Miłość

Miłość

dodano: 2018-12-11 10:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

""Doszedłem do pewnego etapu w moim życiu i nie chce nic zmieniać - dosłownie. Nic mniej, nic bardziej. Wizja na muzkę pozwoliła mi osiągnąć rzeczy, o których kiedyś nawet nie marzyłem, a ta płyta to kolejny przystanek w mojej podróży" - mówi Otsochodzi i odpala preorder albumu, na którym znajdziemy gościnnie Włodiego, Mesa, Schaftera czy Young Igiego!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-03 19:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Otsochodzi feat. Rosalie. - Nagrania (00:37)

Utwór “Nagrania (00:37)” to kolejny singiel zapowiadający nową płytę Młodego Jana. Premiera kawałka miała miejsce dziś na kanale Asfalt Records. W utworze gościnnie pojawiła się Rosalie. Za produkcję odpowiada Tef. Singiel zapowiada nową płytę Otsochodzi, która ukaże się nakładem Asfalt Records.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-13 12:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

“Dla mnie” to kolejny po “Euforii” i “Nigdy już nie będzie jak kiedyś” singiel zapowiadający nową płytę Młodego Jana. Premiera filmowego video miała miejsce dziś na kanale Asfalt Records.

kategorie:
dodano: 2018-11-05 23:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Doszedłem do pewnego etapu w moim życiu i nie chce nic zmieniać - dosłownie. Nic mniej, nic bardziej. Wizja na muzkę pozwoliła mi osiągnąć rzeczy, o których kiedyś nawet nie marzyłem, a ta płyta to kolejny przystanek w mojej podróży. MIŁOŚĆ."

Otsochodzi

video
dodano: 2013-10-07 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Jeśli ta płyta wyszłaby wcześniej, byłaby po prostu słaba. Dojrzałem, wszyscy potwornie dojrzeliśmy, a to wymaga czasu. Gojenia ran i marnowania blizn. Oprócz tego całe mnóstwo przyziemnych historii. Ale moja babcia zawsze mówiła, że na dobre się czeka”. - tak Miodu komentuje fakt, że na nowy album musieliśmy czekać aż 5 lat. "Miłość" trafi do sklepów już jutro! Czego możemy się po niej spodziewać?

Tagi: