Max Flo Records

Max Flo Records

kategorie:
dodano: 2018-07-31 00:24 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Kleszcz to raper, który przyzwyczaił już swoich fanów do braku nudy. Po 2. krążkach wydanych w duecie z DiNO („HorRYM JESTem” z 2015 oraz „Cyrku na qłq” z 2017 r.) po raz pierwszy stawia na działalność solową. Do współpracy przy albumie „Czerń i biel” artysta zaprosił kilku producentów charakteryzujących się odrębnymi stylami, co odzwierciedlone zostaje na płycie wyjściem poza jakikolwiek schemat. I jak przyznaje sam Kleszcz, taka jest właściwie główna cecha tego projektu. „Czerń i biel” to metaforyczne zestawienie jasnej i ciemnej strony duszy. Opozycja ta wyrażona zostaje za pomocą muzyki. Wśród 14 premierowych utworów znajdują się produkcje lżejsze, przyjemniejsze w odbiorze, ale i trudniejsze, bardziej wymagające, pojawia się też szczypta nowatorstwa.

Bity na płycie pochodzą zarówno od producentów, z którymi Kleszcz ma już na koncie wcześniejszą współpracę (DiNO, Stahu), jak i od takich, z którymi przy tworzeniu „Czerni i bieli” raper po raz pierwszy przeciął artystyczną drogę (Victor V, Doon, Greg).

"Płytę dedykuję rodzinie, wszystkim zagubionym na palecie barw swoich emocji, a przede wszystkim żonie i synowi, którzy są jasną stroną mojej duszy" – dodaje Kleszcz.

Wydawnictwo promują single: „Mówili mi” i „Przestrzeń”. Nakładem MaxFloRec album ukaże się 14.09.2018, czyli w przeddzień 30. urodzin Kleszcza.

video dnia
dodano: 2013-06-01 21:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Pokahontaz - Pompuj pompuj (official video) prod. DonDe

Dlaczego: Emocje po premierze drugiego albumu Pokahontaz zdążyły już trochę opaść, ale jak wiadomo promocja albumu w dzisiejszych realiach powinna trwać miesiące, a nie tygodnie po premierze. W ten sposób otrzymujemy kolejny klip promujący "Rekontakt" - tym razem zrealizowany do solowego numeru Rahima na bicie DonDe zatytułowanego "Pompuj Pompuj".

 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-05-08 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 18)
Majkel od wielu lat reprezentuje w polskim rapie styl komiksowych superbohaterów - nie widzisz ich często, ale jak już się pojawią to sieją rozpierdol ostateczny. Takie numery jak "Poznaj Majkela", "Piosenka Robocza" 3ody czy ostatnie "JaMajkaMam 2" z płyty Grubsona to rzeczy, które jednoznacznie utwierdzają mnie w przekonaniu, że słucham jednego z największych talentów w tym kraju.

Wygląda na to, że reprezentant MaxFloRec postanowił wreszcie wyjść z cienia i spróbować swoich sił w solowym projekcie. Mamy pierwszy, zrealizowany z dużym rozmachem teledysk do numeru "Nikt".