Mops Bebsky

Mops Bebsky

wydarzenie
dodano: 2015-12-11 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Z okazji 8 urodzin Fandango Records, 18 grudnia na scenie katowickiego MegaClubu pojawią się najważniejsi obecnie reprezentanci labelu oraz wykonawcy, którzy inicjowali jego działalność. Nie będzie to standardowy koncert - na tę okazję stworzono specjalny livebandowy projekt pod nazwą "FANDANGO ORKIESTRA", który zagwarantuje, że ten muzyczny przelot przez 8 lat i 33 albumy będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Tego wieczoru ekipa zagra numery, których nie usłyszycie już nigdzie na żywo, w składzie, który prawdopodobnie już nigdy nie spotka się na jednej scenie!

wydarzenie
dodano: 2015-03-12 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Mega Club ma zaszczyt zaprosić na kolejną edycję festiwalu Hip Hop Nigdy Stop, który już na stałe wpisał się w harmonogram najlepszych wiosennych imprez na Śląsku. Tym razem motywem przewodnim będzie Nowa Szkoła. Dla śląskich fanów wystąpią nieoficjalni królowie gier słownych i hashtagów, łódzki duet Dwa Sławy (wspomagany przez Dj Flipa), powracający do Katowic duet Bonson/Matek, Abel z wydanym w ubiegłym roku albumem "Ostatni Sarmata", promujący swój drugi krążek wydany w Prosto Label 2Sty oraz świeży powiew wprost z Berlina w osobach Mopsa Bebsky’ego i Dj Pete'a. Oprócz koncertów odbędzie się bitwa freestyle'owa z atrakcyjnymi nagrodami.

dodano: 2014-09-06 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Flaszki i Szlugi przedstawiają singiel z nadchodzącej płyty "Chyba na pewno". Obok Króla Świata gościnnie w numerze "Alergia" nawinęli członkowie Smagalaz - Abel i Mops Bebsky. Za bit i animację odpowiada Brat Jordah. Album ukaże się we wrześniu 2014.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-06-09 19:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 2)

Skoro już mogliśmy usłyszeć pełnoprawne solo, które przygotował Abel, powoli nadchodzi czas na drugiego rapera znanego wszystkim z ekipy Smagalaz. W sieci pojawiła się pierwsza muzyczna przesłanka pierwszego solowego krążka Mopsa. Materiał ma nosić tytuł "Alfabet Mopsa". Jak czytamy w informacji prasowej o poniższym singlu: "Nowoczesna muzyka, której autorem jest Dj Pete oraz awangardowy flow Mopsa to prawdziwa mieszanka wybuchowa!". Lepiej tego nie da się chyba ująć. Nie wierzycie? Przesłuchajcie.