Egotrue

Egotrue

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-27 16:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV trafił klip do utworu pt. „Kto” wrocławskiego rapera Zena. Tym samym artysta dołączył do grona tzw. rekrutów hip-hopu inicjatywy MaxFloLab. To dla niego szansa na wydanie solowego krążka „na legalu” w MaxFlo. Reszta w Waszych rękach!

– To kolejny reprezentant nowego nurtu. Nie boi się melodii, często zaprasza gości do wykonywania elementów śpiewanych w swoich utworach. Stroni od auto-tune'a, ufając własnym umiejętnościom – mówi o Zenie Robert Boćwiński, koordynator inicjatywy MaxFloLab. – I tymi umiejętnościami właśnie nas ujął. A do tego autentycznością przekazu, doświadczeniem i determinacją – dodaje.

wydarzenie
dodano: 2015-12-11 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Z okazji 8 urodzin Fandango Records, 18 grudnia na scenie katowickiego MegaClubu pojawią się najważniejsi obecnie reprezentanci labelu oraz wykonawcy, którzy inicjowali jego działalność. Nie będzie to standardowy koncert - na tę okazję stworzono specjalny livebandowy projekt pod nazwą "FANDANGO ORKIESTRA", który zagwarantuje, że ten muzyczny przelot przez 8 lat i 33 albumy będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Tego wieczoru ekipa zagra numery, których nie usłyszycie już nigdzie na żywo, w składzie, który prawdopodobnie już nigdy nie spotka się na jednej scenie!

dodano: 2015-11-16 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Emes Milligan prezentuje swój pierwszy solowy album pt. „Spin-OFF”, którego premiera miała miejsce pod koniec października. Płyta ta to 14 numerów, które łączą w sobie wiele, nawet diametralnie różniących się od siebie inspiracji. Co warte podkreślenia, za całą produkcję, mix i master odpowiada sam Emes Milligan. W rozwinięciu znajdziecie tracklistę, odsłuch oraz odnośniki do zamówienia wersji fizycznej materiału.

video
dodano: 2015-07-26 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Emes Milligan, reprezentant składu Egotrue (Fandango Records), udostępnia drugi teledysk promujący album "Spin-off”, który ukaże się 23 września 2015 roku. Tym razem otrzymaliśmy obraz do numeru p.t."Kojot". Klip znajdziecie w rozwinięciu, natomiast wszystkie informacje o płycie znajdziecie tutaj.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-05-21 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Emes Milligan, reprezentant składu Egotrue (Fandango Records), udostępnia pierwszy teledysk, a zarazem drugi singiel promujący jego solowy album "Spin-off”, który ukaże się 23 września 2015 roku. Obraz powstał na bazie materiałów wideo pochodzących z dorobku Egotrue.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-29 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Egotrue - Anioł Stróź

Fandango Records prezentuje pierwszy singiel zwiastujący najnowszy album formacji Egotrue. Po dobrze przyjętej, debiutanckiej "Definicji Ego" duet z Tomaszowa Lubelskiej (który tworzą Emes oraz Zen) nie zwalnia tempa - "Anioł Stróż" z muzyką autorstwa Emesa oraz Heisenberg's Montage i video mashupem przygotowanym przez Montone Design jest kontynuacją szlaku muzycznego jaki artyści obrali przy pierwszym wydawnictwie.

Tagi:
dodano: 2015-01-12 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Sporo ciekawych rzeczy w ostatnich dniach - najnowszy Krótki Strzał to m.in. spontan od tercetu Leh/Kuba Knap/Hade, nowy track od 2stego, klip od Żabsona czy singiel od Egotrue z udziałem TMK aka Piekielnego...

