Król Świata

Król Świata

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-05-29 00:10 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Długo wyczekiwana i zapowiadana kooperacja PNG Boys w końcu ujrzała światło dzienne. Charaktarystyczne osobowości w niecodziennym numerze! Holak, Król Świata, Jordah PNG, Abel, R.A.U. prezentują "Żółć" łącząc sferę muzyczną z wizualną.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-08-24 19:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Król Świata x Sensi - IFP - prod. Brat Jordah

IFP = Inne Fajne Props = Flaszki i Szlugi x Sensi
FiS: "Zaranie pomysłu to komentarze pod utworami FiS z płyty "Nareszcie". Wiele z nich ukazywało pozytywne zaskoczenie: "Inne, fajne, props", "propsuje za stylowe motzno tymbardziej ze tera wszystko monotonne", "dziwne (...) JEST REPEAT. POTWIERDZONE INFO". Nowe brzmienie Flaszek i Szlugów znalazło swoich odbiorców, którzy przebili się przez pierwsze zaskakujące wrażenie."

Sensi: "Kiedy posłuchałem roboczej wersji tego utworu od razu siadłem i napisałem swoją zwrotkę. Ten kawałek ma w sobie ogromną moc, a dla mnie osobiście stał się kolejnym krokiem, który przybliża mnie do oderwania sobie łatki z pleców i pokazania swoich umiejętności w nieco innej niż zazwyczaj konwencji. To dopiero początek, oczekujcie nieoczekiwanego."

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2016-02-23 09:07 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Sprawdźcie kolejny utwór pochodzący z płyty "Nareszcie" Flaszek i Szlugów, która ma ukazać się jeszcze w tym miesiącu nakładem QueQuality.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2016-02-03 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Rozpoczęła się przedsprzedaż albumu "Nareszcie" zespołu Flaszki i Szlugi, który ukaże się nakładem QueQuality w formie nielegala. Jednocześnie dzisiaj w sieci ukazał się singiel z płyty zatytułowany "Nie chłam" z gościnną zwrotką Hadesa.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-01-18 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Najnowszy projekt spod znaku Flaszki i Szlugi o tytule "Nareszcie" ukaże się nakładem QueQuality jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. Album będzie nielegalem dostępnym jedynie w Internecie. Ukazał się już pierwszy teledysk promujący go pt. "Musi się dać".

dodano: 2014-09-06 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Flaszki i Szlugi przedstawiają singiel z nadchodzącej płyty "Chyba na pewno". Obok Króla Świata gościnnie w numerze "Alergia" nawinęli członkowie Smagalaz - Abel i Mops Bebsky. Za bit i animację odpowiada Brat Jordah. Album ukaże się we wrześniu 2014.