Małe Miasta

Małe Miasta

kategorie:
dodano: 2018-07-30 23:18 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

,,Dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał" to trzeci drugi album Holaka, który ukaże się 10 sierpnia 2018 r. Mateusz zaprosił fanów do wglądu w proces kończenia płyty, prezentując im kolejne wersje okładki, tracklisty oraz dokument z pracy w studiu, a także zapraszając wybrańców na odsłuch miksów. Całość powstała we współpracy producenckiej z Maxem Psują. Na krążku usłyszymy gościnnie takie nazwiska jak: Włodi, Jan-rapowanie, Ralph Kaminski oraz Frosti Rege. Edycja limitowana albumu zawiera bonus w postaci nie wydanej wcześniej na fizyku EP-ki ,,Niecierpliwość”.

dodano: 2018-06-07 00:01 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Chociaż od wydania "Pleców Pomników" minęły już blisko cztery miesiące, Jordah i Holak przwyracają o nich pamięć! Na youtube'owym kanale chłopaków, który teraz wdzięcznie promuje ich nowy projekt, pojawił się singiel, który jest pewnym rozrachunkiem i podsumowaniem działalności tego duetu na przestrzeni ostatnich miesięcy. "Lista życzeń" to numer, który zamyka pewien rozdział w twórczości chłopaków, jednak wiele bram także otwiera. Oby życzenia się spełniły!

video
dodano: 2018-04-04 19:31 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 5)

Holak i Ralph Kaminski połączyli siły w nowym, elektryzującym, wakacyjnym numerze! "Najlepsze najgorsze wakacje" to idealny numer na wiosenne dni, na pewno taka świeżość pomoże poczuć wiosnę .

video
dodano: 2018-03-16 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 6)

Maciek Dąbrowski z kanału YT Z Dvpy zaprosił Małe Miasta do nagrania wspólnej piosenki! Jordah i Holak udzielili się w serii MatuRAP, a piosenka dotyczyła tematu biologii. 

video
dodano: 2018-02-08 09:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

Czy są tu fani Małych Miast?! Jeżeli tak, to mam dla Was dobrą wiadomość. Chłopaki zaprezentowali pierwszy singiel z nowego LP. "Seriale" to niezwykle świeży utwór, który promuje album "Plecy Pomników". Premiera krążka będzie miała miejsce 16.02.2018 r.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-01-31 17:09 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Ponowne połączenie sił Holaka i Jordaha, czyli wielki powrót Małych Miast! Panowie zeszły rok poświęcili na gromadzenie doświadczeń w solowych projektach, teraz przyszedł czas na zaprezentowanie ich trzej płyty - „Plecy Pomników”, która ukaże się nakładem Alkopoligamia.com

dodano: 2017-03-16 20:44 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

Alkopoligamia zawładnie w tym roku scenami polskich klubów muzycznych. Z okazji 10-lecia wytwórni jej artyści wyruszą w całoroczną podróż po Polsce, aby dostarczyć słuchaczom "ubrania, nagrania i styl". Poniżej możecie zapoznać się z rozkładem jazdy na najbliższy miesiąc.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-03-31 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Dzisiaj w Rybniku rozpoczyna się trasa koncertowa "Uliczny Stosunek Tour", którą tworzy ABEL oraz Małe Miasta. Raper spod skrzydeł Wielkie Joł promować nią będzie swoje najnowsze wydawnictwo pt. "Hannibal", które od dwóch tygodni bardzo dobrze radzi sobie na półkach sklepowych. Małe Miasta kontynuują promocję albumu "Koń" wydanego jeszcze w 2015 roku. Postacią łącząca obydwie strony jest Mateusz Gudel (Brat Jordah) - członek duetu Małe Miasta, a zarazem producent ABLA i jego płyty "Hannibal".