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2014-10-09 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Fandango Records oraz MegaClub zapraszają na premierowy koncert Miuosha promujący płytę "Pan Z Katowic". Tradycyjnie koncert w Katowicach będzie inaugurował trasę Miuosha, która na przełomie jesieni i zimy obejmie kilkanaście większych polskich miast. Ponad dwugodzinne show, podczas którego oprócz najnowszego materiału usłyszeć będzie można przekrój najbardziej popularnych singli z poprzednich płyt katowickiego rapera, a dodatkowo też występy gości i sporo innych atrakcji, w tym wręczenie złotych płyt za album "Pogrzeb".

dodano: 2014-07-13 12:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 1)

MIKEY BEATBOX - URBAN JOURNEY feat. Egotrue, Mam na Imię Aleksander, Longer

Wrocławski beaboxer Mikey, przy współpracy z Egotrue, Aleksandrem i Longerem dostarczają nam nowy numer "Urban Journey", wraz z teledyskiem. Cały projekt przenosi nas w podróż po mieście, na cztery różne sposoby. Za obraz dpowiada grymuza PHOTOGRAPHY. Pozytywnie, luźno, a przede wszystkim oryginalnie - sprawdzajcie!

video
dodano: 2014-06-25 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Egotrue - Powinienem

Fandango Records ma przyjemność zaprezentować teledysk do utworu "Powinienem", promujący debiutancki album duetu Egotrue pt. "Definicja Ego". "Ten numer to swoista odpowiedź na oczekiwania, które stawiano przed nami. Nic nie musimy, nic nie powinniśmy. Wy również. Pamiętajcie." - komentuje Egotrue.

dodano: 2014-05-15 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Fandango Records prezentuje odsłuch debiutanckiego albumu Egotrue "Definicja Ego". Jest to debiutancki krążek Emesa i Zena. którego charakter to wypadkowa różnych gatunków muzycznych: od muzyki elektronicznej, przez soul, po newschoolowy rap. Gościnnie na płycie usłyszeć możemy m.in. Miuosha oraz Mam Na Imię Aleksander.

video
dodano: 2014-05-09 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Egotrue - Obok tego

Fandango Records prezentuje klip do utworu Egotrue p.t. "Obok tego". Jest to drugi teledysk promujący debiutancką płytę duetu pt. "Definicja Ego", która ukaże się już 14 maja. Za muzykę odpowiedzialny jest Emes, a video jest dziełem Gabi Orłowskiej. Trwa przedsprzedaż albumu na oficjalnej stronie śląskiej wytwórni. Definicja Ego to debiutancki krążek zespołu Egotrue, czyli Emesa i Zena. Owocem ich pracy jest album, którego charakter to wypadkowa różnych gatunków muzycznych - od muzyki elektronicznej, przez soul, po new schoolowy rap.

Tagi:
video
dodano: 2014-04-22 19:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Fandango Records prezentuje klip do utworu Egotrue "Base Jumper". Jest to pierwszy teledysk zwiastujący debiutancką płytę duetu pt. "Definicja Ego", która ukaże się już 14 maja nakładem śląskiej wytwórni. Za muzykę w singlu odpowiada Heisenberg's Montage, a klip jest dziełem Grymuzy.

Tagi:
video
dodano: 2014-03-13 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 4)

Egotrue feat. Mam Na Imię Aleksander - Nie uciekaj

Prezentujemy klip p.t. "Nie uciekaj" promujący epkę składu Egotrue "To Przyszło Samo EP". Gościnną zwrotkę dorzucił Mam Na Imię Aleksander, a klimatyczny bit wyszedł z spod palców Emes Beats x Heisenberg's Montage, wzbogaconymi żywymi instrumentami. 

dodano: 2014-02-21 21:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Fandango Records ma przyjemność powitać w swoich szeregach nową ekipę. Egotrue, czyli Emes i Zen to duet pochodzący z Tomaszowa Lubelskiego, istniejący na scenie od 2009 roku. Dyskografię artystów zamykał do tej pory wydany w 2012 roku album pt. "W Drodze Do Jutra", a już dziś prezentujemy darmową EPkę oraz klip - "To Przyszło Samo". Materiał zwiastuje długogrający, debiutancki album raperów, który premierę będzie miał już wiosną tego roku, a wydany zostanie nakładem Fandango Records. Po latach szlifowania umiejętności otrzymaliśmy szansę, z której nie mogliśmy nie skorzystać. Teraz do szyldu SoFresh Familia dokładamy szyld Fandango Records. Dajemy Wam muzykę, reszta zależy od Was. #Definicja Ego - komentuje Egotrue. Odsłuch materiału znajdziecie w rozwinięciu.

Strony