Mona

Mona

video
dodano: 2016-02-17 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kolejny wspólny numer Mony oraz PaniKi. Tym razem dziewczyny postanowiły na utwór "Jakby jutra miało nie być", do którego powstał klimatyczny mash-up.

Tagi:
video
dodano: 2016-01-29 14:06 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Illuminati" opowiada o ciemnej stronie życia, na którą zazwyczaj nie zwracamy uwagi. Mówi też o obojętności człowieka na człowieka, o ważnych wartościach oraz czarnej wizji świata, który nas otacza. - tak Mona i PaniKa zapowiadają nowy numer z ich nadchodzącej płyty.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-12-30 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"DMJT" to drugi singiel promujący wspólny longplay Mony i PaniKi. Płyta ukaże się w niedalekiej przyszłości nakładałem Bezpresji Studio.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-12-23 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Bezpresji Studio prezentuje pierwszy video singiel zwiastujący płytę Mony oraz Paniki, które postanowiły zawiązać duet Mon&Ka. Gościnnie w utworze udziela się Popek Monster aka Król Albanii. Projekt będzie utrzymany w stylu newschoolowym.

Tagi:
video
dodano: 2015-12-04 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Disconnected" jest kolejnym z dwunastu teledysków promujących najnowszy album Matiego i Skora pt. "Nowy Porządek". W utworze gościnnie udzielili się reprezentanci trójmiejskiej sceny - Błajo, Esteo i T.R.Z czyli skład ETRZY oraz Mona. Za oprawę muzyczną numeru odpowiada Kris - producent SumyStyli. Przygotowaniem video zajęła się ekipa Addictive Videos. Preorder płyty można zamówić na stronie www.3-art.pl. Wersja fizyczna albumu będzie ograniczona jedynie do preorderu. Płyta jest limitowana i ręcznie numerowana, a każdy jej egzemplarz będzie posiadał pisemną dedykację.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-27 16:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Panny Wyklęte to projekt muzyczny Darka Malejonka, Maleo Reggae Rockers i wybitnych artystek polskiej sceny muzycznej, zainspirowany losem Żołnierzy Wyklętych, dla których walka o Wolną Polskę nie skończyła się wraz z zakończeniem II wojny światowej. Niedawno miała miejsce premiera płyty "Wygnane vol. 1", a dziś dostajemy teledysk do utworu z poprzedniego albumu projektu. Na "Nocnej Zmianie" robią Mona, Lilu, Gonix i Dore!  Płyta została wydana przez Fundację Niepodległości w ramach kampanii "Rok Żołnierzy Wyklętych".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Pop, Reggae, Rock
dodano: 2014-11-04 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Płyta Panny Wyklęte "Wygnane vol.1" to wspólny projekt Fundacji Niepodległości, Darka Malejonka & Maleo Reggae Rockers oraz zaproszonych wokalistek. Twórcy kontynuują inicjatywę, zagłębiając się w kolejną trudną do opowiedzenia przestrzeń historyczną - album dotyka tematyki zesłania, gdzie rodziny zostały zdziesiątkowane głodem, zimnem i chorobami, walki za ojczyznę na obcej ziemi, tęsknoty za Polską. Sama płyta w kontekście artystycznym będzie różnić się od poprzednich wydawnictw przede wszystkim tym, że do stylistyki muzycznej, która dominowała do tej pory, dochodzą elementy folkowe i orientalne - związane jest to z tym, że epopeja 2. Korpusu wiodła przez wiele krajów, od Syberii po Irak, Palestynę, Włochy, a zakończyła się w Szkocji. Jest to kolejny tak trudny fragment w naszej historii, opowiedzianej tekstem i muzyką ku czci Roku Żołnierzy Tułaczy.

Wśród autorek nie zabraknie oczywiście rapowych akcentów - na płycie udzielają się Lilu, Gonix, Mona, Dore i Fala.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-11 22:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Kolejna fala mniej lub bardziej zaskakujących "#Hot16Challenge". Od O.S.T.R.'a, przez Krzysztofa Kozaka, po Monę. Check it!

dodano: 2014-07-07 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

W dzisiejszym "Krótkim Strzale" prezentujemy nowe single zapowiadające płyty Deysa, Macca Squadu oraz Błaszcza. Ponadto luźny numer od Dondiego i Kamela, nowy teledysk od ekipy Gopside, utwór instrumentalny od Pawbeatsa i Killing Skills i jeszcze kilka innych. Zapraszamy.

dodano: 2014-05-26 21:10 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

W kolejnym krótkim strzale mamy dla Was m.in. kooperację Planeta ANM i Rovera, najnowszy klip Gospela, nowości z Radomia od Pajaca i Żołnierza, video od Konstruktora i Jeżozwierza czy wspólny numer Roniego, Junesa i Choka. Pojawił się także najnowszy numer z serii projektu Zbyla "Ladies Rap", oraz specjalnie na Dzień Mamy nowy track od JaśkaMBH.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-03-18 13:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 17)

No proszę, doczekaliśmy się kobiecego posse-cutu z prawdziwego zdarzenia. Grupa czołowych polskich raperek postanowiła zjednoczyć siły pod szyldem K.R.E.M., przedstawiając się jako "śmietanka polskiego rapu", a w singlowym "Co Za Ziom" nawijając ze swej perspektywy o facetach. "To swoisty hołd dla dobrych chłopaków, w naturalny sposób przyprawiających o uśmiech wszystkie dobre dziewczyny." - czytamy w info. Kto dokładnie tworzy kolektyw? WdoWA, Lilu, Gonix, Dore z Paresłów, MC Illo, Mona, Mi-La, Sista Flo oraz Madifa.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2010-09-06 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 17)
Mona to trójmiejska raperka o bardzo silnym charakterze i osobowości. Niedawno do sklepów trafił jej nowy album zatytułowany "The Mona" w całości wyprodukowany przez Timoth'ego Drake'a.

Mamy dla was teledysk promujący album w którym gościnnie pojawiają się PaniKa i Illharmonix.