MaxFloLab

MaxFloLab

kategorie:
dodano: 2018-01-06 02:58 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

„Zimne ognie” to solowy, undergroundowy album obecnego „rekruta hip-hopu” inicjatywy MaxFloLab, Zena. Kojarzony do niedawna głównie z ekipą Egotrue wrocławski raper prezentuje 13 premierowych utworów. "To realtalk, w którym nie ma miejsca na dyskusje z otoczeniem. Tworząc tę płytę, zawiesiłem się w czasoprzestrzeni. Inspirowałem się własnymi reakcjami na stres, radość, złość czy poczucie odpowiedzialności za swoje czyny" – mówi Zen. Debiutancki krążek rapera jako zawodnika MaxFloLabu wpisuje się w nowy nurt królujący na polskiej scenie hip-hopowej. Artysta nie boi się melodii. Zaprasza też gości do wykonywania partii śpiewanych w swoich numerach. Jednocześnie stroni od auto-tune'a, ufając własnym umiejętnościom. Muzycznie stawia na nieagresywny przekaz – dla „Zimnych ogni” charakterystyczne jest spokojne tempo utworów i swego rodzaju wyrafinowanie. Poza tym, jak stwierdza sam Zen, na płycie nie ma bzdurnych metafor i żadnych kompromisów.

dodano: 2017-09-26 18:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Dziś, 26.09, do sieci trafił „Level up” reprezentanta inicjatywy MaxFloLab, AeSPe. Utwór i towarzyszący mu klip zwiastują album „Per aspera ad astra”. Na www.MaxFloSklep.pl trwa już pre-order płyty. Możemy liczyć w nim na niższą cenę, wysyłkę krążka na 2 dni przed premierą, pakiet wlep i autograf artysty

video
kategorie:
dodano: 2017-09-01 15:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Do sieci trafił  nowy klip tzw. rekruta hip-hopu, Drozdy. Obraz towarzyszy utworowi pt. „Nie zatrzymam zmian”. Zwiastuje on „Bloga” – pierwszą długogrającą płytę rapera spod szyldu MaxFloLab. Pakiet wlep, niższa cena czy wysyłka na 2 dni przed premierą – to tylko niektóre z bonusów w pre-orderze na www.MaxFloSklep.pl

video
dodano: 2017-03-08 18:53 przez: Kacper Szymański (komentarze: 4)

Na polskiej scenie rapowej ostatnio dość TŁOCZNO. Szczególnie, jeśli chodzi o newschool. Tego samego zdania jest wrocławski raper YEAH-T, sam będący reprezentantem nowego nurtu. Wczoraj na MaxFloRecTV trafił klip zwiastujący jego album „Out of Nowhere”. Tym samym artysta dołącza do grona zawodników inicjatywy MaxFloLab.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-27 16:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV trafił klip do utworu pt. „Kto” wrocławskiego rapera Zena. Tym samym artysta dołączył do grona tzw. rekrutów hip-hopu inicjatywy MaxFloLab. To dla niego szansa na wydanie solowego krążka „na legalu” w MaxFlo. Reszta w Waszych rękach!

– To kolejny reprezentant nowego nurtu. Nie boi się melodii, często zaprasza gości do wykonywania elementów śpiewanych w swoich utworach. Stroni od auto-tune'a, ufając własnym umiejętnościom – mówi o Zenie Robert Boćwiński, koordynator inicjatywy MaxFloLab. – I tymi umiejętnościami właśnie nas ujął. A do tego autentycznością przekazu, doświadczeniem i determinacją – dodaje.

video
dodano: 2014-07-30 19:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Bejf - Widzę Cię (MaxFloLab) prod. jsvdrum

Już w sierpniu na MaxFloRecTV trafią nowe numery Bejfa. W miniony weekend pojawił się tam również klip do utworu „Widzę Cię”. Obrazek zwiastuje album artysty zatytułowany W ŚWIECIE PLASTIKOWYCH GŁÓW. Wszystko w ramach inicjatywy MaxFloLab, do której dołączył właśnie raper .

video
dodano: 2014-03-14 19:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 2)

K2 - Tu umierają anioły (official video) prod. Subbassa skr. DJ Bambus

Na kanale MaxFloRecTV pojawił się zapowiadany przez nas klip pt. „Tu umierają anioły”. To pierwszy obrazek K2 po transferze z MaxFloLabu do MaxFloRec. Zwiastuje on "Anatomię" – debiutancki, solowy krążek rapera.

To utwór o tym, jak świat tłamsi dobrych z natury ludzi. Ten numer ma dawać nadzieję i siłę, by nie ulegać złym emocjom – mówił artysta o swoim nowym singlu.

dodano: 2014-02-05 15:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 4)

Wiosną tego roku na półki sklepowe trafi album K2, jednego z rekrutów MaxFloLabu. – Wiem, jak ciężkie kawałki pisze i to była moja główna obawa przy prezentacji jego utworów. Okazało się jednak, że ludzie chcą takiego wymiaru rapu – komentuje Rahim, szef wydawnictwa

MaxFloLab działa w ten sposób, że to słuchacze – swoimi komentarzami, ocenami i uwagami – wskazują artystę, któremu agencja ma wydać materiał „na legalu”. K2 jest bez wątpienia tym rekrutem, który zebrał największą liczbę pozytywnych opinii i cieszy się największą popularnością. Suma wyświetleń jego utworów na youtube.com/MaxFloRecTV przekroczyła już pół miliona.

dodano: 2013-12-10 18:30 przez: MaxFloRec (komentarze: 2)

Szpilersi - Elemenele (MaxFloLab)

Poznaliśmy się 14 lutego (wtorek) w kolejce do toi toia na koncercie Shazzy. Połączył nas wspólny problem z utrzymaniem tempa. Postanowiliśmy założyć zespół, aby jakoś temu zaradzić” – piszą sami o sobie. Wczoraj klipem do utworu „Elemenele” Szpilersi oficjalnie wkroczyli do MaxFloLabu, a już od 13.12. na kanale MaxFloRecTV pojawiać będą się ich kolejne numery

video
dodano: 2013-10-22 17:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

PREMIERA | Minix - Zrób to (MaxFloLab) prod. Greg

Teledysk „Zrób to” trafił do Internetu w miniony weekend, a już liczy kilkanaście tys. odsłon. Na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube codziennie, począwszy od dziś, pojawiać będzie się jeden utwór z MINI ODSKOCZNI. Oznacza to, że szeregi MaxFloLabu zasilił nie kto inny jak... Minix!

Współtworzył beatboxowy zespół Bzzzt Sound System, udzielił się m.in. na EKSPERYMENCIE PSYCHO i DYNAMOLU Rahima. W 2007 roku został Beatboxowym Mistrzem Polski. Od drugiej połowy roku 2012 jeździ na koncerty z grupą Pokahontaz, prezentując swój beatboxowo-wokalny showcase. To tylko wybrane artystyczne doświadczenia Minixa. Jego biografia niebawem z pewnością znacznie się wzbogaci. Artysta wdarł się szturmem do MaxFloLabu, a klip do „Zrób to sam” w ciągu 2 dni wyświetlono kilkanaście tys. razy...

dodano: 2013-03-19 15:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 0)

Neile - Blok Widmo

Koszaliński raper Neile nadal promuje swój materiał, "Blues od dnia narodzin". Do sieci trafił jego drugi teledysk, zrealizowany do utworu "Blok widmo". Przypominamy, że album Neilego można zarówno odsłuchać na kanale MaxFloRecTV, jak też pobrać go bezpłatnie, klikając TUTAJ.

Tagi: