Mati

Mati

kategorie:
dodano: 2016-01-02 08:36 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Tracklista:

video
dodano: 2015-12-19 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"SHOW" jest ostatnim z dwunastu teledysków promujących najnowszy album Matiego i Skora pt. "Nowy Porządek". Za oprawę muzyczną numeru odpowiada Kris, którego skreczami wspomógł Dj Element. Przygotowaniem video zajęła się ekipa ImproBros. Wersję fizyczną albumu można zamawiać jedynie do 30.12.2015 wyłącznie na stronie www.3-art.pl. Płyta jest limitowana i ręcznie numerowana, a każdy jej egzemplarz będzie posiadał pisemną dedykację.

Tagi:
video
dodano: 2015-12-14 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Obecność" jest kolejnym z dwunastu teledysków promujących najnowszy album Matiego i Skora pt. "Nowy Porządek". W utworze gościnnie udzielił się Buka, który wraz z autorami współtworzy skład SumaStyli. Za oprawę muzyczną numeru odpowiada Mihtal. Przygotowaniem ręcznie rysowanego video zajął się SIOD, a montażem zajęła się ekipa ImproBros. Preorder płyty można zamówić jeszcze tylko przez kilka dni na stronie www.3-art.pl - do 17 grudnia włącznie. Wersja fizyczna albumu będzie ograniczona jedynie do preorderu. Płyta jest limitowana i ręcznie numerowana, a każdy jej egzemplarz będzie posiadał pisemną dedykację.

Tagi:
video
dodano: 2015-12-04 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Disconnected" jest kolejnym z dwunastu teledysków promujących najnowszy album Matiego i Skora pt. "Nowy Porządek". W utworze gościnnie udzielili się reprezentanci trójmiejskiej sceny - Błajo, Esteo i T.R.Z czyli skład ETRZY oraz Mona. Za oprawę muzyczną numeru odpowiada Kris - producent SumyStyli. Przygotowaniem video zajęła się ekipa Addictive Videos. Preorder płyty można zamówić na stronie www.3-art.pl. Wersja fizyczna albumu będzie ograniczona jedynie do preorderu. Płyta jest limitowana i ręcznie numerowana, a każdy jej egzemplarz będzie posiadał pisemną dedykację.

Tagi:
video
dodano: 2015-11-30 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"NOWY PORZĄDEK" jest tytułowym numerem promującym najnowszy album Matiego i Skora. Za oprawę muzyczną numeru odpowiada Mihtal. Klip został przygotowany na podstawie ujęć przesłanych przez słuchaczy. Montażem zajęło się B14 Studio. Preorder płyty można zamówić na stronie www.3-art.pl. Wersja fizyczna albumu będzie ograniczona jedynie do preorderu. Płyta jest limitowana i ręcznie numerowana, a każdy jej egzemplarz będzie posiadał pisemną dedykację. Płyty można zamawiać do 17.12.15.

Tagi:
dodano: 2015-08-25 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Sprawdźcie kolejny odcinek "Krótkiego Strzału", w którym znajdziecie m.in. patriotyczny kawałek B.R.O nagrany z okazji Święta Wojska Polskiego, spontaniczny efekt kooperacji naszego Młodego Wilka Waca Toji z Da Vosk Docta, singiel zapowiadający nową epkę KND czy luźny numer Matiego i Skora przed ich nadchodzącą płytą.

dodano: 2013-03-13 16:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Dziś do sklepów muzycznych w całej Polsce trafi "Wspaniały Widok Na Nic Interesującego" - drugi w MaxFloRecords album Buki. Album wydany jest z drugim dodatkowym CD na którym znajdziecie zremixowane wersje kawałków z albumu "Po Drugiej Stronie Lustra" autorstwa DonDe i Krisa. Na albumie produkcją zajęli się Greg/Miliony Decybeli, Magiera, DiNO, Timothy Drake, DonDe czy Feru. Gościnnie pojawiają się Rahim (w dwóch numerach), K2, Skor, Mati oraz Bisz. Jeśli "Orchidee" i "Zamknij Oczy" nie wyjaśniły dla was kwestii konieczności zakupu albumu Młodego Wilka, w rozwinieciu znajdziecie pełny odsłuch albumu.