video
dodano: 2016-03-22 19:16 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy pierwszą odsłonę projektu Wasabi “WASABEATS”. Pierwsze produkcje od Miko, 2X2A, Odme i Małych Miast połączone we wspólnym teledysku już teraz są do sprawdzenia poniżej. Jednocześnie uruchomiony został preorder limitowanej (1000 egz.) edycji beat tape'u. Wszystko zostaje utrzymane w orientalnym, japońskim stylu, dlatego "Wasabeats" wydane zostanie w wyjątkowym opakowaniu z albumem oraz zestawem do składania origami. Premiera 8 kwietnia 2016.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-02-25 13:44 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Uliczny Stosunek to zawiązana w zeszłe wakacje komitywa Małych Miast i ABLA. Duet Mateuszów kontynuować będzie promocję albumu "KOŃ" wydanego w zeszłym roku w barwach Alkopoligamii. 18 marca pod skrzydłami Wielkie Joł ukaże się natomiast druga płyta ABLA zatytułowana "Hannibal". Zespół i raper nagrali razem już 3 kawałki.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-02-12 17:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Małe Miasta ruszają w trasę. Do szóstego maja zagrają łącznie aż trzynaście koncertów. A gdzie zaczynają? W legendarnym Krakowie. Już trzeciego marca! Czemu w wypadku Małych Miast Kraków ma status kultowego miasta? Tego dowiecie się z ostatniego utworu z płyty "KOŃ", który udostępniamy dziś do odsłuchu na naszym kanale YouTube.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-31 18:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jeśli jeszcze nie wiecie, kto odpowiada za bity takich utworów jak “Nie ma szans” Kuby Knapa, “Bejbo” Zetenwupe, “Lotów” Leha czy ostatnio “Możliwości” Mesa to Was naprowadzimy - Wrotas LifeView! Ten młody producent, który szybko wbił się do pierwszej ligi polskiej sceny i zaznaczył swoje miejsce w czołówce niesamowitym talentem, pracowitością oraz charakterystycznym stylem wyda swój debiutancki album nakładem Alkopoligamia.com! To się nazywa dobra informacja na nowy rok!" - ogłasza ekipa Alko'.

Dodatkowo dostajemy wspólny utwór Wrotasa, Mateusza Holaka z Małych Miast, R.A.U. i Tego Typa Mesa...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-09-22 20:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Kojarzycie popularne w internecie kolaże robione według schematu "jak wyobrażają sobie moją pracę mama/dziewczyna/znajomi/ja sam"? Oczywiście zawsze między obrazkami występuje spory dysonans, a wyobrażenia najczęściej są komiczne. A jak wy wyobrażacie sobie pracę muzyka czy rapera? Czy rysuje wam się jako wielka przygoda przeplatana lenistwem? A może ciągła zabawa? Czy część z was idzie raczej w stronę wizji kogoś ciężko pracującego, w zasadzie całą dobę, nieustannie poświęcającego swoje życie prywatne? Koniecznie sprawdźcie jak do tematu podeszły Małe Miasta w "Grosiku", singlu nagranym wspólnie z Rasem!" - pisze Alkopoligamia. Premiera płyty "KOŃ" już 9 października, możecie ją zamówić w preorderze w kilku wariantach edycji limitowanej.

Tagi:
video
dodano: 2015-09-16 20:36 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Premiera drugiej płyty Małych Miast będzie miała miejsce już 9 października. Na płycie poza gospodarzami występują między innymi Wojtek Mazolewski, Ras, Paluch czy Taco Hemingway. Album będzie nosił tytuł "KOŃ". W preorderze dostępna jest edycja limitowana wraz z kasetą w liczbie 1000 sztuk. Dzisiaj premierę ma też nowy teledysk promujący ten album do numeru "PIĄTEK".

Tagi:
video
dodano: 2015-06-26 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

"Już prawie tańczę" to klubowy banger, który zapowiada nadchodzącą po wakacjach nową płytę Małych Miast. Przed premierą zespół wyruszy na trasę koncertową po najważniejszych festiwalach w kraju.

Tagi:

Strony