Jordah

Jordah

dodano: 2018-06-07 00:01 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Chociaż od wydania "Pleców Pomników" minęły już blisko cztery miesiące, Jordah i Holak przwyracają o nich pamięć! Na youtube'owym kanale chłopaków, który teraz wdzięcznie promuje ich nowy projekt, pojawił się singiel, który jest pewnym rozrachunkiem i podsumowaniem działalności tego duetu na przestrzeni ostatnich miesięcy. "Lista życzeń" to numer, który zamyka pewien rozdział w twórczości chłopaków, jednak wiele bram także otwiera. Oby życzenia się spełniły!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-05-29 00:10 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Długo wyczekiwana i zapowiadana kooperacja PNG Boys w końcu ujrzała światło dzienne. Charaktarystyczne osobowości w niecodziennym numerze! Holak, Król Świata, Jordah PNG, Abel, R.A.U. prezentują "Żółć" łącząc sferę muzyczną z wizualną.

kategorie:
dodano: 2018-05-14 00:43 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Wspólne wydaawnictwo reprezentanta NWJ i połowy składu Małych Miast. "Salvator Mixtape" to wybuchowe połączenie producenkich popisów Jordaha i niesamowitych skillów Abla. Te 11 numerów to z pewnością pozycje, których nie możecie ominąć. 

 

Tracklista:

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-10 17:44 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Abel i Jordah zapowiadają "Salvator Mixtape" i ujawniają gości! Artyści od jakiegoś czasu regularnie publikowali numery na swoim kanale, nie podając przy tym żadnych informacji, w jakim celu to robią. Kilka dni temu wrzucona została okładka przygotowywanego przez nich "Salvator Mixtape" z dopiskiem kwiecień 2018.

Tagi:
video
dodano: 2018-03-16 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 6)

Maciek Dąbrowski z kanału YT Z Dvpy zaprosił Małe Miasta do nagrania wspólnej piosenki! Jordah i Holak udzielili się w serii MatuRAP, a piosenka dotyczyła tematu biologii. 

kategorie: Audio, Elektronika, News, R&B
dodano: 2018-02-02 18:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Ponowne połączenie sił Holaka i Jordaha, czyli wielki powrót Małych Miast! Panowie zeszły rok poświęcili na gromadzenie doświadczeń w solowych projektach, teraz przyszedł czas na zaprezentowanie ich trzeciej płyty - „Plecy Pomników”, która ukaże się już 16.02.2018r. nakładem Alkopoligamia.com

kategorie:
dodano: 2018-01-31 17:09 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Ponowne połączenie sił Holaka i Jordaha, czyli wielki powrót Małych Miast! Panowie zeszły rok poświęcili na gromadzenie doświadczeń w solowych projektach, teraz przyszedł czas na zaprezentowanie ich trzej płyty - „Plecy Pomników”, która ukaże się nakładem Alkopoligamia.com