DiNO

DiNO

video
dodano: 2017-07-27 17:22 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV trafił dziś, 27.07, „Włóczykij” Kleszcza & DiNO. 13. utworowi z tracklisty „Cyrku na qłq” towarzyszy oficjalny teledysk. Jak mówi Kleszcz: „To trochę inny klip niż zazwyczaj, inny niż te, do których Was z DiNO przyzwyczailiśmy. Musicie to po prostu zobaczyć.”

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2017-06-20 16:59 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Do sieci trafiła dziś (20.06) nowa wizualizacja w ramach odsłuchu płyty „Cyrk na qłq” Kleszcza & DiNO. Artyści prezentują kolejną „bajkę”, tym razem „o motylku”. Wideo powstało podczas medialnej trasy w ramach promocji krążka. Zobacz, jak Kleszcz & DiNO odreagowują pobyt w stolicy!

video
dodano: 2017-04-07 14:13 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Do sklepów w całej Polsce trafił już "Cyrk na qłq" duetu Kleszcz & DiNO. Płytę promuje m.in. singiel "Ziemski teatr", do którego został nakręcony klip, zaprezentowany wczoraj na kanale MaxFloTV. Wydawnictwo zawiera 14 premierowych utworów. Za ich produkcję odpowiada DiNO. Gościnnie za gramofonami pojawia się DJ Bambus. Wokalnie krążek wspierają Rahim, Buka i Kopruch.

Tagi:
video
dodano: 2017-03-18 14:51 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Mało kto wie, ale oprócz muzyki, która jest moją największą zajawką, zawsze rysowałem. Rysowałem wszędzie i kiedy tylko mogłem. Rysowałem, gdy odpoczywałem. Rysowałem, nawet gdy spałem. Rysowałem ludzi... i rysowałem na ludziach. Postanowiłem, że zrobię ruszający się obrazek" - wyjawił na początku tygodnia Kleszcz, wrzucając na Facebooka i Instagram zapowiedź nowego klipu. Tarnogórski raper stworzył wszystkie rysunki obrazujące numer "Bajka o kolorach", czyli piąty singiel zapowiadający album "Cyrk na qłq". Wydawnictwo ukaże się 7 kwietnia.

Tagi:
dodano: 2017-02-03 15:42 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na www.MaxFloSklep.pl ruszyła dziś (3.02) przedsprzedaż „Cyrku na qłq” Kleszcza & DiNO. Do sieci trafił też najnowszy zwiastun krążka, singiel „Freak show” z udziałem Koprucha. Towarzyszy mu klip w całości nakręcony w cyrku. Zobaczcie, jak tym razem zaskoczą Was hip-hopowe freaki!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-02 18:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Już w najbliższy piątek, 3.02, na MaxFloRecTV trafi nowy klip duetu Kleszcz (MC) & DiNO (producent). Tym razem artyści zaproszą nas do cyrku. Gościnnie pojawi się w nim Kopruch. Tego samego dnia na www.MaxFloSklep.pl ruszyć ma pre-order 2. płyty hip-hopowych freaków. Sprawdź, dlaczego warto będzie ją zamówić przed premierą!

video
dodano: 2016-11-18 16:17 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Między piekłem a niebem" to singiel zwiastujący drugi album duetu Kleszcz & DiNO, zatytułowany "Cyrk na qłq". Do kawałka powstał teledysk utrzymany w klimacie kina fantasy. "Pewnego dnia zadzwonił do mnie Rahim i spytał, czy zrobię dla niego oraz Kleszcza & DiNO <Władcę Pierścieni>. No cóż - brakuje nam może jakichś 100 milionów dolarów, ale... ja nie zrobię?!" - wspomina Aleksander Kozłowski, szef ekipy Przedmarańcza odpowiedzialnej za klip.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-12-08 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Amatorom horrorów polecamy sprawdzić nowość od Kleszcza i DiNO. Po klipach promujących album „HorRYM JESTem” artyści postanowili wypuścić równie „horry” singiel spoza płyty. „Labirynt” jest jednym z pierwszych utworów, jakie wspólnie stworzyli. – Tego numeru nie było, nie ma i nie będzie na żadnej płycie. Mamy jednak do niego taki sentyment, że zachciało nam się na „własną rekę” zrobić do niego klip – mówi Kleszcz.

