DonDe

DonDe

dodano: 2017-09-26 18:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Dziś, 26.09, do sieci trafił „Level up” reprezentanta inicjatywy MaxFloLab, AeSPe. Utwór i towarzyszący mu klip zwiastują album „Per aspera ad astra”. Na www.MaxFloSklep.pl trwa już pre-order płyty. Możemy liczyć w nim na niższą cenę, wysyłkę krążka na 2 dni przed premierą, pakiet wlep i autograf artysty

kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-20 18:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Kolejni zawodnicy podjęli się "#Hot16Challenge" - tym razem swoje zwrotki wrzucili Gospel (podwójnie), Bosski Roman, Eripe, MC Silk, Łysonżi, Bogu Bogdan, Bleiz i Donde.

video dnia
dodano: 2013-06-01 21:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Pokahontaz - Pompuj pompuj (official video) prod. DonDe

Dlaczego: Emocje po premierze drugiego albumu Pokahontaz zdążyły już trochę opaść, ale jak wiadomo promocja albumu w dzisiejszych realiach powinna trwać miesiące, a nie tygodnie po premierze. W ten sposób otrzymujemy kolejny klip promujący "Rekontakt" - tym razem zrealizowany do solowego numeru Rahima na bicie DonDe zatytułowanego "Pompuj Pompuj".

 

dodano: 2013-03-13 16:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Dziś do sklepów muzycznych w całej Polsce trafi "Wspaniały Widok Na Nic Interesującego" - drugi w MaxFloRecords album Buki. Album wydany jest z drugim dodatkowym CD na którym znajdziecie zremixowane wersje kawałków z albumu "Po Drugiej Stronie Lustra" autorstwa DonDe i Krisa. Na albumie produkcją zajęli się Greg/Miliony Decybeli, Magiera, DiNO, Timothy Drake, DonDe czy Feru. Gościnnie pojawiają się Rahim (w dwóch numerach), K2, Skor, Mati oraz Bisz. Jeśli "Orchidee" i "Zamknij Oczy" nie wyjaśniły dla was kwestii konieczności zakupu albumu Młodego Wilka, w rozwinieciu znajdziecie pełny odsłuch albumu.

video
dodano: 2013-02-13 19:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 14)

Buka ft. Skor - Zamknij oczy (official video) prod. DonDe

Dlaczego: Drugi solowy album Buki w MaxFloRecords zatytułowany "Wspaniały Widok Na Nic Interesującego" planowany jest na marzec. Naszym dzisiejszym Video Dnia jest drugi teledysk promujący to wydawnictwo zarejestrowany m.in w Katalonii, Austrii, Czechach, Turcji czy Chorwacji przez ekipę Juzz Media, która zgromadziła taką ilość wyjątkowych ujęć, że pewne jest, że będziemy chcieli do niego wracać. Sam numer z gościnnym udziałem Skora wyprodukowany został przez DonDe. Wspaniałe widoki na jak najbardziej interesujące miejsca.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-10-31 12:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 4)

Raca DonDe - "Nie jest jak dawniej" feat. Bonson (OFFICIAL VIDEO)

W sieci kilka dni temu pojawił się kolejny klip promujący tegoroczny album duetu Raca & DonDe o nazwie "Konsument Ludzkich Sumień". Najnowszy obrazek został zrealizowany do utworu "Nie Jest Jak Dawniej", na którym to udzielił się także Bonson. A ja cały czas czekam na teledysk do mojego faworyta z płyty, czyli do "Mgły 2".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-09-12 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)
Najnowszym nabytkiem łódzkiej wytwórni Embryo okazał się Raca i to nakładem tego właśnie labelu trafi do sklepów album Raca/DonDe, zatytułowany "Konsument Ludzkich Sumień". Po udanym "Bobbym Fischerze" warto mieć ten krążek na oku.

Na razie otrzymujemy pierwszy singiel z gościnnym udziałem Flow z Alkopoligamii.