Rosalie

Rosalie

video
dodano: 2020-05-03 01:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Rosalie. odpowiada na nominację od Vito Bambino.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-03 19:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Otsochodzi feat. Rosalie. - Nagrania (00:37)

Utwór “Nagrania (00:37)” to kolejny singiel zapowiadający nową płytę Młodego Jana. Premiera kawałka miała miejsce dziś na kanale Asfalt Records. W utworze gościnnie pojawiła się Rosalie. Za produkcję odpowiada Tef. Singiel zapowiada nową płytę Otsochodzi, która ukaże się nakładem Asfalt Records.

dodano: 2018-04-05 15:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

“Ot tak” to trzeci singiel promujący czwartą część kompilacji “Heartbreaks & Promises”, która ukaże się 20 kwietnia 2018 roku nakładem Flirtini Records (Asfalt Records). Partnerem wydawnictwa jest Ballantines True Music.

dodano: 2018-04-04 13:36 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

"Albo Inaczej 2" to druga odsłona projektu, w którym wokaliści na nowo interpretują polskie hip-hopowe klasyki. Do tej pory poznaliśmy dwa single z udziałem Fismolla i Moniki Borzym. Dziś do składu AI2 dołączają trzy wspaniałe wokalistki: Natalia Nykiel, Rosalie. i Justyna Święs!

video
dodano: 2018-03-27 14:20 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

Nowy klip od reprezentantki Alkopoligamii! Rosalie. prezentuje nowe video do pioseki "Holding Back", który promuje jej płytę "Flashback". Produkcją zajęła się Chloe Martini. Koniecznie zobaczcie, co zaserwuje ten duet! 

kategorie: Elektronika, News, Pop, Premiery, R&B
dodano: 2018-01-19 17:40 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Dziś na półki sklepowe trafia długo wyczekiwany, debiutancki krążek Rosalie.  Na wydawnictwie znalazło się dwanaście utworów utrzymanych w klimacie elektroniki, nowoczesnego R&B i soulu. Brakowało takich odważnych głosów na polskiej scenie alternatywnej.

Rosalie. - poznańska wokalistka urodzona w Berlinie, z powodzeniem łączy swój charakterystyczny głos, oryginalne beaty i niesztampowe podejście do estetyki współczesnego R&B. Klimat, w jakim osadzone są kawałki artystki, przywodzi na myśl dokonania Aaliyah, Solange czy Keleli.  W zeszłym roku ukazała się jej pierwsza, ciepło przyjęta EP-ka "Enuff", która zaprowadziła ją na takie festiwale jak Up To Date czy Orange Warsaw Festival.

kategorie:
dodano: 2018-01-07 15:36 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

“Flashback” to kontynuacja drogi obranej przez Rosalie. od pierwszych numerów, wydawanych jeszcze własnym sumptem. Miłość do r&b z lat 90. miesza się tu z klasycznym hip-hopowym brzmieniem i wpływami nowej elektroniki. Pierwszym singlem zapowiadającym album jest utwór “A Pamiętasz?” nagrany do spółki z młodym producentem związanym z labelem Flirtini Records – Suwalem. Łącznie na płycie znalazło się dwanaście kompozycji, wyprodukowanych przez czołówkę polskiej sceny niezależnej. 

kategorie: Elektronika, News, Premiery, R&B
dodano: 2017-12-13 22:29 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)
Rok temu zadebiutowała EP’ką “Enuff”, "przykuwając uwagę wyjątkowym głosem i odważnym podejściem do współczesnego r&b. W styczniu światło dzienne ujrzy jej pierwszy album długogrający. Już dziś rusza preorder płyty Rosalie. “Flashback”! Zamówić możecie ją w sklepie Alkopoligamii. Oficjalna premiera zaplanowana jest na 19 stycznia!
Tagi:
video
dodano: 2017-04-22 13:15 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Ten Typ Mes, Leh, Kuba Knap, Rosalie. oraz Martina M wystąpili w czasie 10. urodzin Alkopoligamia.com, z których relacja pojawiła się na YouTube. Podczas imprezy Mes odebrał Złotą Płytę za krążek "AŁA.". Koncert poprowadzony przez DJ-a Black Belt Grega odbył się w warszawskiej Stodole.

video
dodano: 2017-04-11 15:51 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Rosalie. wydaje fizyczną wersję swojego debiutanckiego materiału, czyli "Enuff" EP. Oficjalna premiera odbędzie się 21 kwietnia, ale już dziś limitowany nakład 500 sztuk dostępny jest na stronie alkopoligamia.com. Na krążku - oprócz utworów znanych z EP-ki - znajdą się trzy nowości. Jedna z nich to premierowa kompozycja "Już" napisana w języku polskim. Niespodzianką mogą okazać się remiksy - "Pozwól" autorstwa Sonar Soula oraz "Gone" w interpretacji Sknita. Współpraca z Łukaszem Stachurko, połową duetu Rysy, zaowocowała również remixem klipu.

Tagi:
dodano: 2017-03-16 20:44 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

Alkopoligamia zawładnie w tym roku scenami polskich klubów muzycznych. Z okazji 10-lecia wytwórni jej artyści wyruszą w całoroczną podróż po Polsce, aby dostarczyć słuchaczom "ubrania, nagrania i styl". Poniżej możecie zapoznać się z rozkładem jazdy na najbliższy miesiąc.

video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-14 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Jubileuszowe wydawnictwo Alkopoligamii, "Molza", pojawi się w sklepach w najbliższy piątek, więc z tej okazji wytwórnia udostępniła kawałek "Kiedy muzyka się upomni". Numer został stworzony przez Emila Blefa, Rosalie oraz Szoguna, który zajął się produkcją. Album jest już dostępny do odsłuchu w TIDAL.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-20 13:05 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Molza" to album artystów współpracujących z Alkopoligamia.com nagrany podczas tygodniowego wypadu na wieś (Molza w woj. warmińsko-mazurskim - stąd też nazwa płyty). Na składance lub, jak kto woli, koncept albumie znajdą się zarówno zbiorowe "przeplatańce", jak i kompletne utwory Mesa, Emila Blefa z Rosalie czy 2cztery7. Singlem pochodzącym z projektu jest "Bit forte" wyprodukowany przez Szoguna. W utworze udzielają się RAU, Głośny, Kuba Knap, Jordah, Holak oraz Leh. Premiera "Molzy" przesunięta została na 17 marca.