Tagi:
video
dodano: 2015-07-27 17:47 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Na MaxFloRecTV dostępny jest już czwarty klip promujący album „HorRYM JESTem” Kleszcza & DiNO. To wideo do utworu pt. „Made in China”. Jak mówią sami artyści, obrazek prezentuje karykaturę rodziny z przyszłości. Przy okazji Kleszcz & DiNO zapowiadają kolejny teledysk. Na profilu facebookowym MaxFloRec trwa głosowanie na najlepsze zdjęcie w konkursie „50 twarzy Kleszcza”. Jego uczestnicy przez ostatnie 2 tygodnie malowali sobie twarze, inspirując się wizerunkiem scenicznym rapera. Teraz liczą na polubienia zdjęcia w specjalnym, konkursowym albumie. Autorzy najpopularniejszych fotografii zostaną zaproszeni do udziału w kolejnym, piątym teledysku Kleszcza & DiNO.

Tagi:
dodano: 2015-06-12 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dzisiaj na sklepowe półki trafiła płyta duetu Kleszcz & DiNO pt. "HorRYM JESTem". Utrzymany w baśniowej konwencji album dostępny jest już m.in. na sklep.maxflo.pl, w EMPiK-u i dobrych sklepach z muzyką. Gościnnie pojawili się na niej m.in. K2, Lilu, Skorup i Sit. Koncertowe wersje numerów z albumu usłyszymy już 26.06 w Zabrzu podczas finału "Bitwy prawnej".

Tagi:
video
dodano: 2015-05-27 18:46 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV ukazał się teledysk do utworu "Spacer" z gościnnym udziałem Lilu, czyli trzeci klip promujący album Kleszcza i DiNO. "Spacer" to najważniejszy utwór oraz teledysk promujący krążek "HorRYM JESTem". Jednocześnie z premierą obrazka na sklep.maxflo.pl ruszył preorder płyty. Premiera 12 czerwca.

Tagi:
video dnia
dodano: 2015-04-09 19:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Dlaczego: Kolejny po „Szukaj mnie” zwiastun wspólnego albumu rapera Kleszcza i producenta DiNO. „HorRYM” stanowi zlepek dwóch różnych utworów i dwóch odmiennych wizualizacji. Płyta „HorRYM JESTem”, którą to połączenie zapowiada pojawić się ma w przedsprzedaży w połowie maja Pod tytułem „HorRYM” kryją się tak naprawdę dwa utwory, „HorRYM JESTem” i „HorRYM będę”. Towarzyszy im składający się również z 2 części obrazek. – To jak połączenie pierwszej i ostatniej litery alfabetu – komentują zabieg Kleszcz & DiNO. – W drugim klipie prezentujemy naszą wizję dalekiej przyszłości. Bójcie się, bo tak to będzie wyglądać! – ostrzegają. Artyści sami odpowiadają za scenariusz tego nietuzinkowego teledysku, a tematykę utworu opisują następująco: – To wyraz sprzeciwu wobec dewiacji, które w dzisiejszym świecie są promowane, rozpowszechniane i określane jako zdrowe.

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-06-10 19:37 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Pokahontaz - W ruch (official video) prod. DiNO

Dlaczego: Niedawno pokazywaliśmy Wam fotorelację z planu najnowszego klipu Pokahontaz promującego ich trzeci nadchodzący album. Dzisiaj MaxFloRec prezentuje owoc tamtejszej pracy. Materiał powstał w marcu 2014 podczas festiwalu Snow & Music Camp we francuskim Val d'Allos. "W ruch" to nietypowy łamacz językowy w wykonaniu Fokusa i Rahima na mocno brytyjskim bicie autorstwa DiNO.

dodano: 2013-03-13 16:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Dziś do sklepów muzycznych w całej Polsce trafi "Wspaniały Widok Na Nic Interesującego" - drugi w MaxFloRecords album Buki. Album wydany jest z drugim dodatkowym CD na którym znajdziecie zremixowane wersje kawałków z albumu "Po Drugiej Stronie Lustra" autorstwa DonDe i Krisa. Na albumie produkcją zajęli się Greg/Miliony Decybeli, Magiera, DiNO, Timothy Drake, DonDe czy Feru. Gościnnie pojawiają się Rahim (w dwóch numerach), K2, Skor, Mati oraz Bisz. Jeśli "Orchidee" i "Zamknij Oczy" nie wyjaśniły dla was kwestii konieczności zakupu albumu Młodego Wilka, w rozwinieciu znajdziecie pełny odsłuch albumu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-13 13:33 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Fokus kończy dzisiaj 33 lata. Z tej okazji na oficjalnym profilu fokuspace na soundcloudzie pojawił się nowy numer wyprodukowany przez DiNO. "Okruchy Szczęścia" to rzecz bardzo w stylu Smoka, lekko wspominkowa, oldschoolowa w treści, ale jednocześnie przypominająca, że w kwestii flow Fo ma wiele do zaoferowania. "Kładę rymy na ten bit bez kłopotu/ Ponad dekadę więc to nie przypadek/ To dla młodych kotów zzz ADHD". Numeru możecie posłuchać w rozwinięciu.

Tagi:

Strony