promujących najnowszy album Matiego i Skora pt. "Nowy Porządek". W utworze gościnnie udzielili się reprezentanci trójmiejskiej sceny - Błajo, Esteo i T.R.Z czyli skład ETRZY oraz Mona. Za oprawę muzyczną numeru odpowiada Kris - producent SumyStyli. Przygotowaniem video zajęła się ekipa Addictive Videos. Preorder płyty można zamówić na stronie www.3-art.pl. Wersja fizyczna albumu będzie ograniczona jedynie do preorderu. Płyta jest limitowana i ręcznie numerowana, a każdy jej egzemplarz będzie posiadał pisemną dedykację.

Tagi:
video
dodano: 2015-11-30 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"NOWY PORZĄDEK" jest tytułowym numerem promującym najnowszy album Matiego i Skora. Za oprawę muzyczną numeru odpowiada Mihtal. Klip został przygotowany na podstawie ujęć przesłanych przez słuchaczy. Montażem zajęło się B14 Studio. Preorder płyty można zamówić na stronie www.3-art.pl. Wersja fizyczna albumu będzie ograniczona jedynie do preorderu. Płyta jest limitowana i ręcznie numerowana, a każdy jej egzemplarz będzie posiadał pisemną dedykację. Płyty można zamawiać do 17.12.15.

Tagi:
dodano: 2015-08-25 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Sprawdźcie kolejny odcinek "Krótkiego Strzału", w którym znajdziecie m.in. patriotyczny kawałek B.R.O nagrany z okazji Święta Wojska Polskiego, spontaniczny efekt kooperacji naszego Młodego Wilka Waca Toji z Da Vosk Docta, singiel zapowiadający nową epkę KND czy luźny numer Matiego i Skora przed ich nadchodzącą płytą.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-05-06 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Buka i Skor opublikowali darmowy odsłuch swojego najnowszego, nietypowego projektu pt. "IMAGO". Album, który ukazał się nakładem labelu 3-ART zawiera 6 utworów i wydany jest w formie obrazu, do którego dołączona jest drewniana, rozkładana mini-sztaluga. Wydanie jest dwupłytowe – DVD + AUDIO CD.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-17 18:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Ciekawa informacja od trójmiejskiego rapera i jednego z uczestników drugiej edycji Młodych Wilków. Po dwóch głośno przyjętych solowych albumach Buka idzie o krok dalej - zakłada własny label i zapowiada nieszablonowy projekt tworzony wspólnie ze Skorem!

Tagi:
video
dodano: 2015-02-18 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

„Obcy” na bicie FeRu to piąty singiel promujący album Skora p.t. "Nadziemie". Do tej pory płytę promowały numery: 4 litery, Chciałbym Ci powiedzieć, Zenit, Jesteś Moim powietrzem. Album, którego premiera odbyła się 09.02 można zamawiać na: www.bezpresji.pl Obraz znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2015-02-11 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Nadziemie", czyli szósty solowy album Skora z SumyStyli miał swoją premierę 09.02. Płyta ukazała się nakładem niezależnego wydawnictwa Bezpresji Studio z Trójmiasta.

Wokalnie rapera rodem z Gdańska wsparli: Buka, Mona, Esteo, Vixen, Mam Na Imię Aleksander, Planet ANM, PaniKa, Mati, TRZ Eripe, Rover, TMK Piekielny, Osa, Masia. Za produkcję odpowiadają Mithal, R-Ice, FeRu, Eljot Sounds, scratche dołożyli DJ Gondek i DJ Klasyk.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2015-02-08 21:01 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Na płycie Skora p.t. "Nadziemie" swoje gościnne zwrotki zostawili: Buka, Mona, Esteo, Vixen, Mam Na Imię Aleksander, Planet ANM, PaniKa, Mati, TRZ, Eripe, Rover, TMK Piekielny, Osa, Masia. Za produkcję odpowiadają: Mithal, R-Ice, FeRu, Eljot Sounds. Scratche dołożyli DJ Gondek i DJ Klasyk.

Tagi:
video
dodano: 2015-01-20 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

"Jesteś moim powietrzem" to kolejny singiel z nadchodzącego krążka Skora "Nadziemie". Od strony produkcyjnej utworem zajął się Mithal. Gdański raper podał także datę premiery płyty - ta przewidziana jest na 9-tego lutego 2015. Album w preorderze dostępny jest na stronie: www.bezpresji.pl

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-29 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

„Zenit” to trzeci singiel z nadchodzącego albumu „Nadziemie” Skora z Sumy Styli, w którym raper przedstawia tracklistę oraz gości. Na płycie swoje gościnne zwrotki zostawili: Buka, Mona, Esteo, Vixen, Mam Na Imię Aleksander, Planet ANM, PaniKa, Mati, TRZ, Eripe, Rover, TMK Piekielny, Osa, Masia. Za produkcję odpowiadają: Mithal, R-Ice, FeRu, Eljot Sounds. Scratche dołożyli DJ Gondek i DJ Klasyk.

Tagi:

Strony