Flaszki i Szlugi - nowy projekt w QueQuality, mamy pierwszy teledysk

Najnowszy projekt spod znaku Flaszki i Szlugi o tytule "Nareszcie" ukaże się nakładem QueQuality jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. Album będzie nielegalem dostępnym jedynie w Internecie. Ukazał się już pierwszy teledysk promujący go pt. "Musi się dać".

Flaszki i Szlugi to klasyczny duet MC x producent, w skład którego wchodzi dwóch rodzonych braci z Podlasia – Brat Jordah (kojarzony z ekipy Małe Miasta czy współpracy z Ablem z WJ) oraz Król Świata. Kulturoznawcy, raperzy umiejscowieni na pograniczu nowoczesności i przeszłości. Mają Insta, słuchają kaset i winyli. Jordah to miejski szczur tworzący beaty, muzykę filmową, teledyski i animacje. Król odpoczywa na wsi krzewiąc kulturę, uprawiając permakulturowy ogród i wywołując zdjęcia w ciemni.

Współpracę rapową zaczęli 15 lat temu. Sinusoidalnie ciągnie się do dzisiaj. Mają na koncie epki i długie albumy m.in. "FiS or die" (2012) czy "Chyba na pewno" (2014). Zarówno przekaz liryczny Króla, jak i muzyka Brata Jordaha, to niecodzienne pomysły i takież rozwiązania muzyczne. Ostro przyprawione przymrużeniem oka i środkowym palcem.

Z
Ło! Spoko numer, będę śledził bieg wydarzeń bo flaszki i szlugi katowane swego czasu dość długo byli. Bodajże w maxflo jest ich album do ściągnięcia. Polecam bo kozak,

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>