Bejf nowym rekrutem MaxFloLabu!

video
dodano: 2014-07-30 19:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Bejf - Widzę Cię (MaxFloLab) prod. jsvdrum

Już w sierpniu na MaxFloRecTV trafią nowe numery Bejfa. W miniony weekend pojawił się tam również klip do utworu „Widzę Cię”. Obrazek zwiastuje album artysty zatytułowany W ŚWIECIE PLASTIKOWYCH GŁÓW. Wszystko w ramach inicjatywy MaxFloLab, do której dołączył właśnie raper .

Wojtek był jedną z tych osób, o których wcześniej w ogóle nie słyszeliśmy, nie znaliśmy jego twórczości. Po prostu wysłał nam swoje nagrania i coś „zaiskrzyło” – mówi Joanna „Este” Michalik z MaxFlo. – Zachęcam wszystkich do komentowania jego utworów i do głosowania na stronie projektu i na naszym YouTubie.

Wszystko dopiero się zaczyna. Na pewno Lab jest dla mnie szansą i chcę ją wykorzystać jak najlepiej. Mam dzięki temu możliwość dotarcia ze swoją muzyką do większego grona odbiorców, a to jest dla mnie najważniejsze – komentuje artysta. Zapytany o dalsze plany dodaje: – Będę robił muzykę. Przygotuję kolejną płytę, na której będę starał się pokazać z innej strony. No i wchodzimy na scenę, innej drogi nie ma.

Bejf to już trzeci rekrut hip-hopu w tym roku, któremu MaxFlo stwarza możliwości promocji. Jeśli też chcesz mieć szansę na wydanie krążka na legalu, wyślij swoje zgłoszenie na demo@maxflo.pl. Więcej na www.maxflo.pl/lab.

***
Bejf (właśc. Wojciech Szołdra) – polski raper urodzony w 1989 r. w Zabrzu. Do tej pory działał głównie w podziemiu. Były członek (lata 2010–2011) zespołu Iron Town, z którym nagrał album zatytułowany ZE ŹRÓDŁA. Po rozpadzie grupy założone zostaje ATM Studio, w którym do dziś powstaje większość nagrań artysty. Kolejne lata przynoszą nowe, solowe tytuły: początek 2012 r. to CZTERY STRONY, nieco później – MOJA WERSJA WYDARZEŃ. W tym samym czasie Bejf próbuje swoich sił jako producent, czego efektem są single, takie jak: „Zmienić się” i „Gdzieś tam”. W kwietniu 2013 r. ukazuje się bardzo dobrze przyjęty STILL ON TRACK MIXTAPE, dzięki któremu raper nawiązuje współpracę z Invsbl, inicjatywą zrzeszającą niezależnych artystów. Cały czas rozwijając się muzycznie i eksperymentując z „elektronicznymi klimatami podszytymi ciężkimi syntezatorami”, nawiązuje kontakt z firmą fonograficzną MaxFloRec. W lipcu 2014 r. dołącza do grona rekrutów inicjatywy MaxFloLab.

Pełna wersja biografii artysty dostępna pod adresem: http://maxflo.pl/lab/bejf.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>